2016 TESLA MODEL S · istoricul licitațiilor
VIN 5YJSA1E29GF132479 — 2016 TESLA MODEL S Istoricul licitațiilor
VIN 5YJSA1E29GF132479 vândut 2026-09-14 CA - Martinez, USA, CA Lot 63177406
2016 TESLA MODEL S Black · Front End damage
1 / 122016 TESLA MODEL S: o poveste Fremont
Acest 2016 TESLA MODEL S (Black) s-a închis la $2,750 pe September 14, 2026 de la CA - Martinez, USA, CA. Sistemele de propulsie TESLA construite de Fremont împerechează motorul listat cu Automatic — un grup motopropulsor din epoca Autopilot cu consum de masă Electric.
La 110,668 mile, acest 2016 TESLA MODEL S este un candidat viabil pentru reconstrucție. Piesele TESLA furnizate de Fremont acoperă domeniul de deteriorare front end; înregistrarea Copart nu afișează steaguri recurente cu model de lămâie.
Front End pe un 2016 TESLA MODEL S — note pre-licitare
Front End luneta de deteriorare pe un TESLA MODEL S: grila, capota, farurile, capacul barei de protecție și barele de protecție. Înainte de a licita, confirmați absența declanșării airbag-ului și a distorsiunii suportului radiatorului; planul de reparații este înlocuirea panoului și schimbarea ansamblului farurilor.
Salvare→conversia reconstruită pe această platformă MODEL S necesită inspecție de stat. compartimentul motor motorul listat este prima verificare a inspectorului după șinele structurale.
Daune și condiții
- Daune primare
- Front End
- Alergați și conduceți
- Da - verificat
Deschide grupul avariilor Front End pentru a compara rezultatele privind statutul actului în familia de caroserie TESLA.
Cronologia istoricului licitațiilor
2026-09-14 · CA - Martinez, USA, CA
- Preţ
- $2,750
- Deteriora
- Front End
- Titlu
- On Approval
- Miles
- 110,668
- Lot
- 63177406
Listări similare
Șapte axe de referință încrucișată - fiecare carusel este o dimensiune de similaritate diferită.
Mai aproape de preț
20 lots-
Salvage
2025 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Salvage
2017 MERCEDES-BENZ METRIS
Water/Flood
-
Salvage
2021 TOYOTA RAV4 PRIME
Rear End
-
Salvage
2024 HYUNDAI ELANTRA
Front End
-
Salvage
2023 TESLA MODEL 3
Rear End
-
Salvage
2022 LINCOLN CORSAIR
Rear End
-
Salvage
2019 LEXUS IS
Front End
-
Salvage
2001 BMW 325
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2016 POLARIS RZR
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2021 MAZDA 3
Front End
-
Salvage
2018 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Vandalism
-
Salvage
2019 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2016 HONDA CR-V
Front End
-
Salvage
2007 MERCEDES-BENZ ML
Mechanical
-
Salvage
2018 JAGUAR F-PACE
Normal Wear
-
Salvage
2013 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Normal Wear
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2014 LINCOLN MKZ
Rear End
-
Salvage
2023 AUDI Q3
Front End
-
Salvage
2017 NISSAN FRONTIER
Front End
Alte TESLA MODEL S loturi
20 lots-
Salvage
2024 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2021 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2020 TESLA MODEL S
Stripped
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL S
Undercarriage
-
Salvage
2017 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2017 TESLA MODEL S
Rear End
-
Salvage
2023 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2015 TESLA MODEL S
Hail
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
All Over
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2013 TESLA MODEL S
Normal Wear
-
Salvage
2021 TESLA MODEL S
Undercarriage
-
Salvage
2022 TESLA MODEL S
Rear End
-
Salvage
2014 TESLA MODEL S
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Right Side
-
Salvage
2013 TESLA MODEL S
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Left Rear
Altele TESLA MODEL S cu Front End daune
20 lots-
Salvage
2024 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2021 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2017 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2023 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2022 TESLA MODEL S
Front end
