0 OTHR TRAILER · veilinggeschiedenis
VIN T249747 — 0 OTHR TRAILER Veilinggeschiedenis
VIN T249747 verkocht 2018-05-17 Charlotte, Charlotte , NC Lot 30297118
0 OTHR TRAILER Black · All Over damage
1 / 100 OTHR TRAILER blokrecord
Copart verkocht deze 0 OTHR TRAILER op May 17, 2018 bij Charlotte, Charlotte , NC voor $30 na een schadebeoordeling van all over. Aandrijflijn geregistreerd: de vermelde motor met de fabriekstransmissie op benzine.
De gerapporteerde kilometerstand op de kavel was 0. all over schade aan deze carrosserie is doorgaans beperkt tot niet-structurele panelen; de de vermelde motor aandrijflijn is er zelden bij betrokken.
Deze VIN had eerdere blokactiviteit; de onderstaande tijdlijn geeft details over de eerdere verkoop.
Wat All Over schade betekent op een OTHR TRAILER
All Over schade op deze 0 OTHR TRAILER treft meestal meerdere panelen, framerails en onderbouw over de hele auto. frame-inspectie verplicht vóór elke reparatieofferte is de reikwijdte van de reparatie; het echte risico is onherstelbare framevervorming – vaak alleen op onderdelen.
Reparatieofferte-anker voor deze TRAILER: frame-inspectie verplicht vóór elke reparatieofferte. Voeg 15-25% buffer toe voor de de vermelde motor motorruimte als er vaak sprake is van onherstelbare framevervorming.
Schade en condities
- Primaire schade
- All Over
Verwant: de lijst met All Over-schade toont de volledige spreiding van de herstelomvang.
Tijdlijn van de veilinggeschiedenis
Samenvatting van veilingrecords: tweemaal geregistreerde gebeurtenissen, opening op May 3, 2018 en sluiting (tot nu toe) op May 17, 2018. Vergelijk de wijziging in eigendom en omvang van de schade in de onderstaande rijen.
2018-05-17 · Charlotte, Charlotte , NC
- Prijs
- $30
- Schade
- All Over
- Titel
- Sold!
- Mijlen
- Kavel
- 30297118
2018-05-03 · Fargo, Fargo , ND
- Prijs
- $25
- Schade
- All Over
- Titel
- Sold!
- Mijlen
- Kavel
- 30297118
Vergelijkbare aanbiedingen
Zeven kruisverwijzingsassen — elke carrousel is een andere gelijkenisdimensie.
Meer dichtbij in prijs
20 lots-
Salvage
2024 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2018 TOYOTA C-HR
Front End
-
Salvage
2024 FORD MUSTANG
All Over
-
Salvage
2016 HYUNDAI SONATA
Side
-
Salvage
2021 SEA DOO RXTX300
Side
-
Salvage
2008 SUZUKI GSX-R750
Rollover
-
Salvage
2014 HONDA ACCORD
Front End
-
Salvage
2022 TESLA MODEL 3
Side
-
Salvage
2024 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2023 PORSCHE MACAN
All Over
-
Salvage
2023 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2016 MITSUBISHI OUTLANDER
Front End
-
Salvage
2022 TOYOTA MIRAI
Front End
-
Salvage
2017 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Front End
-
Salvage
2015 HONDA CIVIC
Side
-
Salvage
2017 RAM 1500
Burn
-
Salvage
1999 HARLEY-DAVIDSON XL883
Mechanical
-
Salvage
1978 DUA CALJENSEN
Biohazard/Chemical
-
Salvage
2009 KAWASAKI KLX250
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
1997 FORD ECONOLINE
Side
Andere OTHR TRAILER kavels
20 lots-
Salvage
2015 OTHR TRAILER
Top/Roof
-
Salvage
2013 OTHR TRAILER
Side
-
Salvage
2024 OTHR TRAILER
Normal Wear
-
Salvage
1995 OTHR TRAILER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2015 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
2023 OTHR TRAILER
Front End
-
Salvage
2018 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
2023 OTHR TRAILER
Mechanical
-
Salvage
2023 OTHR TRAILER
Normal Wear
-
Salvage
2023 OTHR TRAILER
Hail
-
Salvage
2024 OTHR TRAILER
Normal Wear
-
Salvage
2022 OTHR TRAILER
Rear End
-
Salvage
2024 OTHR TRAILER
Normal Wear
-
Salvage
1995 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
2023 OTHR TRAILER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2023 OTHR TRAILER
Rear End
-
Salvage
2021 OTHR TRAILER
Side
-
Salvage
2008 OTHR TRAILER
Side
-
Salvage
2006 OTHR TRAILER
Side
-
Salvage
2024 OTHR TRAILER
Minor Dent/Scratches
Andere OTHR TRAILER met All Over-schade
20 lots-
Salvage
2015 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
2018 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
1995 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
2021 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
2001 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
