2022 PORSCHE 911 · аукціонна історія
VIN WP0AC2A98NS268150 — 2022 PORSCHE 911 Аукціонна історія
VIN WP0AC2A98NS268150 продано 2026-07-20 Dream Rides, , Lot 44536188
2022 PORSCHE 911 Зелений · Викрадено damage
1 / 202022 PORSCHE 911: історія від Zuffenhausen
Цей 2022 PORSCHE 911 (Зелений) закрився за $157,000 20 липня 2026 р. з Dream Rides, , . Zuffenhausen-збірка PORSCHE поєднує 4.0L H-6 DI, DOHC, VVT, 502HP з Автоматична — GT-Era силова установка зі звичним Бензин споживанням.
1 миль на цьому 2022 PORSCHE 911 — viable rebuild candidate. Zuffenhausen-постачальні PORSCHE запчастини покривають викрадено; IAAI запис без повторних lemon-флагів.
Викрадено на 2022 PORSCHE 911
Стандартний обсяг Викрадено для PORSCHE 911 (2022): бампер, освітлення, решітка, капот, охолодження. Рама та 4.0L H-6 DI, DOHC, VVT, 502HP рідко включаються.
Невідомо розширює обсяг: двері, поріг, крило сторони удару. Метрологія стійки — перевіряти на лотах із обома викликами перед ставкою вище parts-only.
Пошкодження та стан
- Основне пошкодження
- Викрадено
- Вторинне пошкодження
- Невідомо
- На ходу
- Так — підтверджено
Скористайтеся індексом Викрадено для бенчмарків обсягу ремонту.
Аукційна історія
2026-07-20 · Dream Rides, ,
- Ціна
- $157,000
- Пошкодження
- Викрадено
- Титул
- Продано
- Пробіг
- 1
- Лот
- 44536188
Подібні оголошення
Сім осей перехресного посилання -- кожна каруселя представляє свій вимір подібності.
Близько за ціною
20 lots-
Салвадж
2019 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Нормальний знос
-
Салвадж
2025 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2025 KENWORTH T880
Пошкодження двигуна
-
Салвадж
2022 LAMBORGHINI HURACAN EVO
Ліва сторона
-
Салвадж
2024 LAMBORGHINI URUS
Права передня частина
-
Салвадж
2024 LAMBORGHINI URUS
Front end
-
Салвадж
2022 FERRARI F8 SPIDER
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2022 PORSCHE 911
Ліва передня частина
-
Салвадж
2015 LAMBORGHINI HURACAN
Права задня частина
-
Салвадж
2025 FERRARI SF 90 SPIDER
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2018 LAMBORGHINI AVENTADOR
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2023 PORSCHE 911
Звичайний знос
-
Салвадж
2013 FERRARI 458 SPIDER
Задня частина
-
Салвадж
2025 FERRARI 296 GTS
Front end
-
Салвадж
2023 LAMBORGHINI HURACAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2026 CADILLAC ESCALADE
Права сторона
-
Салвадж
2020 LAMBORGHINI URUS
Ліва задня частина
-
Салвадж
2018 FERRARI 488 SPIDER
Двигун згорів
-
Салвадж
2023 MERCEDES-BENZ AMG G 63 4X4 SQUARED
Front end
-
Салвадж
2021 FERRARI F8 SPIDER
Пошкодження днища
Інші лоти PORSCHE 911
20 lots-
Салвадж
2020 PORSCHE 911
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2003 PORSCHE 911
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2020 PORSCHE 911
Права сторона
-
Салвадж
2025 PORSCHE 911
Front end
-
Салвадж
2019 PORSCHE 911
Повінь
-
Салвадж
2024 PORSCHE 911
Викрадено
-
Салвадж
2019 PORSCHE 911
Права передня частина
-
Салвадж
2021 PORSCHE 911
Ліва сторона
-
Салвадж
2006 PORSCHE 911
Front end
-
Салвадж
2025 PORSCHE 911
Права задня частина
-
Салвадж
2000 PORSCHE 911
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2007 PORSCHE 911
Затоплення/вода
-
Салвадж
2023 PORSCHE 911
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2004 PORSCHE 911
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2024 PORSCHE 911
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2002 PORSCHE 911
Front end
-
Салвадж
2014 PORSCHE 911
Задня частина
-
Салвадж
2003 PORSCHE 911
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2025 PORSCHE 911
Задня частина
-
Салвадж
2023 PORSCHE 911
Згорілий
Інші лоти PORSCHE 911 з пошкодженням «Викрадено»
2 lots-
Салвадж
2024 PORSCHE 911
Викрадено
-
Салвадж
1999 PORSCHE 911
Викрадено
Інші 2022 PORSCHE 911
20 lots-
Салвадж
2022 PORSCHE 911
Вандалізм
-
