2015 CADILLAC ESCALADE · istoricul licitațiilor
VIN 1GYS4CKJ5FR293509 — 2015 CADILLAC ESCALADE Istoricul licitațiilor
VIN 1GYS4CKJ5FR293509 vândut 2026-09-14 KS - Wichita, USA, KS Lot 54877516
2015 CADILLAC ESCALADE Black · Side damage
1 / 13În interiorul 2015 CADILLAC ESCALADE — recordul Wreath Heritage
Vândut la September 14, 2026 pentru $4,550 la KS - Wichita, USA, KS, acest Black 2015 CADILLAC ESCALADE rulează un 6.2L 8 cu Automatic. Combinația V-Series este binecunoscută și costurile de funcționare cu combustibil Gas sunt previzibile.
105,216 mi se află în locul ideal al lui CADILLAC pentru reconstruirea rentabilității investiției. side deteriorarea acestui corp este bine cartografiată de rețeaua de reparații GM-Premium a CADILLAC; lista Copart închisă curat.
Side-deteriorat CADILLAC ESCALADE: schimbarea carcasei ușii și sudarea panoului basculant
Un 2015 CADILLAC ESCALADE cu Side deteriorări necesită de obicei lucrări la ușă, stâlpul B, airbag-ul lateral cortină, aripa și panoul culbutorului. Risc critic: desfășurarea cortinei laterale și deformarea stâlpului B. Calea standard de reparație: schimbarea carcasei ușii și sudarea panoului basculant.
Pentru un Side-deteriorat CADILLAC ESCALADE, motorul 6.2L 8 adaugă complexitate schimbului carcasei ușii și sudării panoului culbutor. Semnăturile de daune mai curate înseamnă de obicei că lotul a fost asigurat direct, nu reîntors.
Daune și condiții
- Daune primare
- Side
- Daune secundare
- Rear End
- Alergați și conduceți
- Da - verificat
Continuă cu segmentul avariilor Side pentru a compara gravitatea în catalogul CADILLAC.
Cronologia istoricului licitațiilor
2026-09-14 · KS - Wichita, USA, KS
- Preţ
- $4,550
- Deteriora
- Side
- Titlu
- Pure Sale
- Miles
- 105,216
- Lot
- 54877516
Listări similare
Șapte axe de referință încrucișată - fiecare carusel este o dimensiune de similaritate diferită.
Mai aproape de preț
20 lots-
Salvage
2024 CHEVROLET SILVERADO
Side
-
Salvage
2025 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Salvage
2020 CHEVROLET EXPRESS G3500
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 TOYOTA C-HR
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2016 POLARIS RZR
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2023 RAM 1500 CLASSIC
Front End
-
Salvage
2021 CHEVROLET TRAILBLAZER
Front End
-
Salvage
2019 KIA SORENTO
Front End
-
Salvage
2020 CHEVROLET CAMARO
Normal Wear
-
Salvage
2019 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2021 VOLKSWAGEN ID.4
Side
-
Salvage
2025 HONDA ACCORD
Front End
-
Salvage
2015 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Salvage
2018 JEEP WRANGLER /
Side
-
Salvage
2024 JEEP GLADIATOR
Front End
-
Salvage
2023 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2019 CHEVROLET CAMARO
Mechanical
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4
Undercarriage
-
Salvage
2019 VOLKSWAGEN ATLAS
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2021 CHEVROLET TAHOE
Front End
Alte CADILLAC ESCALADE loturi
20 lots-
Salvage
2004 CADILLAC ESCALADE
Rear End
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 CADILLAC ESCALADE
Front End
-
Salvage
2017 CADILLAC ESCALADE
Front End
-
Salvage
2021 CADILLAC ESCALADE
Partial Repair
-
Salvage
2005 CADILLAC ESCALADE
Vandalism
-
Salvage
2017 CADILLAC ESCALADE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2007 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2003 CADILLAC ESCALADE
Front End
-
Salvage
2023 CADILLAC ESCALADE
Left Front
-
Salvage
2024 CADILLAC ESCALADE
Left & Right Side
-
Salvage
2025 CADILLAC ESCALADE
All Over
-
Salvage
2026 CADILLAC ESCALADE
Left Front
-
Salvage
2018 CADILLAC ESCALADE
Mechanical
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Burn
-
Salvage
2020 CADILLAC ESCALADE
Front End
-
Salvage
2009 CADILLAC ESCALADE
Mechanical
-
Salvage
2016 CADILLAC ESCALADE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2020 CADILLAC ESCALADE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2020 CADILLAC ESCALADE
Front End
Altele CADILLAC ESCALADE cu Side daune
20 lots-
Salvage
