2009 LEXUS LS · istoricul licitațiilor
VIN JTHBL46F095085519 — 2009 LEXUS LS Istoricul licitațiilor
VIN JTHBL46F095085519 vândut 2026-09-14 MD - Baltimore, USA, MD Lot 67735566
2009 LEXUS LS — Toyota-Ediție premium pe Copart/IAAI
Acest 2009 LEXUS LS în White a șters MD - Baltimore, USA, MD pe September 14, 2026 pentru $300. 4.6L 8 și Automatic reprezintă sistemul de propulsie Toyota-Premium care definește platforma LS, cu eficiență Gas care se potrivește cu clasa sa.
150,717 mi pe un LEXUS LS este un teritoriu de mijloc; Daunele mechanical fac rareori o caroserie LEXUS neeconomică atunci când Lexus-alimentarea panoului de grup este intactă. Lista Copart nu arăta niciun semnal de reconstrucție.
Mechanical daune pe un 2009 LEXUS LS
Profilul de reparabilitate pentru Mechanical pe un LEXUS LS este bine mapat: documentația din fabrică acoperă clema frontală; Panourile aftermarket se potrivesc cu toleranțele din fabrică pentru această generație.
Front End deteriorarea fantei secundare trage cablurile interioare și componentele ușii. 4.6L 8 este montat departe de modelul de lovitură și este rareori pe lista de piese.
Daune și condiții
- Daune primare
- Mechanical
- Daune secundare
- Front End
- Alergați și conduceți
- Da - verificat
Compară cu lista avariilor Mechanical pentru date echivalente despre costurile de reparație.
Cronologia istoricului licitațiilor
2026-09-14 · MD - Baltimore, USA, MD
- Preţ
- $300
- Deteriora
- Mechanical
- Titlu
- Minimum Bid
- Miles
- 150,717
- Lot
- 67735566
Listări similare
Șapte axe de referință încrucișată - fiecare carusel este o dimensiune de similaritate diferită.
Mai aproape de preț
20 lots-
Salvage
2017 BMW I3
Side
-
Salvage
2024 CHRYSLER PACIFICA
Top/Roof
-
Salvage
2018 TOYOTA C-HR
Front End
-
Salvage
2018 JEEP CHEROKEE
Front End
-
Salvage
2012 NISSAN PATHFINDER
Front End
-
Salvage
2012 TOYOTA COROLLA
Front End
-
Salvage
2025 HONDA CR-V
Front End
-
Salvage
2010 BMW 335
Normal Wear
-
Salvage
2017 HINO 195
Mechanical
-
Salvage
2015 VOLVO XC60
Rear End
-
Salvage
2015 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2015 HONDA CIVIC
Front End
-
Salvage
2010 JAGUAR XF
Front End
-
Salvage
2024 ISUZU NPR HD
Front End
-
Salvage
2018 HINO 195
Front End
-
Salvage
2018 KIA OPTIMA
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 NISSAN ROGUE
Front End
-
Salvage
2020 HONDA CR-V
Front End
-
Salvage
2020 VOLKSWAGEN PASSAT
Front End
-
Salvage
2016 FORD FUSION
Rear End
Alte LEXUS LS loturi
20 lots-
Salvage
2001 LEXUS LS
Front End
-
Salvage
2008 LEXUS LS
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
1990 LEXUS LS
Rear End
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2003 LEXUS LS
Front End
-
Salvage
2003 LEXUS LS
Rear End
-
Salvage
2003 LEXUS LS
Front End
-
Salvage
2014 LEXUS LS
Vandalism
-
Salvage
2012 LEXUS LS
Normal Wear
-
Salvage
1994 LEXUS LS
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2003 LEXUS LS
Front End
-
Salvage
2015 LEXUS LS
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2010 LEXUS LS
Side
-
Salvage
2007 LEXUS LS
Damage History
-
Salvage
2003 LEXUS LS
Rear End
-
Salvage
2014 LEXUS LS
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2014 LEXUS LS
Front End
-
Salvage
1994 LEXUS LS
Side
-
Salvage
1996 LEXUS LS
Side
Altele LEXUS LS cu Mechanical daune
20 lots-
Salvage
2009 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
2014 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
1995 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
2004 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
1994 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
2004 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
2005 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
2003 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
2012 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
2008 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
2002 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
2002 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
2005 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
2007 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