Салвадж
2022 PORSCHE 911
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2022 PORSCHE 911
Ліва передня частина
-
Салвадж
2022 PORSCHE 911
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2022 PORSCHE 911
Вандалізм
-
Салвадж
2022 PORSCHE 911
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2022 PORSCHE 911
Пошкодження днища
-
Салвадж
2022 PORSCHE 911
Ліва передня частина
-
Салвадж
2022 PORSCHE 911
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2022 PORSCHE 911
Нормальний знос
-
Салвадж
2022 PORSCHE 911
Front end
-
Салвадж
2022 PORSCHE 911
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2022 PORSCHE 911
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2022 PORSCHE 911
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2022 PORSCHE 911
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2022 PORSCHE 911
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2022 PORSCHE 911
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2022 PORSCHE 911
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2022 PORSCHE 911
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2022 PORSCHE 911
Пошкодження передньої частини
Інші лоти за 2026-07-20
20 lots-
Салвадж
2025 LEXUS IS 350
Права передня частина
-
Салвадж
2024 MERCEDES-BENZ AMG GLS 63
Задня частина
-
Салвадж
2025 MERCEDES-BENZ GLE 350
Повінь
-
Салвадж
2022 LAND ROVER RANGE ROVER
Front end
-
Салвадж
2026 AUDI SQ5
Права сторона
-
Салвадж
2025 BMW X5 PHEV
Front end
-
Салвадж
2017 PORSCHE PANAMERA
Задня частина
-
Салвадж
2025 MERCEDES-BENZ GLE 350
Ліва передня частина
-
Салвадж
2024 MERCEDES-BENZ S 580
Front end
-
Салвадж
2023 BMW X7
Ліва передня частина
-
Салвадж
2021 MERCEDES-BENZ G 550
Передня та задня частина
-
Салвадж
2023 BMW X5 PHEV
Front end
-
Салвадж
2024 BMW X6
Ліва передня частина
-
Салвадж
2024 LINCOLN NAUTILUS
Задня частина
-
Салвадж
2018 MERCEDES-BENZ AMG GT C
Права сторона
-
Салвадж
2024 TOYOTA LAND CRUISER
Front end
-
Салвадж
2024 RAM 1500
Викрадено
-
Салвадж
2024 BMW X4
Front end
-
Салвадж
2026 BMW X5
Передня та задня частина
-
Салвадж
2024 RAM 2500
Ліва задня частина
Інші лоти на майданчику Dream Rides, ,
20 lots-
Салвадж
2019 PORSCHE CAYENNE
Нормальний знос
-
Салвадж
2025 BMW M340I
Front end
-
Салвадж
2022 MASERATI QUATTROPORTE
Права передня частина
-
Салвадж
2019 ASTON MARTIN VANTAGE
Права сторона
-
Салвадж
2024 BMW 760I
Ліва сторона
-
Салвадж
2026 CHEVROLET SILVERADO 1500
Повінь
-
Салвадж
2025 FORD EXPLORER
Ліва сторона
-
Салвадж
2025 MERCEDES-BENZ AMG GLE 53 COUPE
Передня та задня частина
-
Салвадж
2023 FORD BRONCO
Передня та задня частина
-
Салвадж
2024 BMW X7
Front end
-
Салвадж
2024 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Ліва задня частина
-
Салвадж
2024 LEXUS ES 300H
Ліва передня частина
-
Салвадж
2020 PORSCHE CAYENNE COUPE
Front end
-
Салвадж
1985 ROLLS-ROYCE SILVER SPUR
Невідомо
-
Салвадж
2025 FORD MUSTANG
Права передня частина
-
Салвадж
2018 LEXUS LX 570
Передня та задня частина
-
Салвадж
2024 GMC YUKON
Ліва сторона
-
Салвадж
2026 MERCEDES-BENZ AMG C 43
Front end
-
Салвадж
2026 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Front end
-
Салвадж
2025 JEEP WRANGLER 4XE
Ліва сторона
Часті питання
Цей 2022 Ford Bronco проданий на Copart чи IAAI?
У якому штаті цей Bronco виставлявся на аукціон?
Чи був VIN 1FMEE5DPXNLB37346 у повені?
Скільки миль на цьому Ford Bronco?
Який тип титулу у цього Bronco?
Чи продавався цей VIN більше одного разу?
Продовжити перегляд
- Усі аукціони 2 022 PORSCHE 911—
- Усі оголошення PORSCHE—
- Викрадено PORSCHE лотів—
- Інші ТЗ з пошкодженням Викрадено—
- Інші авто з салвадж-титулом—
- Інші лоти IAAI за 2026-07-20—
- Авто в Dream Rides, , —
- Аукціони у Dream Rides, , —
- VIN з повторними продажами — можливо «лимон»?guide
- Інші авто на ходу з пошкодженням Викрадено—
- Декодувати інший VIN нашим інструментомtool