2017 NISSAN PATHFINDER · аукціонна історія
VIN 5N1DR2MN9HC905433 — 2017 NISSAN PATHFINDER Аукціонна історія
VIN 5N1DR2MN9HC905433 продано 2026-09-14 New Orleans East, New Orleans, LA Lot 45618214
2017 NISSAN PATHFINDER Сірий · Задня частина damage
1 / 16Усередині 2017 NISSAN PATHFINDER — GT-R lineage запис
Продано 14 вересня 2026 р. за $1,850 на New Orleans East, New Orleans, LA , цей Сірий 2017 NISSAN PATHFINDER має 3.5L V-6 DI, DOHC, VVT, 284HP з Автоматична. Комбінація Datsun heritage перевірена, а Бензин паливо дає передбачувані витрати.
108,738 миль — це sweet-spot NISSAN для ROI перебудови. задня частина на цьому кузові добре відображено мережею Nissan-family ремонту NISSAN; IAAI лістинг чистий.
Задня частина на 2017 NISSAN PATHFINDER
NISSAN PATHFINDER (2017) обробляє Задня частина з передбачуваною ремонтною логікою. Перевірте точки кріплення опори радіатора — звідти починається штраф несучого кузова.
Невідомо як вторинна — швидше це удар у русі, ніж у припаркованого. 3.5L V-6 DI, DOHC, VVT, 284HP здебільшого не зачеплено.
Пошкодження та стан
- Основне пошкодження
- Задня частина
- Вторинне пошкодження
- Невідомо
- На ходу
- Так — підтверджено
Порівняйте з ширшим каталогом лотів із Задня частина для встановлення стелі ставки.
Аукційна історія
2026-09-14 · New Orleans East, New Orleans, LA
- Ціна
- $1,850
- Пошкодження
- Задня частина
- Титул
- Продано за погодженням
- Пробіг
- 108,738
- Лот
- 45618214
Подібні оголошення
Сім осей перехресного посилання -- кожна каруселя представляє свій вимір подібності.
Близько за ціною
20 lots-
Салвадж
2023 CHEVROLET SILVERADO
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2021 TOYOTA TACOMA
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2022 HYUNDAI ELANTRA
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2021 TOYOTA RAV4 PRIME
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2025 NISSAN SENTRA
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2020 FORD RANGER
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2022 LINCOLN CORSAIR
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2017 VOLKSWAGEN PASSAT
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2025 CHEVROLET SILVERADO
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2004 CHEVROLET SILVERADO
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2024 HONDA HR-V
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2018 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Вандалізм
-
Салвадж
2010 FORD F150
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2017 FORD FUSION
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2019 FORD F150
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2019 BMW X3
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2020 NISSAN KICKS
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2026 KIA CARNIVAL
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2021 KIA FORTE
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2016 BUICK ENVISION
Пошкодження задньої частини
Інші лоти NISSAN PATHFINDER
20 lots-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2003 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження днища
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Механічні пошкодження
-
Салвадж
2016 NISSAN PATHFINDER
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2024 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2019 NISSAN PATHFINDER
Звичайний знос
-
Салвадж
2019 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2005 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2019 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2014 NISSAN PATHFINDER
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2019 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2012 NISSAN PATHFINDER
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2024 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2013 NISSAN PATHFINDER
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
1998 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2014 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2014 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2013 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2018 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження передньої частини
Інші лоти NISSAN PATHFINDER з пошкодженням «Задня частина»
20 lots-
Салвадж