2007 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
2012 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
2000 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
2002 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
2005 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
2008 LEXUS LS
Mechanical
Altele 2009 LEXUS LS
20 lots-
Salvage
2009 LEXUS LS
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Front End
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Front End
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Rear End
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Water/Flood
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Front End
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Front End
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Front End
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Front End
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Rear End
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Rear End
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Rear End
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Side
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Rear End
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Front End
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Front End
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Side
Altele 2009 LEXUS LS cu Mechanical daune
3 lots-
Salvage
2009 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Mechanical
-
Salvage
2009 LEXUS LS
Mechanical
Alte loturi licitate pe 2026-09-14
20 lots-
Salvage
2020 HYUNDAI ELANTRA
Rear End
-
Salvage
2007 FORD TAURUS
Front End
-
Salvage
2018 KIA FORTE
Front End
-
Salvage
2022 TOYOTA COROLLA CROSS
Front End
-
Salvage
2005 CHEVROLET CORVETTE
Top/Roof
-
Salvage
2000 MERCEDES-BENZ E
Mechanical
-
Salvage
2023 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2019 CHEVROLET EXPRESS G3500
Front End
-
Salvage
2021 AUDI A8
Mechanical
-
Salvage
2012 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Front End
-
Salvage
2013 TESLA MODEL S
Mechanical
-
Salvage
1995 BMW 525
Vandalism
-
Salvage
2019 AUDI Q5
Front End
-
Salvage
2018 KIA FORTE
Rear End
-
Salvage
2018 AUDI A3
Mechanical
-
Salvage
2008 LAND ROVER RANGE ROVER
Mechanical
-
Salvage
2011 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2011 HYUNDAI ELANTRA
Mechanical
-
Salvage
2021 HONDA INSIGHT
Missing/Altered Vin
-
Salvage
2020 HYUNDAI ACCENT
Rollover
Alte loturi la MD - Baltimore, USA, MD
20 lots-
Salvage
2021 FORD BRONCO SPORT
Front End
-
Salvage
2016 FORD TRANSIT
Mechanical
-
Salvage
2000 HONDA CR-V
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2011 TOYOTA SEQUOIA
Front End
-
Salvage
2013 FORD ESCAPE
Side
-
Salvage
2016 RAM 1500
Front End
-
Salvage
2014 FORD FUSION
Mechanical
-
Salvage
2016 FORD ESCAPE
Mechanical
-
Salvage
2014 AUDI A6
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2007 VOLVO XC90
Front End
-
Salvage
2019 FORD TRANSIT
Front End
-
Salvage
2013 SUBARU OUTBACK
Mechanical
-
Salvage
2002 FORD F150
Mechanical
-
Salvage
2013 SUBARU IMPREZA
Front End
-
Salvage
2017 HONDA CIVIC
Mechanical
-
Salvage
2010 SUBARU FORESTER
Mechanical
-
Salvage
2014 DODGE DURANGO
Mechanical
-
Salvage
2023 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Salvage
2016 DODGE DART
Front End
-
Salvage
2021 CHEVROLET SILVERADO
Mechanical
Întrebări frecvente
Bronco din 2022 a fost vândut pe Copart sau IAAI?
În ce stat a fost scos la licitație acest Bronco?
Este VIN 1FMEE5DPXNLB37346 un vehicul de inundații?
Câți mile are acest Ford Bronco?
Care este tipul de titlu pentru acest Bronco?
Acest VIN s-a vândut de mai multe ori?
Continuați să navigați
- Toate 2.009 LEXUS LS licitațiile—
- Toate listele de licitații LEXUS—
- Mechanical-avariate LEXUS mașini—
- Alte vehicule Mechanical-avariate—
- Mai multe mașini cu titlu de salvare la licitație—
- Alte loturi de la Copart la 2026-09-14—
- Vehicule la MD - Baltimore, USA, MD—
- Licitații de salvare în MD - Baltimore, USA, MD—
- Vânzare multiplă VIN — ar putea fi o lămâie?guide
- Alte mașini avariate Mechanical circulabile—
- Decodați un alt VIN cu instrumentul nostru gratuittool