2022 LAMBORGHINI HURACAN · istoricul licitațiilor
VIN ZHWUA6ZX2NLA20140 — 2022 LAMBORGHINI HURACAN Istoricul licitațiilor
VIN ZHWUA6ZX2NLA20140 vândut 2026-06-19 GA - Atlanta West, USA, GA Lot 78077285
2022 LAMBORGHINI HURACAN Green · Front End damage
1 / 13Vânzarea unui 2022 LAMBORGHINI HURACAN
Listat inițial de Copart, acest 2022 LAMBORGHINI HURACAN (Green) a eliberat lotul pentru $147,000 la GA - Atlanta West, USA, GA pe June 19, 2026. 5.2L 10 se află înaintea lui Automatic în configurația listată.
Odometru la 25,267 mi. front end deteriorarea este reparabilă pe acest corp în majoritatea cazurilor; sistemul de alimentare Gas este împărțit între nivelurile de echipare și nu este afectat de modelul de lovire a clemei frontale.
Ce înseamnă daune Front End pe un LAMBORGHINI HURACAN
Front End deteriorarea acestui 2022 LAMBORGHINI HURACAN afectează de obicei grila, capota, farurile, capacul barei de protecție și barele de protecție. înlocuirea panoului și schimbarea ansamblului farurilor este scopul reparației; riscul real este declanșarea airbag-ului și deformarea suportului radiatorului.
Ancoră de reparație-preț pentru acest HURACAN: înlocuire panou și schimbare ansamblu far. Adăugați 15-25% tampon pentru compartimentul motor 5.2L 10 dacă este prezentă declanșarea airbag-ului.
Daune și condiții
- Daune primare
- Front End
- Alergați și conduceți
- Da - verificat
Parcurge indexul complet al avariilor Front End pentru a estima amploarea reparației și costul pieselor.
Cronologia istoricului licitațiilor
2026-06-19 · GA - Atlanta West, USA, GA
- Preţ
- $147,000
- Deteriora
- Front End
- Titlu
- Minimum Bid
- Miles
- 25,267
- Lot
- 78077285
Listări similare
Șapte axe de referință încrucișată - fiecare carusel este o dimensiune de similaritate diferită.
Mai aproape de preț
20 lots-
Salvage
2017 MERCEDES-BENZ G
Frame Damage
-
Salvage
2024 PORSCHE 911
Theft
-
Salvage
2024 FREIGHTLINER CASCADIA 126
Water/Flood
-
Salvage
2024 PORSCHE 911
Theft
-
Salvage
2025 PORSCHE 911
Left Front
-
Salvage
2026 KENWORTH T880
Unknown
-
Salvage
2025 KENWORTH T880
Rollover
-
Salvage
2019 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2022 MERCEDES-BENZ AMG G 63
Front end
-
Salvage
2025 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Front End
-
Salvage
2024 MERCEDES-BENZ MAYBACH GLS 600
Theft
-
Salvage
2025 KENWORTH T880
Engine Damage
-
Salvage
2022 LAMBORGHINI HURACAN EVO
Left Side
-
Salvage
2024 LAMBORGHINI URUS
Right Front
-
Salvage
2022 FERRARI F8 SPIDER
Rear End
-
Salvage
2022 PORSCHE 911
Left Front
-
Salvage
2016 MCLAREN 675LT
Front & Rear
-
Salvage
2015 LAMBORGHINI HURACAN
Right Rear
-
Salvage
2025 FERRARI SF 90 SPIDER
Front End
-
Salvage
2022 SPRINGDALE RECREATIONAL VEHICLE (RV)
Mechanical
Alte LAMBORGHINI HURACAN loturi
20 lots-
Salvage
2021 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2018 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2017 LAMBORGHINI HURACAN
All Over
-
Salvage
2023 LAMBORGHINI HURACAN
Rear End
-
Salvage
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Rear End
-
Salvage
2024 LAMBORGHINI HURACAN
Undercarriage
-
Salvage
2015 LAMBORGHINI HURACAN
Vandalism
-
Salvage
2015 LAMBORGHINI HURACAN
Right Rear
-
Salvage
2022 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2024 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2023 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2023 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Rear End
-
Salvage
2015 LAMBORGHINI HURACAN
Normal Wear
-
Salvage
2023 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2019 LAMBORGHINI HURACAN
Interior Burn
-
Salvage
2018 LAMBORGHINI HURACAN
All Over
-
Salvage
2023 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2023 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Front end
Altele LAMBORGHINI HURACAN cu Front End daune
20 lots-
Salvage
2021 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2018 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2022 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2024 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2023 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2023 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2023 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2023 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2023 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Front end