2013 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
2023 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
1989 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
2021 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
2004 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
2015 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
2020 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
2009 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
2021 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
2019 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
2020 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
2013 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
2019 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
2005 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
2021 OTHR TRAILER
All Over
Andere 0 OTHR TRAILER
20 lots-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
Rear End
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
Side
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
Side
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
Rear End
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
Rear End
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
Front End
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
Side
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
Normal Wear
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
Side
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
Mechanical
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
Rollover
Andere 0 OTHR TRAILER met All Over-schade
20 lots-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
-
Salvage
0 OTHR TRAILER
All Over
Andere kavels geveild op 2018-05-17
20 lots-
Salvage
2015 NISSAN VERSA NOTE
Side
-
Salvage
2006 NISSAN ALTIMA S/SL
Left Side
-
Salvage
2005 FORD F150 SUPER
Stripped
-
Salvage
2001 TOYOTA AVALON XL/XLS
Rollover
-
Salvage
2016 RAM 1500 ST
Front End
-
Salvage
2010 HONDA CIVIC LX
Front End
-
Salvage
2005 SUZUKI GS500 FK
Front & Rear
-
Salvage
1986 OTHR TRAILER
Top/Roof
-
Salvage
2014 SUBARU OUTBACK 2.
Rollover
-
Salvage
2013 VOLKSWAGEN PASSAT SEL
Front & Rear
-
Salvage
2017 TOYOTA CAMRY LE
Rear End
-
Salvage
2002 TOYOTA TACOMA XTRACAB
Front & Rear
-
Salvage
2003 JEEP LIBERTY SP
Front End
-
Salvage
2012 HONDA ACCORD EXL
Front End
-
Salvage
2014 NISSAN Murano S/SL/SV/LE
All Over
-
Salvage
2015 HYUNDAI SONATA SE
Front End
-
Salvage
2015 TOYOTA RAV4 XLE
Front End
-
Salvage
2011 MERCEDES-BENZ C 300
Front End
-
Salvage
2001 CHRYSLER PT CRUISER
Normal Wear
-
Salvage
2007 TOYOTA YARIS
Left Rear
Andere kavels bij Charlotte, Charlotte , NC
20 lots-
Salvage
2025 SUBARU CROSSTREK
Right Front
-
Salvage
2025 NISSAN SENTRA
Front end
-
Salvage
2024 LEXUS UX 250H
Rear
-
Salvage
2015 JEEP GRAND CHEROKEE
Front end
-
Salvage
2017 NISSAN ALTIMA
Right Side
-
Salvage
2023 INFINITI QX60
Front end
-
Salvage
2023 POLARIS RZR
Total Burn
-
Salvage
2013 HONDA CR-V
Right Front
-
Salvage
2017 FORD TRANSIT-250
Front end
-
Salvage
2014 TOYOTA CAMRY HYBRID
Front end
-
Salvage
2022 PORSCHE MACAN
Front end
-
Salvage
2007 TOYOTA TACOMA
Left Front
-
Salvage
2018 PORSCHE MACAN
Front end
-
Salvage
2015 HONDA CIVIC
Right Side
-
Salvage
2018 MAZDA CX-5
Rear
-
Salvage
2011 FORD RANGER
Left Front
-
Salvage
2011 INFINITI EX35
Front end
-
Salvage
2014 TOYOTA SIENNA
Rear
-
Salvage
2013 TOYOTA COROLLA
Front & Rear
-
Salvage
2012 KEYSTONE COUGAR X-LITE SERIES
Roof
Veelgestelde vragen
Werd deze 2022 Ford Bronco verkocht op Copart of IAAI?
In welke staat werd deze Bronco geveild?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 een wateroverlast-voertuig?
Hoeveel mijlen heeft deze Ford Bronco?
Wat is het titeltype voor deze Bronco?
Verkocht dit VIN meer dan één keer?
Doorbladeren
- Alle 0 OTHR TRAILER veilingen—
- Alle OTHR veilingaanbiedingen—
- All Over-beschadigde OTHR autos—
- Andere All Over-beschadigde voertuigen—
- Meer salvage-titel autos op veiling—
- Andere kavels van Copart op 2018-05-17—
- Voertuigen bij Charlotte, Charlotte , NC—
- Salvage-veilingen in Charlotte, Charlotte , NC—
- VIN met meerdere verkopen — zou het een citroen kunnen zijn?guide
- Andere rijdende All Over-beschadigde autos—
- Decodeer een ander VIN met onze gratis tooltool