2007 BMW 525 · аукціонна історія
VIN WBANE53537CY04441 — 2007 BMW 525 Аукціонна історія
VIN WBANE53537CY04441 продано 2026-09-21 AZ - Phoenix, USA, AZ Lot 62412236
2007 BMW 525 Сірий · Пошкодження задньої частини damage
1 / 12Про цей 2007 BMW 525 — M-Series
Цей 2007 BMW 525, у кольорі Сірий, продано 21 вересня 2026 р. на AZ - Phoenix, USA, AZ за —. Спадщина M-Series видно у 3.0L 6 у парі з Автоматична — звична для BMW комбінація; Бензин паливо тримає експлуатаційні витрати у відомому діапазоні.
При 172,058 миль пробігу лот у придатному діапазоні; пошкодження задньої частини пошкодження зазвичай ремонтопридатне на кузові 525, а запчастини M-Series доступні. Copart лістинг закрився без сюрпризів титулу до parts-only.
Це не перший раз цей VIN на аукціоні — таймлайн нижче. M-Series 525 часто проходять через Copart/IAAI коли перебудовники перевертають їх після ремонту.
Пошкодження задньої частини на 2007 BMW 525
Пошкодження задньої частини на BMW 525 (2007) означає: бампер, капот, фари, решітка, охолодження — стандартний ремонтний пакет.
Пошкодження передньої частини розширює обсяг; перевірте вирівнювання дверей і метрологію стійки на стороні удару перед фінальною ставкою.
Пошкодження та стан
- Основне пошкодження
- Пошкодження задньої частини
- Вторинне пошкодження
- Пошкодження передньої частини
- На ходу
- Так — підтверджено
Дивіться всі лоти з пошкодженням Пошкодження задньої частини для калібрування ремонту в межах сімʼї BMW.
Аукційна історія
Аукційна історія для WBANE53537CY04441: 17 разів продажів між 27 липня 2026 р. та 21 вересня 2026 р.. Кожен рядок таймлайну показує зміну в пошкодженнях, титулі та ціні.
2026-09-21 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Ціна
- —
- Пошкодження
- Пошкодження задньої частини
- Титул
- Мінімальна ставка
- Пробіг
- 172,058
- Лот
- 62412236
2026-09-16 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Ціна
- —
- Пошкодження
- Пошкодження задньої частини
- Титул
- Мінімальна ставка
- Пробіг
- 172,058
- Лот
- 62412236
2026-09-14 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Ціна
- —
- Пошкодження
- Пошкодження задньої частини
- Титул
- Мінімальна ставка
- Пробіг
- 172,058
- Лот
- 62412236
2026-09-09 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Ціна
- —
- Пошкодження
- Пошкодження задньої частини
- Титул
- Мінімальна ставка
- Пробіг
- 172,058
- Лот
- 62412236
2026-09-04 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Ціна
- —
- Пошкодження
- Пошкодження задньої частини
- Титул
- Мінімальна ставка
- Пробіг
- 172,058
- Лот
- 62412236
2026-09-02 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Ціна
- —
- Пошкодження
- Пошкодження задньої частини
- Титул
- Мінімальна ставка
- Пробіг
- 172,058
- Лот
- 62412236
2026-08-31 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Ціна
- —
- Пошкодження
- Пошкодження задньої частини
- Титул
- Мінімальна ставка
- Пробіг
- 172,058
- Лот
- 62412236
2026-08-26 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Ціна
- —
- Пошкодження
- Пошкодження задньої частини
- Титул
- Мінімальна ставка
- Пробіг
- 172,058
- Лот
- 62412236
2026-08-24 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Ціна
- —
- Пошкодження
- Пошкодження задньої частини
- Титул
- Мінімальна ставка
- Пробіг
- 172,058
- Лот
- 62412236
2026-08-19 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Ціна
- —
- Пошкодження
- Пошкодження задньої частини
- Титул
- Мінімальна ставка
- Пробіг
- 172,058
- Лот
- 62412236
2026-08-17 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Ціна
- —
- Пошкодження
- Пошкодження задньої частини
- Титул
- Мінімальна ставка
- Пробіг
- 172,058
- Лот
- 62412236
2026-08-12 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Ціна
- —
- Пошкодження
- Пошкодження задньої частини
- Титул
- Мінімальна ставка
- Пробіг
- 172,058
- Лот
- 62412236
2026-08-10 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Ціна
- —
- Пошкодження
- Пошкодження задньої частини
- Титул
- Мінімальна ставка
- Пробіг
- 172,058
- Лот
- 62412236
2026-08-05 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Ціна
- —
- Пошкодження
- Пошкодження задньої частини
- Титул
- Мінімальна ставка
- Пробіг
- 172,058
- Лот
- 62412236
2026-08-03 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Ціна
- —
- Пошкодження
- Пошкодження задньої частини
- Титул
- Мінімальна ставка
- Пробіг
- 172,058
- Лот
- 62412236
2026-07-29 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Ціна
- —
- Пошкодження
- Пошкодження задньої частини
- Титул
- Мінімальна ставка
- Пробіг
- 172,058
- Лот
- 62412236
2026-07-27 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Ціна
- —
- Пошкодження
- Пошкодження задньої частини
- Титул
- Мінімальна ставка
- Пробіг
- 172,058
- Лот
- 62412236
Подібні оголошення
Сім осей перехресного посилання -- кожна каруселя представляє свій вимір подібності.
