2020 ROLLS-ROYCE CULLINAN · аукціонна історія
VIN SLATV4C00LU200933 — 2020 ROLLS-ROYCE CULLINAN Аукціонна історія
VIN SLATV4C00LU200933 продано 2026-09-08 CA - Rancho Cucamonga, USA, CA Lot 51508676
2020 ROLLS-ROYCE CULLINAN Чорний · Пошкодження передньої частини damage
1 / 122020 ROLLS-ROYCE CULLINAN продано 8 вересня 2026 р.
8 вересня 2026 р. — CA - Rancho Cucamonga, USA, CA: Copart закрив торги по цьому 2020 ROLLS-ROYCE CULLINAN на $66,000. Колір — Чорний, силова частина — 6.8L 12 і Автоматична (Бензин).
Зафіксовано пробіг 85,614. пошкодження передньої частини — об’ємна категорія у сегменті ROLLS-ROYCE; ребілдерам слід оцінювати спершу бампер та решітку.
Попередня аукційна подія є в обліку; таймлайн нижче містить деталі.
Пошкодження передньої частини на 2020 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини — домінантна категорія зіткнень для ROLLS-ROYCE CULLINAN цього покоління. Більшість лотів ремонтопридатні з OEM/aftermarket; Пошкодження днища додає бічні позиції.
6.8L 12 має передбачувану документацію ремонту; обмеження — компонування підкапотного простору. Перевіряйте конденсор та охолоджувальний пакет.
Пошкодження та стан
- Основне пошкодження
- Пошкодження передньої частини
- Вторинне пошкодження
- Пошкодження днища
- На ходу
- Так — підтверджено
Дивіться всі лоти з пошкодженням Пошкодження передньої частини для калібрування ремонту в межах сімʼї ROLLS-ROYCE.
Аукційна історія
2020 ROLLS-ROYCE CULLINAN був на торгах п'ять разів з 11 серпня 2026 р.; найсвіжіший продаж 8 вересня 2026 р.. Шукайте зрушення в титулі, обсязі пошкоджень і ціні.
2026-09-08 · CA - Rancho Cucamonga, USA, CA
- Ціна
- $66,000
- Пошкодження
- Пошкодження передньої частини
- Титул
- Мінімальна ставка
- Пробіг
- 85,614
- Лот
- 51508676
2026-09-01 · CA - Rancho Cucamonga, USA, CA
- Ціна
- $76,000
- Пошкодження
- Пошкодження передньої частини
- Титул
- Мінімальна ставка
- Пробіг
- 85,614
- Лот
- 51508676
2026-08-25 · CA - Rancho Cucamonga, USA, CA
- Ціна
- $76,000
- Пошкодження
- Пошкодження передньої частини
- Титул
- Мінімальна ставка
- Пробіг
- 85,614
- Лот
- 51508676
2026-08-18 · CA - Rancho Cucamonga, USA, CA
- Ціна
- $72,500
- Пошкодження
- Пошкодження передньої частини
- Титул
- Мінімальна ставка
- Пробіг
- 85,614
- Лот
- 51508676
2026-08-11 · CA - Rancho Cucamonga, USA, CA
- Ціна
- $77,000
- Пошкодження
- Пошкодження передньої частини
- Титул
- З підтвердженням
- Пробіг
- 85,614
- Лот
- 51508676
Подібні оголошення
Сім осей перехресного посилання -- кожна каруселя представляє свій вимір подібності.
Близько за ціною
20 lots-
Салвадж
2016 FERRARI FF
Звичайний знос
-
Салвадж
2025 MERCEDES-BENZ G
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2025 MERCEDES-BENZ AMG GLE 53 COUPE
Передня та задня частина
-
Салвадж
2024 LAND ROVER RANGE ROVER
Front end
-
Салвадж
2026 BMW X5
Задня частина
-
Салвадж
2024 CHEVROLET CORVETTE Z06
Front end
-
Салвадж
2026 CHEVROLET CORVETTE Z06
Front end
-
Салвадж
2026 BMW M5
Передня та задня частина
-
Салвадж
2024 MERCEDES-BENZ AMG GT 53 4-DOOR COUPE
Ліва та права сторона
-
Салвадж
2019 PORSCHE 911
Повінь
-
Салвадж
2025 BMW X7
Пошкодження днища
-
Салвадж
2023 CADILLAC ESCALADE
Пошкодження днища
-
Салвадж
2026 BMW X6
Пошкодження днища
-
Салвадж
2025 CHEVROLET CORVETTE Z06
Задня частина
-
Салвадж
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Викрадено
-
Салвадж
2021 PORSCHE 911
Ліва сторона
-
Салвадж
2025 CHEVROLET CORVETTE Z06
Пошкодження днища
-
Салвадж
2026 MERCEDES-BENZ AMG GLE 53 COUPE
Права передня частина
-
Салвадж
2026 BMW M3
Задня частина
-
Салвадж
2026 TOYOTA SEQUOIA
Пошкодження днища
Інші лоти ROLLS-ROYCE CULLINAN
20 lots-
Салвадж
2019 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Нормальний знос
-
Салвадж
2025 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2021 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Затоплення/вода
-
Салвадж
2023 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2025 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2022 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Викрадено
-
Салвадж
2025 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2026 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2024 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2020 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Вандалізм
-
Салвадж
2021 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2022 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2023 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2020 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Вандалізм
-
Салвадж
2021 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2023 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2019 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Звичайний знос
-
Салвадж
2023 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Замінений VIN
-
Салвадж
2019 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Звичайний знос