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2021 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2021 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2015 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2014 TESLA MODEL S
Front end
-
Salvage
2018 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2013 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2015 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2015 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2017 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2024 TESLA MODEL S
Front End
Altele 2016 TESLA MODEL S
20 lots-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
All Over
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Right Side
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Left Rear
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Electrical
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Burn
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Right Front
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front end
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Rear End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
Altele 2016 TESLA MODEL S cu Front End daune
20 lots-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front end
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front end
-
Salvage
2016 TESLA MODEL S
Front End
Alte loturi licitate pe 2026-09-14
20 lots-
Salvage
2015 FORD FUSION
Rear End
-
Salvage
2017 FORD FUSION
Side
-
Salvage
2012 VOLVO S60
Front End
-
Salvage
2026 HONDA CIVIC
Vandalism
-
Salvage
2016 VOLKSWAGEN PASSAT
Rear End
-
Salvage
2024 HONDA CIVIC
Side
-
Salvage
1997 PONTIAC FIREBIRD
Rear End
-
Salvage
2025 SUBARU OUTBACK
Rear End
-
Salvage
2015 FORD FIESTA
Vandalism
-
Salvage
2022 VOLKSWAGEN TIGUAN
Front End
-
Salvage
2014 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Salvage
2006 MERCEDES-BENZ E
Front End
-
Salvage
2008 LEXUS ES
Front End
-
Salvage
2024 TOYOTA COROLLA CROSS
Front End
-
Salvage
2025 TOYOTA COROLLA
Front End
-
Salvage
2025 TOYOTA BZ4X
Side
-
Salvage
2020 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Salvage
2007 NISSAN ALTIMA
Side
-
Salvage
2020 MITSUBISHI ECLIPSE CROSS
Side
-
Salvage
2022 FORD EXPLORER
Front End
Alte loturi la CA - Martinez, USA, CA
20 lots-
Salvage
2006 FORD MUSTANG
All Over
-
Salvage
2008 TOYOTA PRIUS
Side
-
Salvage
2014 TOYOTA TACOMA
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2016 LEXUS IS
Side
-
Salvage
2007 TOYOTA PRIUS
Vandalism
-
Salvage
2014 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2005 FORD F150
Side
-
Salvage
2018 TOYOTA CAMRY HYBRID
Rear End
-
Salvage
2001 TOYOTA TACOMA
Vandalism
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Rear End
-
Salvage
2010 TOYOTA PRIUS
Front End
-
Salvage
2016 UNKNOWN UNKNOWN
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 NISSAN FRONTIER
Front End
-
Salvage
2019 TOYOTA AVALON
Front End
-
Salvage
2004 NISSAN XTERRA
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2006 TOYOTA AVALON
Side
-
Salvage
2016 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Salvage
2007 TOYOTA PRIUS
Vandalism
-
Salvage
2002 KAWASAKI ZX600
Mechanical
-
Salvage
2019 DODGE JOURNEY
Front End
Întrebări frecvente
Bronco din 2022 a fost vândut pe Copart sau IAAI?
În ce stat a fost scos la licitație acest Bronco?
Este VIN 1FMEE5DPXNLB37346 un vehicul de inundații?
Câți mile are acest Ford Bronco?
Care este tipul de titlu pentru acest Bronco?
Acest VIN s-a vândut de mai multe ori?
Continuați să navigați
- Toate 2.016 TESLA MODEL S licitațiile—
- Toate listele de licitații TESLA—
- Front End-avariate TESLA mașini—
- Alte vehicule Front End-avariate—
- Mai multe mașini cu titlu de salvare la licitație—
- Alte loturi de la Copart la 2026-09-14—
- Vehicule la CA - Martinez, USA, CA—
- Licitații de salvare în CA - Martinez, USA, CA—
- Vânzare multiplă VIN — ar putea fi o lămâie?guide
- Alte mașini avariate Front End circulabile—
- Decodați un alt VIN cu instrumentul nostru gratuittool