Інші лоти BMW 525
20 lots-
Салвадж
1989 BMW 525
Ліва сторона
-
Салвадж
2006 BMW 525
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
1994 BMW 525
Нормальний знос
-
Салвадж
1995 BMW 525
Права задня частина
-
Салвадж
1995 BMW 525
Нормальний знос
-
Салвадж
2005 BMW 525
Затоплення/вода
-
Салвадж
2006 BMW 525
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2004 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
1995 BMW 525
Вандалізм
-
Салвадж
1995 BMW 525
Нормальний знос
-
Салвадж
2001 BMW 525
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2002 BMW 525
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2002 BMW 525
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2001 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2006 BMW 525
Механічні пошкодження
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2003 BMW 525
Затоплення/вода
-
Салвадж
1995 BMW 525
Нормальний знос
-
Салвадж
2004 BMW 525
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
1994 BMW 525
Front end
Інші лоти BMW 525 з пошкодженням «Пошкодження задньої частини»
20 lots-
Салвадж
2004 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2001 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2003 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2002 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2004 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2004 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2003 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2002 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
1990 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
1991 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2006 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
1995 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2004 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2006 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2005 BMW 525
Пошкодження задньої частини
Інші 2007 BMW 525
20 lots-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2007 BMW 525
Механічні пошкодження
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження по всьому авто
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Механічні пошкодження
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження по всьому авто
-
Салвадж
2007 BMW 525
Згорів салон
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження передньої частини
Інші 2007 BMW 525 з пошкодженням «Пошкодження задньої частини»
6 lots-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2007 BMW 525
Пошкодження задньої частини
Інші лоти за 2026-09-21
20 lots-
Салвадж
2015 NISSAN ALTIMA
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2025 HONDA CIVIC
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2007 GMC NEW SIERRA
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2025 ACURA ADX
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2023 HONDA RIDGELINE
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
1996 TOYOTA CAMRY
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2012 BMW 750
Механічні пошкодження
-
Салвадж
2013 FORD C-MAX
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2015 FORD C-MAX
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2008 LINCOLN TOWN CAR
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2012 SUBARU LEGACY
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2014 HYUNDAI SONATA
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2023 JEEP WRANGLER /
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2016 AUDI Q5
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2025 NISSAN SENTRA
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2012 VOLKSWAGEN TOUAREG
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2015 AUDI A5
Затоплення/вода
-
Салвадж
2011 MERCEDES-BENZ E
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2022 CHEVROLET SILVERADO LTD
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2023 TOYOTA COROLLA CROSS
Пошкодження передньої частини
Інші лоти на майданчику AZ - Phoenix, USA, AZ
20 lots-
Салвадж
2007 CAPACITY UNKNOWN
Звичайний знос
-
Салвадж
2016 CHRYSLER TOWN & COUNTRY
Звичайний знос
-
Салвадж
2019 FORD F650
Звичайний знос
-
Салвадж
2017 VOLKSWAGEN PASSAT
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2014 LEXUS ES
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2026 CF MOTO 450SS
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2006 LEXUS GS
Звичайний знос
-
Салвадж
2019 LEXUS IS
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2016 CHRYSLER 200
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2011 MINI COOPER
Пошкодження днища
-
Салвадж
2008 NISSAN SENTRA
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2009 FORD CROWN VICTORIA
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2009 CHEVROLET SILVERADO
Звичайний знос
-
Салвадж
2016 CHEVROLET CORVETTE
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2001 BMW 325
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2013 HONDA ACCORD
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2015 FORD EDGE
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2026 CHEVROLET SILVERADO
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2017 SUBARU CROSSTREK
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2026 TOYOTA GRAND HIGHLANDER
Пошкодження по всьому авто
Часті питання
Цей 2022 Ford Bronco проданий на Copart чи IAAI?
У якому штаті цей Bronco виставлявся на аукціон?
Чи був VIN 1FMEE5DPXNLB37346 у повені?
Скільки миль на цьому Ford Bronco?
Який тип титулу у цього Bronco?
Чи продавався цей VIN більше одного разу?
Продовжити перегляд
- Усі аукціони 2 007 BMW 525—
- Усі оголошення BMW—
- Пошкодження задньої частини BMW лотів—
- Інші ТЗ з пошкодженням Пошкодження задньої частини—
- Інші авто з салвадж-титулом—
- Інші лоти Copart за 2026-09-21—
- Авто в AZ - Phoenix, USA, AZ—
- Аукціони у AZ - Phoenix, USA, AZ—
- VIN з повторними продажами — можливо «лимон»?guide
- Інші авто на ходу з пошкодженням Пошкодження задньої частини—
- Декодувати інший VIN нашим інструментомtool