-
Салвадж
2019 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
Інші лоти ROLLS-ROYCE CULLINAN з пошкодженням «Пошкодження передньої частини»
16 lots-
Салвадж
2025 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2025 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2025 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2026 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2023 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2021 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2023 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2019 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2019 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2022 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2020 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2023 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2023 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2019 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2021 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2021 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
Інші 2020 ROLLS-ROYCE CULLINAN
6 lots-
Салвадж
2020 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Вандалізм
-
Салвадж
2020 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Вандалізм
-
Салвадж
2020 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Звичайний знос
-
Салвадж
2020 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2020 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2020 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Незначні вм'ятини/подряпини
Інші 2020 ROLLS-ROYCE CULLINAN з пошкодженням «Пошкодження передньої частини»
1 lots-
Салвадж
2020 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Пошкодження передньої частини
Інші лоти за 2026-09-08
20 lots-
Салвадж
2021 SUBARU CROSSTREK
Пошкодження по всьому авто
-
Салвадж
2024 HONDA PILOT
Пошкодження по всьому авто
-
Салвадж
2024 CHEVROLET TRAX
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2025 ACURA ADX
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2007 CHRYSLER 300
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2021 NISSAN LEAF
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2002 JEEP GRAND CHEROKEE
Пошкодження по всьому авто
-
Салвадж
2017 BMW 330
Згорів двигун
-
Салвадж
2006 HONDA CIVIC
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2016 NISSAN SENTRA
Пошкодження днища
-
Салвадж
2026 HONDA CIVIC
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2010 FORD F650 SUPER
Звичайний знос
-
Салвадж
2016 NISSAN FRONTIER
Звичайний знос
-
Салвадж
1997 FORD RANGER
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2007 HONDA FIT
Нормальний знос
-
Салвадж
1993 CHEVROLET CORSICA
Нормальний знос
-
Салвадж
2011 TOYOTA PRIUS
Нормальний знос
-
Салвадж
2000 ACURA INTEGRA
Нормальний знос
-
Салвадж
2012 FORD ESCAPE
Нормальний знос
-
Салвадж
2006 TOYOTA SIENNA
Нормальний знос
Інші лоти на майданчику CA - Rancho Cucamonga, USA, CA
20 lots-
Салвадж
1996 CADILLAC FLEETWOOD
Звичайний знос
-
Салвадж
2014 HYUNDAI SANTA FE SPORT
Звичайний знос
-
Салвадж
2013 CHEVROLET SILVERADO
Звичайний знос
-
Салвадж
2022 CHEVROLET CAMARO
Звичайний знос
-
Салвадж
1994 ACURA INTEGRA
Звичайний знос
-
Салвадж
2014 MERCEDES-BENZ E
Звичайний знос
-
Салвадж
2012 ACURA TL
Звичайний знос
-
Салвадж
2015 MERCEDES-BENZ GL
Звичайний знос
-
Салвадж
2014 BMW 328
Звичайний знос
-
Салвадж
2019 HYUNDAI ELANTRA
Звичайний знос
-
Салвадж
2014 KIA OPTIMA
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2013 HYUNDAI SONATA
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2016 KIA SOUL
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2021 MERCEDES-BENZ GLE COUPE
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2023 AUDI A3
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2023 CHEVROLET SUBURBAN
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2015 KIA SOUL
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2007 BMW 328
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2014 CHEVROLET CORVETTE
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2013 JEEP GRAND CHEROKEE
Незначні вм'ятини/подряпини
Часті питання
Цей 2022 Ford Bronco проданий на Copart чи IAAI?
У якому штаті цей Bronco виставлявся на аукціон?
Чи був VIN 1FMEE5DPXNLB37346 у повені?
Скільки миль на цьому Ford Bronco?
Який тип титулу у цього Bronco?
Чи продавався цей VIN більше одного разу?
Продовжити перегляд
- Усі аукціони 2 020 ROLLS-ROYCE CULLINAN—
- Усі оголошення ROLLS-ROYCE—
- Пошкодження передньої частини ROLLS-ROYCE лотів—
- Інші ТЗ з пошкодженням Пошкодження передньої частини—
- Інші авто з салвадж-титулом—
- Інші лоти Copart за 2026-09-08—
- Авто в CA - Rancho Cucamonga, USA, CA—
- Аукціони у CA - Rancho Cucamonga, USA, CA—
- VIN з повторними продажами — можливо «лимон»?guide
- Інші авто на ходу з пошкодженням Пошкодження передньої частини—
- Декодувати інший VIN нашим інструментомtool