2021 TESLA MODEL 3 · аукціонна історія
VIN 5YJ3E1EB5MF062449 — 2021 TESLA MODEL 3 Аукціонна історія
VIN 5YJ3E1EB5MF062449 продано 2026-08-20 GA - Cartersville, USA, GA Lot 58221286
Усередині 2021 TESLA MODEL 3 — Electric-Heritage запис
Продано 20 серпня 2026 р. за $1,600 на GA - Cartersville, USA, GA, цей Синій 2021 TESLA MODEL 3 має зазначеного двигуна з Автоматична. Комбінація EV-Era перевірена, а Електро паливо дає передбачувані витрати.
131,659 миль — це sweet-spot TESLA для ROI перебудови. переворот на цьому кузові добре відображено мережею Battery-Heritage ремонту TESLA; Copart лістинг чистий.
Переворот на 2021 TESLA MODEL 3
TESLA MODEL 3 (2021) обробляє Переворот з передбачуваною ремонтною логікою. Перевірте точки кріплення опори радіатора — звідти починається штраф несучого кузова.
без зафіксованих як вторинна — швидше це удар у русі, ніж у припаркованого. зазначеного двигуна здебільшого не зачеплено.
Пошкодження та стан
- Основне пошкодження
- Переворот
- На ходу
- Так — підтверджено
Продовжте у сегменті Переворот для бенчмарків важкості в каталозі TESLA.
Аукційна історія
2026-08-20 · GA - Cartersville, USA, GA
- Ціна
- $1,600
- Пошкодження
- Переворот
- Титул
- Продаж без резерву
- Пробіг
- 131,659
- Лот
- 58221286
Подібні оголошення
Сім осей перехресного посилання -- кожна каруселя представляє свій вимір подібності.
Близько за ціною
20 lots-
Салвадж
2025 KIA SOUL
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2021 TOYOTA TACOMA
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2022 HYUNDAI ELANTRA
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2021 FORD RANGER
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2017 VOLKSWAGEN PASSAT
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2004 CHEVROLET SILVERADO
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2024 HONDA HR-V
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2017 FORD FUSION
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2014 MERCEDES-BENZ ML
Звичайний знос
-
Салвадж
2019 FORD F150
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2019 BMW X3
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2020 NISSAN KICKS
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2021 KIA FORTE
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2018 FORD MUSTANG
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2019 MERCEDES-BENZ GLC
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2019 TOYOTA YARIS
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2004 TOYOTA 4RUNNER
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2017 FORD F150
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2022 CHEVROLET SILVERADO
Вандалізм
Інші лоти TESLA MODEL 3
20 lots-
Салвадж
2023 TESLA MODEL 3
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2022 TESLA MODEL 3
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2025 TESLA MODEL 3
Затоплення/вода
-
Салвадж
2019 TESLA MODEL 3
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2019 TESLA MODEL 3
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2023 TESLA MODEL 3
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2022 TESLA MODEL 3
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2020 TESLA MODEL 3
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2019 TESLA MODEL 3
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2023 TESLA MODEL 3
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2025 TESLA MODEL 3
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2018 TESLA MODEL 3
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2025 TESLA MODEL 3
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2023 TESLA MODEL 3
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2026 TESLA MODEL 3
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2025 TESLA MODEL 3
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2025 TESLA MODEL 3
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2018 TESLA MODEL 3
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2024 TESLA MODEL 3
Пошкодження передньої частини
Інші лоти TESLA MODEL 3 з пошкодженням «Переворот»
20 lots-
Салвадж
2024 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2022 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2018 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2023 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2025 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2024 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2019 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2022 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2018 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2020 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2018 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2022 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2018 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2022 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2024 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2023 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2026 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2018 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2024 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2026 TESLA MODEL 3
Переворот
Інші 2021 TESLA MODEL 3
20 lots-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Звичайний знос
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Права задня частина
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Передня та задня частина
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Ліва передня частина
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Пошкодження збоку
Інші 2021 TESLA MODEL 3 з пошкодженням «Переворот»
17 lots-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Переворот
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Переворот
Інші лоти за 2026-08-20
20 lots-
Салвадж
2025 KIA K4
Згорілий
-
Салвадж
2022 VOLKSWAGEN TIGUAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2023 KIA SORENTO
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
1996 GMC SIERRA
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2025 AUDI Q3
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2021 TOYOTA COROLLA
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2019 JEEP CHEROKEE
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2018 RAM 1500
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2019 RAM 1500
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2025 TOYOTA CAMRY
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2024 FORD BRONCO
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2005 MERCEDES-BENZ C
Переворот
-
Салвадж
2020 FORD EXPEDITION
Переворот
-
Салвадж
2017 TOYOTA COROLLA LE ECO W/CON
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2021 GMC SIERRA
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2021 NISSAN ALTIMA
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2006 PONTIAC GRAND PRIX
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2022 HONDA RIDGELINE
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2018 CADILLAC XT5
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2017 NISSAN SENTRA SR MANUAL
Пошкодження збоку
Інші лоти на майданчику GA - Cartersville, USA, GA
20 lots-
Салвадж
2019 KENWORTH CONSTRUCTION
Звичайний знос
-
Салвадж
1986 MONON 45X96 TRAILER
Звичайний знос
-
Салвадж
2016 FREIGHTLINER CASCADIA 125
Звичайний знос
-
Салвадж
2022 SPARTAN CARGO ENCLOSED
Звичайний знос
-
Салвадж
2023 CALIBER GH840MST
Звичайний знос
-
Салвадж
2026 INTERSTATE UNKNOWN
Звичайний знос
-
Салвадж
2013 FORD F150
Звичайний знос
-
Салвадж
2020 FORD F150
Звичайний знос
-
Салвадж
2018 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2014 NISSAN SENTRA
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2026 OTHERS 2026 PORTABLE SCISSOR CAR LIFT
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2026 OTHERS 2026 24 PCS FLOOR ANCHOR POTS
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2026 OTHERS 2026 MINI EXCAVATOR ATTACHMENT
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2027 OTHERS 31 FEET SCISSOR LIFT
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2027 OTHERS CLAMP PULLER FRAME STRAIGHTENE
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2027 OTHERS FLOOR RACK FRAME MACHINE
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2027 OTHERS 1 TON MINI EXCAVATOR
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2008 MERCEDES-BENZ CLK
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2017 BMW 330
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2027 OTHERS FRAME MACHINE + PUSHER
Незначні вм'ятини/подряпини
Часті питання
Цей 2022 Ford Bronco проданий на Copart чи IAAI?
У якому штаті цей Bronco виставлявся на аукціон?
Чи був VIN 1FMEE5DPXNLB37346 у повені?
Скільки миль на цьому Ford Bronco?
Який тип титулу у цього Bronco?
Чи продавався цей VIN більше одного разу?
Продовжити перегляд
- Усі аукціони 2 021 TESLA MODEL 3—
- Усі оголошення TESLA—
- Переворот TESLA лотів—
- Інші ТЗ з пошкодженням Переворот—
- Інші авто з салвадж-титулом—
- Інші лоти Copart за 2026-08-20—
- Авто в GA - Cartersville, USA, GA—
- Аукціони у GA - Cartersville, USA, GA—
- VIN з повторними продажами — можливо «лимон»?guide
- Інші авто на ходу з пошкодженням Переворот—
- Декодувати інший VIN нашим інструментомtool