2023 PORSCHE 911 · istoricul licitațiilor
VIN WP0AF2A93PS278045 — 2023 PORSCHE 911 Istoricul licitațiilor
VIN WP0AF2A93PS278045 vândut 2026-09-01 IL - Chicago North, USA, IL Lot 59841506
2023 PORSCHE 911 — Record de vânzări GT-Era
Un GT-Era 2023 PORSCHE 911, terminat în Gray, vândut pentru $210,000 pe September 1, 2026 IL - Chicago North, USA, IL. Porsche - Grup motopropulsor: 4.0L 6 + Automatic, Gas combustibil, fără surprize de reconstrucție în recordul Copart.
890 mi pe un GT-Era PORSCHE 911 se citește ca funcțional. Daunele side rareori elimină 911 potențialul de revânzare atunci când Porsche-inventarul de piese din grup este în viață; înregistrarea Copart l-a păstrat în stare de salvare, nu numai pentru piese.
2023 PORSCHE 911 — Side lentila de reparare a deteriorării
Când codul Side apare pe un PORSCHE 911, așteptați ușa, stâlpul B, airbag-ul lateral cortină, aripa și panoul balansoar în domeniul de reparație. Costul ascuns este desfășurarea cortinei laterale și deformarea stâlpului B; bugetul se bazează pe schimbarea carcasei ușii și sudarea panoului basculant.
Verificați încrucișarea VIN la aceeași curte Copart/IAAI pentru listări anterioare — modelele de re-lista indică daune neremediate. Furnizarea de piese din fabrică a lui PORSCHE este factorul de fluctuație al acestei reparații.
Daune și condiții
- Daune primare
- Side
- Daune secundare
- Rear End
- Alergați și conduceți
- Da - verificat
Folosește catalogul avariilor Side ca reper pentru costul estimat al pieselor.
Cronologia istoricului licitațiilor
2026-09-01 · IL - Chicago North, USA, IL
- Preţ
- $210,000
- Deteriora
- Side
- Titlu
- Minimum Bid
- Miles
- 890
- Lot
- 59841506
Listări similare
Șapte axe de referință încrucișată - fiecare carusel este o dimensiune de similaritate diferită.
Mai aproape de preț
20 lots-
Salvage
2024 LAMBORGHINI URUS
Front end
-
Salvage
2025 PORSCHE 911
Left Side
-
Salvage
2021 FERRARI F8 SPIDER
Side
-
Salvage
2018 LAMBORGHINI AVENTADOR
Front End
-
Salvage
2020 FERRARI 812 SUPERFAST
Front End
-
Salvage
2025 MCLAREN 750S
Rear
-
Salvage
2023 MERCEDES-BENZ G
Normal Wear
-
Salvage
2025 LAMBORGHINI URUS
Left Side
-
Salvage
2015 FERRARI 458 SPIDER
Front end
-
Salvage
2024 ROLLS-ROYCE SPECTRE
Rear End
-
Salvage
2024 FERRARI 296GTB
Rear End
-
Salvage
2024 SPARTAN UNKNOWN
Burn
-
Salvage
2014 LAMBORGHINI AVENTADOR
Mechanical
-
Salvage
2023 LAMBORGHINI URUS
Normal Wear
-
Salvage
2024 LAMBORGHINI URUS
Vandalism
-
Salvage
2023 FERRARI SF 90 STRADALE
Front End
-
Salvage
2025 MCLAREN AUTOMOTIVE ARTURA
Rear End
-
Salvage
2024 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2025 MERCEDES-BENZ G
Rear End
-
Salvage
2024 PORSCHE 911
Front End
Alte PORSCHE 911 loturi
20 lots-
Salvage
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Salvage
2020 PORSCHE 911
Rear End
-
Salvage
2012 PORSCHE 911
Front End
-
Salvage
2020 PORSCHE 911
Electrical
-
Salvage
2012 PORSCHE 911
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2020 PORSCHE 911
Front end
-
Salvage
2019 PORSCHE 911
Right Front
-
Salvage
2024 PORSCHE 911
Theft
-
Salvage
2025 PORSCHE 911
Right Rear
-
Salvage
2009 PORSCHE 911
Water/Flood
-
Salvage
2007 PORSCHE 911
Water/Flood
-
Salvage
2004 PORSCHE 911
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2014 PORSCHE 911
Rear
-
Salvage
2003 PORSCHE 911
Front End
-
Salvage
2004 PORSCHE 911
Rear End
-
Salvage
1999 PORSCHE 911
Undercarriage
-
Salvage
1986 PORSCHE 911
Front End
-
Salvage
2025 PORSCHE 911
Rear
-
Salvage
2017 PORSCHE 911
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2015 PORSCHE 911
Front End
Altele PORSCHE 911 cu Side daune
20 lots-
Salvage
1999 PORSCHE 911
Side
-
Salvage
2006 PORSCHE 911
Side
-
Salvage
2001 PORSCHE 911
Side
-
Salvage
2004 PORSCHE 911
Side
-
Salvage
2017 PORSCHE 911
Side
-
Salvage
2018 PORSCHE 911
