2007 BMW X5 · istoricul licitațiilor
VIN 5UXFE43567LY81272 — 2007 BMW X5 Istoricul licitațiilor
VIN 5UXFE43567LY81272 vândut 2026-09-21 NV - Las Vegas West, USA, NV Lot 67501936
2007 BMW X5 Black · Mechanical damage
1 / 12M-Series povestea asta 2007 BMW X5
Abordarea Driving-Machine a lui BMW a oferit acest combustibil Black 2007 X5: 3.0L 6, Automatic, Gas. Vândut pe September 21, 2026 la NV - Las Vegas West, USA, NV pentru $125 după o listă curată de Copart.
Kilometraj pe ceas: 195,175. BMW X5 din această generație răspund bine la repararea daunelor mechanical, iar lista Copart s-a închis curat — fără salvare→steaguri de conversie numai pentru piese.
VIN re-lista — vânzare anterioară mai jos. Pedigree-ul lui BMW, construit în Bavarez, menține cererea ridicată în rândul reconstructorilor, așa că multi-Copart VIN din acest segment nu sunt surprinzătoare.
Mechanical daune pe un 2007 BMW X5
Mechanical deteriorarea unui 2007 BMW X5 afectează mai întâi bara față, fascia, ansamblul de iluminare și răcire. 3.0L 6 are spațiul liber care dictează comportamentul de intruziune a suportului radiatorului.
nicio înregistrare deteriorarea adaugă părți ale aripii, ușii și panoului culbutorului. Este în mare parte un cost fixat pe această caroserie, cu vopsea potrivită pe partea cu grevă ca singurul articol durabil.
Daune și condiții
- Daune primare
- Mechanical
- Alergați și conduceți
- Da - verificat
Vezi BMW cu avarie Mechanical pentru cele mai apropiate repere din cadrul mărcii.
Cronologia istoricului licitațiilor
Rezumatul înregistrării licitației: de două ori evenimente înregistrate, care se deschide pe September 14, 2026 și se închide (până acum) pe September 21, 2026. Comparați modificarea titlului și domeniul de deteriorare pe rândurile de mai jos.
2026-09-21 · NV - Las Vegas West, USA, NV
- Preţ
- $125
- Deteriora
- Mechanical
- Titlu
- Minimum Bid
- Miles
- 195,175
- Lot
- 67501936
2026-09-14 · NV - Las Vegas West, USA, NV
- Preţ
- $125
- Deteriora
- Mechanical
- Titlu
- Minimum Bid
- Miles
- 195,175
- Lot
- 67501936
Listări similare
Șapte axe de referință încrucișată - fiecare carusel este o dimensiune de similaritate diferită.
Mai aproape de preț
20 lots-
Salvage
2024 KIA EV6
Front End
-
Salvage
2016 CHRYSLER 200
Rear End
-
Salvage
2008 NISSAN SENTRA
Side
-
Salvage
2010 MERCEDES-BENZ ML
Rear End
-
Salvage
2016 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2006 HUMMER H3
Front End
-
Salvage
2007 VOLVO C70
Mechanical
-
Salvage
2017 INFINITI QX70
Front End
-
Salvage
2015 VOLVO XC60
Rear End
-
Salvage
2016 GMC SIERRA
Mechanical
-
Salvage
2007 BMW 550
Water/Flood
-
Salvage
2015 GMC SAVANA
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
1985 GREAT DANE UNKNOWN
Normal Wear
-
Salvage
2025 NISSAN KICKS
Rear End
-
Salvage
2016 NISSAN ROGUE
Front End
-
Salvage
2017 NISSAN ROGUE
Normal Wear
-
Salvage
2015 KIA SEDONA
Normal Wear
-
Salvage
2015 DODGE JOURNEY
Normal Wear
-
Salvage
2008 DODGE RAM 1500
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2011 CHEVROLET VOLT
Minor Dent/Scratches
Alte BMW X5 loturi
20 lots-
Salvage
2024 BMW X5
Front End
-
Salvage
2020 BMW X5
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2011 BMW X5
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2010 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2022 BMW X5
Front End
-
Salvage
2022 BMW X5
Normal Wear
-
Salvage
2013 BMW X5
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2015 BMW X5
Rear End
-
Salvage
2013 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2021 BMW X5
Side
-
Salvage
2019 BMW X5
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 BMW X5
Side
-
Salvage
2013 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2014 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2012 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2011 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2013 BMW X5
Top/Roof
-
Salvage
2015 BMW X5
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2015 BMW X5
Front End
-
Salvage
2009 BMW X5
Minor Dent/Scratches
Altele BMW X5 cu Mechanical daune
20 lots-
Salvage
2010 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2013 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2013 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2014 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2012 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2011 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2012 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2018 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2017 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2019 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2018 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2010 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2015 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2013 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2015 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2007 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2013 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2012 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2017 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2016 BMW X5