-
Salvage
2022 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2018 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2020 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2017 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2022 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2015 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2023 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2015 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2015 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2015 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
Altele 2022 LAMBORGHINI HURACAN
7 lots-
Salvage
2022 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2022 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2022 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2022 LAMBORGHINI HURACAN
Side
-
Salvage
2022 LAMBORGHINI HURACAN
Rear End
-
Salvage
2022 LAMBORGHINI HURACAN
Side
-
Salvage
2022 LAMBORGHINI HURACAN
All Over
Altele 2022 LAMBORGHINI HURACAN cu Front End daune
3 lots-
Salvage
2022 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2022 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Salvage
2022 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
Alte loturi licitate pe 2026-06-19
20 lots-
Salvage
2000 TOYOTA CAMRY SOLARA
Front End
-
Salvage
2019 CHEVROLET CRUZE
Front End
-
Salvage
2015 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
1995 JEEP WRANGLER / YJ
Front End
-
Salvage
2018 CHEVROLET EQUINOX
Rear End
-
Salvage
2023 DODGE HORNET
Water/Flood
-
Salvage
2018 HONDA FIT
Front End
-
Salvage
2010 KIA SOUL
Front End
-
Salvage
2016 MAZDA 3
Front End
-
Salvage
2014 HONDA CIVIC
Front End
-
Salvage
2024 MITSUBISHI OUTLANDER SPORT
Side
-
Salvage
2011 MERCEDES-BENZ C
Rear End
-
Salvage
2014 CHEVROLET SUBURBAN
Front End
-
Salvage
2021 CHEVROLET EQUINOX
Front End
-
Salvage
2009 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2023 CHEVROLET TRAILBLAZER
Rear End
-
Salvage
2013 AUDI Q5
Front End
-
Salvage
2013 TOYOTA PRIUS V
Front End
-
Salvage
2024 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2016 KIA SORENTO
Front End
Alte loturi la GA - Atlanta West, USA, GA
20 lots-
Salvage
2024 FORD E350
Normal Wear
-
Salvage
2025 DAVIDSON UNKNOWN
Normal Wear
-
Salvage
2017 CHEVROLET MALIBU
Normal Wear
-
Salvage
1987 PETERBOROUGH MONZA
Normal Wear
-
Salvage
2009 NISSAN XTERRA
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2011 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2005 CHEVROLET AVALANCHE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 CADILLAC ESCALADE
Vandalism
-
Salvage
2017 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Salvage
2019 SUBARU LEGACY
Front End
-
Salvage
2022 BMW 530
Front End
-
Salvage
2021 NISSAN ROGUE
Rear End
-
Salvage
2021 VOLKSWAGEN ATLAS CROSS SPORT
Rear End
-
Salvage
2023 TESLA MODEL Y
Rear End
-
Salvage
2021 CHEVROLET COLORADO
Front End
-
Salvage
2005 FORD F150
Front End
-
Salvage
2023 BMW 430I
Front End
-
Salvage
2021 NISSAN ALTIMA
Rear End
-
Salvage
2025 BMW M340I
Side
-
Salvage
2020 LINCOLN CORSAIR
Front End
Întrebări frecvente
Bronco din 2022 a fost vândut pe Copart sau IAAI?
În ce stat a fost scos la licitație acest Bronco?
Este VIN 1FMEE5DPXNLB37346 un vehicul de inundații?
Câți mile are acest Ford Bronco?
Care este tipul de titlu pentru acest Bronco?
Acest VIN s-a vândut de mai multe ori?
Continuați să navigați
- Toate 2.022 LAMBORGHINI HURACAN licitațiile—
- Toate listele de licitații LAMBORGHINI—
- Front End-avariate LAMBORGHINI mașini—
- Alte vehicule Front End-avariate—
- Mai multe mașini cu titlu de salvare la licitație—
- Alte loturi de la Copart la 2026-06-19—
- Vehicule la GA - Atlanta West, USA, GA—
- Licitații de salvare în GA - Atlanta West, USA, GA—
- Vânzare multiplă VIN — ar putea fi o lămâie?guide
- Alte mașini avariate Front End circulabile—
- Decodați un alt VIN cu instrumentul nostru gratuittool