2022 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2012 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2024 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2025 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2012 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2020 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2023 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2005 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2020 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2024 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2019 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2022 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2020 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2026 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2022 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2015 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2024 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
Інші 2017 NISSAN PATHFINDER
20 lots-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Механічні пошкодження
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Механічні пошкодження
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження днища
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Нормальний знос
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Нормальний знос
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Нормальний знос
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Механічні пошкодження
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Механічні пошкодження
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Механічні пошкодження
Інші 2017 NISSAN PATHFINDER з пошкодженням «Задня частина»
18 lots-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
-
Салвадж
2017 NISSAN PATHFINDER
Задня частина
Інші лоти за 2026-09-14
20 lots-
Салвадж
2015 TOYOTA TUNDRA
Передня та задня частина
-
Салвадж
2007 LEXUS ES 350
Нормальний знос
-
Салвадж
2023 HYUNDAI VENUE
Front end
-
Салвадж
2022 BUICK ENCORE
Ліва передня частина
-
Салвадж
2024 CHEVROLET TRAX
Front end
-
Салвадж
2021 CHEVROLET SILVERADO 1500
Front end
-
Салвадж
2016 RAM 1500
Ліва задня частина
-
Салвадж
2013 HONDA ACCORD
Нормальний знос
-
Салвадж
2017 VOLVO XC90
Ліва передня частина
-
Салвадж
2021 VOLKSWAGEN ATLAS
Пошкодження по всьому авто
-
Салвадж
2020 NISSAN ALTIMA
Град
-
Салвадж
2018 ROLLS-ROYCE PHANTOM
Град
-
Салвадж
2023 NISSAN SENTRA
Град
-
Салвадж
2020 NISSAN ROGUE
Град
-
Салвадж
2024 MITSUBISHI OUTLANDER
Град
-
Салвадж
2018 BMW 320
Град
-
Салвадж
2014 RAM 2500
Град
-
Салвадж
2019 KIA SOUL
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2019 FREIGHTLINER M2
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2015 CHEVROLET TAHOE
Град
Інші лоти на майданчику New Orleans East, New Orleans, LA
20 lots-
Салвадж
2017 JAGUAR XE
Нормальний знос
-
Салвадж
2016 INFINITI Q50
Нормальний знос
-
Салвадж
2009 MERCEDES-BENZ CLS 550
Нормальний знос
-
Салвадж
2005 DODGE RAM 1500
Невідомо
-
Салвадж
2011 ACURA TL
Ліва задня частина
-
Салвадж
2013 HONDA CR-V
Нормальний знос
-
Салвадж
2006 CHEVROLET HHR
Нормальний знос
-
Салвадж
2011 MITSUBISHI LANCER
Невідомо
-
Салвадж
2003 TOYOTA CAMRY
Нормальний знос
-
Салвадж
2013 FORD EXPLORER
Нормальний знос
-
Салвадж
2020 FORD F-150
Front end
-
Салвадж
2023 TOYOTA RAV4
Права сторона
-
Салвадж
2023 NISSAN ROGUE
Права сторона
-
Салвадж
2005 TOYOTA CAMRY
Нормальний знос
-
Салвадж
2006 JEEP LIBERTY
Нормальний знос
-
Салвадж
2013 VOLKSWAGEN JETTA
Нормальний знос
-
Салвадж
2022 GMC SIERRA 2500HD
Викрадено
-
Салвадж
2021 NISSAN ROGUE SPORT
Ліва сторона
-
Салвадж
2020 SUBARU CROSSTREK
Front end
-
Салвадж
2023 NISSAN ROGUE
Пошкодження по всьому авто
Часті питання
Цей 2022 Ford Bronco проданий на Copart чи IAAI?
У якому штаті цей Bronco виставлявся на аукціон?
Чи був VIN 1FMEE5DPXNLB37346 у повені?
Скільки миль на цьому Ford Bronco?
Який тип титулу у цього Bronco?
Чи продавався цей VIN більше одного разу?
Продовжити перегляд
- Усі аукціони 2 017 NISSAN PATHFINDER—
- Усі оголошення NISSAN—
- Задня частина NISSAN лотів—
- Інші ТЗ з пошкодженням Задня частина—
- Інші авто з салвадж-титулом—
- Інші лоти IAAI за 2026-09-14—
- Авто в New Orleans East, New Orleans, LA —
- Аукціони у New Orleans East, New Orleans, LA —
- VIN з повторними продажами — можливо «лимон»?guide
- Інші авто на ходу з пошкодженням Задня частина—
- Декодувати інший VIN нашим інструментомtool