2016 HONDA CR-V · аукціонна історія
VIN 5J6RM4H39GL062632 — 2016 HONDA CR-V Аукціонна історія
VIN 5J6RM4H39GL062632 продано 2026-04-23 TX - Dallas, IA, USA Lot 79120305
2016 HONDA CR-V: історія від Hamamatsu
Цей 2016 HONDA CR-V (Сріблястий) закрився за $8,600 23 квітня 2026 р. з TX - Dallas, IA, USA. Hamamatsu-збірка HONDA поєднує 2.4L 4 з Автоматична — EarthDreams силова установка зі звичним Бензин споживанням.
66,522 миль на цьому 2016 HONDA CR-V — viable rebuild candidate. Hamamatsu-постачальні HONDA запчастини покривають пошкодження днища; Copart запис без повторних lemon-флагів.
Пошкодження днища на 2016 HONDA CR-V
Виклик Пошкодження днища на HONDA CR-V (2016) має на увазі обсяг ремонту фронту: бампер, решітка, освітлення, капот, охолодження. 2.4L 4 змонтований за зоною удару.
без зафіксованих розширює вартість: двері, поріг, інколи чверть. Повноспектральні фото допомагають закрити огляд.
Пошкодження та стан
- Основне пошкодження
- Пошкодження днища
- На ходу
- Так — підтверджено
Скористайтеся індексом Пошкодження днища для бенчмарків обсягу ремонту.
Аукційна історія
2026-04-23 · TX - Dallas, IA, USA
- Ціна
- $8,600
- Пошкодження
- Пошкодження днища
- Титул
- Продано!
- Пробіг
- 66,522
- Лот
- 79120305
Подібні оголошення
Сім осей перехресного посилання -- кожна каруселя представляє свій вимір подібності.
Близько за ціною
20 lots-
Салвадж
2024 FORD MUSTANG
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2018 TOYOTA TACOMA
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2019 TOYOTA 4RUNNER
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2022 RAM 3500
Частковий ремонт
-
Салвадж
2021 TOYOTA CAMRY
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2022 HYUNDAI TUCSON
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2020 FORD F150
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2019 BMW X3
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2025 MAZDA CX-30
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2020 KIA TELLURIDE
Звичайний знос
-
Салвадж
2026 BUICK ENVISTA
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2026 RAM 1500
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2021 LEXUS IS
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2019 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Механічні пошкодження
-
Салвадж
2022 RAM 3500
Розібране авто
-
Салвадж
2025 TOYOTA TUNDRA
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2025 JEEP WRANGLER /
Звичайний знос
-
Салвадж
2026 CHEVROLET SILVERADO
Звичайний знос
-
Салвадж
2023 JEEP GRAND CHEROKEE
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2025 HONDA CIVIC
Пошкодження передньої частини
Інші лоти HONDA CR-V
20 lots-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2025 HONDA CR-V
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2012 HONDA CR-V
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2002 HONDA CR-V
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2015 HONDA CR-V
Пошкодження по всьому авто
-
Салвадж
2005 HONDA CR-V
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2011 HONDA CR-V
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2014 HONDA CR-V
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2017 HONDA CR-V
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2005 HONDA CR-V
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2011 HONDA CR-V
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2026 HONDA CR-V
Переворот
-
Салвадж
2026 HONDA CR-V
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2026 HONDA CR-V
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2025 HONDA CR-V
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2025 HONDA CR-V
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2024 HONDA CR-V
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2026 HONDA CR-V
Пошкодження передньої частини
Інші лоти HONDA CR-V з пошкодженням «Пошкодження днища»
20 lots-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2010 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2008 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2022 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2020 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2014 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2019 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2018 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2026 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2013 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2004 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2017 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2012 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
1998 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2026 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2004 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2014 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2005 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2021 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
Інші 2016 HONDA CR-V
20 lots-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Вандалізм
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Переворот
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Front end
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Ліва сторона
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Нормальний знос
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Front end
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження передньої частини
Інші 2016 HONDA CR-V з пошкодженням «Пошкодження днища»
20 lots-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
-
Салвадж
2016 HONDA CR-V
Пошкодження днища
Інші лоти за 2026-04-23
20 lots-
Салвадж
2022 TOYOTA PRIUS
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2021 DODGE CHALLENGER
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2018 MAZDA CX-5
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2017 TOYOTA TACOMA
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2026 HONDA CR-V
Переворот
-
Салвадж
2018 RAM 3500
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2019 LEXUS UX 200
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2019 MERCEDES-BENZ E
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2021 PORSCHE MACAN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2022 DODGE CHALLENGER
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2022 BMW X5
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2017 LEXUS RX 350
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2017 FORD EXPLORER
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2016 DODGE CHALLENGER
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2019 DODGE CHARGER
Звичайний знос
-
Салвадж
2021 HONDA CR-V
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2022 TESLA MODEL 3
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2026 KIA SPORTAGE
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2022 JEEP RENEGADE
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2022 MAZDA CX-5
Пошкодження передньої частини
Інші лоти на майданчику TX - Dallas, IA, USA
20 lots-
Салвадж
2024 CHEVROLET SILVERADO
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2023 LUCID MOTORS AIR
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2020 LAND ROVER DISCOVERY SPORT
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2023 LUCID MOTORS AIR
Пошкодження задньої частини
-
Салвадж
2024 MERCEDES-BENZ SPRINTER 2500
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2022 NISSAN FRONTIER
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2026 LEXUS RX 350
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2015 LEXUS RX 350
Незначні вм'ятини/подряпини
-
Салвадж
2016 TOYOTA TUNDRA
Звичайний знос
-
Салвадж
2015 NISSAN QUEST
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2023 TOYOTA TACOMA
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2021 TESLA MODEL 3
Звичайний знос
-
Салвадж
2022 FORD F250
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2010 CADILLAC ESCALADE
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2023 FORD TRANSIT
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2015 GMC TERRAIN
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2015 HYUNDAI SANTA FE SPORT
Звичайний знос
-
Салвадж
2016 MAZDA MX-5 MIATA
Пошкодження збоку
-
Салвадж
2013 SMART FORTWO
Пошкодження передньої частини
-
Салвадж
2017 NISSAN SENTRA
Пошкодження передньої частини
Часті питання
Цей 2022 Ford Bronco проданий на Copart чи IAAI?
У якому штаті цей Bronco виставлявся на аукціон?
Чи був VIN 1FMEE5DPXNLB37346 у повені?
Скільки миль на цьому Ford Bronco?
Який тип титулу у цього Bronco?
Чи продавався цей VIN більше одного разу?
Продовжити перегляд
- Усі аукціони 2 016 HONDA CR-V—
- Усі оголошення HONDA—
- Пошкодження днища HONDA лотів—
- Інші ТЗ з пошкодженням Пошкодження днища—
- Інші авто з салвадж-титулом—
- Інші лоти Copart за 2026-04-23—
- Авто в TX - Dallas, IA, USA—
- Аукціони у TX - Dallas, IA, USA—
- VIN з повторними продажами — можливо «лимон»?guide
- Інші авто на ходу з пошкодженням Пошкодження днища—
- Декодувати інший VIN нашим інструментомtool