Side
-
Salvage
2001 PORSCHE 911
Side
-
Salvage
2012 PORSCHE 911
Side
-
Salvage
2014 PORSCHE 911
Side
-
Salvage
2015 PORSCHE 911
Side
-
Salvage
2022 PORSCHE 911
Side
-
Salvage
2025 PORSCHE 911
Side
-
Salvage
1999 PORSCHE 911
Side
-
Salvage
2020 PORSCHE 911
Side
-
Salvage
2025 PORSCHE 911
Side
-
Salvage
2020 PORSCHE 911
Side
-
Salvage
2023 PORSCHE 911
Side
-
Salvage
2014 PORSCHE 911
Side
-
Salvage
2025 PORSCHE 911
Side
-
Salvage
2003 PORSCHE 911
Side
Altele 2023 PORSCHE 911
13 lots-
Salvage
2023 PORSCHE 911
Front end
-
Salvage
2023 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Salvage
2023 PORSCHE 911
Water/Flood
-
Salvage
2023 PORSCHE 911
Rear End
-
Salvage
2023 PORSCHE 911
Front & Rear
-
Salvage
2023 PORSCHE 911
Rear
-
Salvage
2023 PORSCHE 911
Front end
-
Salvage
2023 PORSCHE 911
Side
-
Salvage
2023 PORSCHE 911
Front End
-
Salvage
2023 PORSCHE 911
Rear End
-
Salvage
2023 PORSCHE 911
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2023 PORSCHE 911
Front End
-
Salvage
2023 PORSCHE 911
Side
Altele 2023 PORSCHE 911 cu Side daune
2 lots-
Salvage
2023 PORSCHE 911
Side
-
Salvage
2023 PORSCHE 911
Side
Alte loturi licitate pe 2026-09-01
20 lots-
Salvage
2026 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2024 TOYOTA CAMRY
Side
-
Salvage
2025 NISSAN SENTRA
Rear End
-
Salvage
2020 HONDA PILOT
Front End
-
Salvage
2024 MERCEDES-BENZ GLE
Front End
-
Salvage
2022 VOLKSWAGEN TIGUAN
Front End
-
Salvage
2024 TOYOTA TACOMA
Rear End
-
Salvage
2020 RAM 1500
Top/Roof
-
Salvage
2022 GENESIS GV80
Front End
-
Salvage
2023 HYUNDAI ELANTRA
Rear End
-
Salvage
2026 ACURA MDX
Side
-
Salvage
2024 HONDA CIVIC
Rear End
-
Salvage
2025 TOYOTA COROLLA
Rear End
-
Salvage
2025 FORD MAVERICK
Front End
-
Salvage
2023 CHEVROLET EQUINOX
Hail
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4
Rear End
-
Salvage
2021 HYUNDAI SANTA FE
Top/Roof
-
Salvage
2021 DODGE DURANGO
Front End
-
Salvage
2022 GMC ACADIA
Front End
-
Salvage
2018 CHEVROLET SILVERADO
Side
Alte loturi la IL - Chicago North, USA, IL
20 lots-
Salvage
2023 RAM 3500
Burn
-
Salvage
2002 CRUISERS YACHTS 3470 EXPRE
Side
-
Salvage
2022 FREIGHTLINER CASCADIA 126
All Over
-
Salvage
2013 CHEVROLET EXPRESS
Normal Wear
-
Salvage
2025 FORD RANGER
Front End
-
Salvage
2024 CHEVROLET BLAZER
Normal Wear
-
Salvage
2016 FREIGHTLINER CASCADIA 125
Normal Wear
-
Salvage
2014 ECONOLINE TRAILER
Burn
-
Salvage
2013 IC CORPORATION CE SERIES SCHOOL
Normal Wear
-
Salvage
2017 HONDA CR-V
Front End
-
Salvage
2020 HYUNDAI SANTA FE
Front End
-
Salvage
2019 HYUNDAI ELANTRA
Rear End
-
Salvage
2017 JAGUAR F-PACE
Mechanical
-
Salvage
2019 AUDI Q8
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 NISSAN SENTRA
Side
-
Salvage
2018 PORSCHE MACAN
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 HYUNDAI TUCSON
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2024 YAMA - YAMAHA UNKNOWN
Normal Wear
-
Salvage
2014 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Normal Wear
-
Salvage
2024 HYUNDAI KONA
Rollover
Întrebări frecvente
Bronco din 2022 a fost vândut pe Copart sau IAAI?
În ce stat a fost scos la licitație acest Bronco?
Este VIN 1FMEE5DPXNLB37346 un vehicul de inundații?
Câți mile are acest Ford Bronco?
Care este tipul de titlu pentru acest Bronco?
Acest VIN s-a vândut de mai multe ori?
Continuați să navigați
- Toate 2.023 PORSCHE 911 licitațiile—
- Toate listele de licitații PORSCHE—
- Side-avariate PORSCHE mașini—
- Alte vehicule Side-avariate—
- Mai multe mașini cu titlu de salvare la licitație—
- Alte loturi de la Copart la 2026-09-01—
- Vehicule la IL - Chicago North, USA, IL—
- Licitații de salvare în IL - Chicago North, USA, IL—
- Vânzare multiplă VIN — ar putea fi o lămâie?guide
- Alte mașini avariate Side circulabile—
- Decodați un alt VIN cu instrumentul nostru gratuittool