Mechanical
Altele 2007 BMW X5
20 lots-
Salvage
2007 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2007 BMW X5
Rear End
-
Salvage
2007 BMW X5
Front End
-
Salvage
2007 BMW X5
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2007 BMW X5
Flood
-
Salvage
2007 BMW X5
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2007 BMW X5
Vandalism
-
Salvage
2007 BMW X5
Rear End
-
Salvage
2007 BMW X5
Burn
-
Salvage
2007 BMW X5
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2007 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2007 BMW X5
Rear End
-
Salvage
2007 BMW X5
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2007 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2007 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2007 BMW X5
Front End
-
Salvage
2007 BMW X5
Front End
-
Salvage
2007 BMW X5
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2007 BMW X5
Front end
-
Salvage
2007 BMW X5
Front end
Altele 2007 BMW X5 cu Mechanical daune
6 lots-
Salvage
2007 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2007 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2007 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2007 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2007 BMW X5
Mechanical
-
Salvage
2007 BMW X5
Mechanical
Alte loturi licitate pe 2026-09-21
20 lots-
Salvage
2019 NISSAN ROGUE SPORT
Front End
-
Salvage
2015 MERCEDES-BENZ ML
Rear End
-
Salvage
2017 FORD EXPLORER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2007 SATURN VUE
Front End
-
Salvage
2017 HYUNDAI TUCSON
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2014 VOLKSWAGEN JETTA
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2009 NISSAN TITAN
Rear End
-
Salvage
1931 CHEVROLET DELUXE 2 DOOR
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2021 MERCEDES-BENZ GLS
Front End
-
Salvage
1992 CHEVROLET GMT-400
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
1984 GMC RALLY WAGON / VAN
Rear End
-
Salvage
2025 NISSAN ROGUE
Side
-
Salvage
1996 LEXUS LS
Front End
-
Salvage
2017 MERCEDES-BENZ C
Front End
-
Salvage
2007 TOYOTA CAMRY
Mechanical
-
Salvage
2008 CHRYSLER SEBRING
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2020 LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE
Front End
-
Salvage
2006 FORD FOCUS
Front End
-
Salvage
2018 RAM 2500
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2011 SCION XD
Side
Alte loturi la NV - Las Vegas West, USA, NV
20 lots-
Salvage
2020 MERCEDES-BENZ CLA
Rear End
-
Salvage
2007 YAMAHA UNKNOWN
Side
-
Salvage
2018 HYUNDAI ELANTRA
Rear End
-
Salvage
2018 FORD FOCUS
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2012 ACURA TL
Rear End
-
Salvage
2014 CHEVROLET VOLT
Mechanical
-
Salvage
2014 RAM 1500
Mechanical
-
Salvage
2015 VOLKSWAGEN JETTA
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2027 OTHERS 1 TON SKID STEER TIRE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2012 ACURA MDX
Mechanical
-
Salvage
2006 PONTIAC SOLSTICE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2013 HYUNDAI ELANTRA
Mechanical
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Salvage
2024 CAN-AM MAVERICK X3 MAX
Burn
-
Salvage
2003 GMC YUKON
Side
-
Salvage
2009 CHEVROLET HHR
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 NISSAN VERSA
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 GMC SIERRA
Front End
-
Salvage
2011 LEXUS ES
Mechanical
-
Salvage
2013 FORD F150
Side
Întrebări frecvente
Bronco din 2022 a fost vândut pe Copart sau IAAI?
În ce stat a fost scos la licitație acest Bronco?
Este VIN 1FMEE5DPXNLB37346 un vehicul de inundații?
Câți mile are acest Ford Bronco?
Care este tipul de titlu pentru acest Bronco?
Acest VIN s-a vândut de mai multe ori?
Continuați să navigați
- Toate 2.007 BMW X5 licitațiile—
- Toate listele de licitații BMW—
- Mechanical-avariate BMW mașini—
- Alte vehicule Mechanical-avariate—
- Mai multe mașini cu titlu de salvare la licitație—
- Alte loturi de la Copart la 2026-09-21—
- Vehicule la NV - Las Vegas West, USA, NV—
- Licitații de salvare în NV - Las Vegas West, USA, NV—
- Vânzare multiplă VIN — ar putea fi o lămâie?guide
- Alte mașini avariate Mechanical circulabile—
- Decodați un alt VIN cu instrumentul nostru gratuittool