2007 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2026 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2016 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2025 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2021 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2016 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2023 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2022 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2019 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2016 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2006 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2007 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2004 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2008 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2017 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2022 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2022 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2007 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2023 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2019 CADILLAC ESCALADE
Side
Altele 2015 CADILLAC ESCALADE
20 lots-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Burn
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Left & Right Side
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Front End
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Mechanical
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Normal Wear
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Front End
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Front End
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Front End
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Front End
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Theft
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Front End
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Front End
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Rear End
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Front End
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Front End
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Rear End
Altele 2015 CADILLAC ESCALADE cu Side daune
20 lots-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Side
Alte loturi licitate pe 2026-09-14
20 lots-
Salvage
2023 HYUNDAI SONATA
Hail
-
Salvage
2021 JEEP GRAND CHEROKEE
Hail
-
Salvage
2018 ACURA TLX
Hail
-
Salvage
2021 HYUNDAI ACCENT
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 HYUNDAI SONATA
Hail
-
Salvage
2014 SUBARU BRZ
Hail
-
Salvage
2012 DODGE DURANGO
Hail
-
Salvage
2013 CHEVROLET SPARK
Hail
-
Salvage
2021 KIA FORTE
Front End
-
Salvage
2019 NISSAN ROGUE
Front End
-
Salvage
2010 DODGE RAM 1500
Side
-
Salvage
2024 SUBARU ASCENT
Rear End
-
Salvage
2022 FORD F150
Side
-
Salvage
2003 LEXUS LS
Front End
-
Salvage
2013 FORD F150
Front End
-
Salvage
2017 BUICK ENCLAVE
Front End
-
Salvage
2019 CHEVROLET CAMARO
Front End
-
Salvage
2013 LEXUS ES
Water/Flood
-
Salvage
2014 BMW 328
Side
-
Salvage
2021 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Front End
Alte loturi la KS - Wichita, USA, KS
20 lots-
Salvage
1978 FORD F-150
Normal Wear
-
Salvage
2021 NISSAN ALTIMA
Hail
-
Salvage
2005 TOYOTA SEQUOIA
Hail
-
Salvage
2015 FORD F150
Hail
-
Salvage
2024 HYUNDAI SONATA
Hail
-
Salvage
2017 JEEP GRAND CHEROKEE
Hail
-
Salvage
2025 CHEVROLET EQUINOX
Hail
-
Salvage
2015 CHEVROLET SUBURBAN
Hail
-
Salvage
2014 CHEVROLET IMPALA
Hail
-
Salvage
2018 CHEVROLET TRAVERSE
Hail
-
Salvage
2016 TOYOTA YARIS
Hail
-
Salvage
2014 CHEVROLET SILVERADO
Hail
-
Salvage
2021 GMC TERRAIN
Hail
-
Salvage
2014 DODGE AVENGER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 HYUNDAI ELANTRA
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2023 TOYOTA COROLLA
Hail
-
Salvage
2008 NISSAN QUEST
Hail
-
Salvage
2007 FORD F250
Hail
-
Salvage
2006 FORD F550
Hail
-
Salvage
2021 TOYOTA AVALON
Hail
Întrebări frecvente
Bronco din 2022 a fost vândut pe Copart sau IAAI?
În ce stat a fost scos la licitație acest Bronco?
Este VIN 1FMEE5DPXNLB37346 un vehicul de inundații?
Câți mile are acest Ford Bronco?
Care este tipul de titlu pentru acest Bronco?
Acest VIN s-a vândut de mai multe ori?
Continuați să navigați
- Toate 2.015 CADILLAC ESCALADE licitațiile—
- Toate listele de licitații CADILLAC—
- Side-avariate CADILLAC mașini—
- Alte vehicule Side-avariate—
- Mai multe mașini cu titlu de salvare la licitație—
- Alte loturi de la Copart la 2026-09-14—
- Vehicule la KS - Wichita, USA, KS—
- Licitații de salvare în KS - Wichita, USA, KS—
- Vânzare multiplă VIN — ar putea fi o lămâie?guide
- Alte mașini avariate Side circulabile—
- Decodați un alt VIN cu instrumentul nostru gratuittool