2020 LEXUS NX · veilinggeschiedenis
VIN JTJJARBZ8L2170906 — 2020 LEXUS NX Veilinggeschiedenis
VIN JTJJARBZ8L2170906 verkocht 2026-09-21 FL - Miami Central, USA, FL Lot 62628006
2020 LEXUS NX Gray · Front End damage
1 / 132020 LEXUS NX — Toyota-Premium-editie op Copart/IAAI
Deze 2020 LEXUS NX in Gray maakte FL - Miami Central, USA, FL op September 21, 2026 vrij voor $5,100. De 2.0L 4 en Automatic vertegenwoordigen de Toyota-Premium-aandrijflijn die het NX-platform definieert, met een Gas-efficiëntie die past bij zijn klasse.
62,509 mi op een LEXUS NX is midlifegebied; front end-schade maakt een LEXUS-lichaam zelden oneconomisch als de Lexus-groepspaneelvoorraad intact is. De Copart-lijst toonde geen herbouwvlaggen.
De VIN heeft al eerder over de veilingstraat gefietst – tijdlijn hieronder. Opnieuw aangeboden LEXUS NX's zijn gebruikelijk in het Toyota-Premium-segment, waar herbouwers de inventaris na reparatie omdraaien.
Front End schadeomvang voor een 2020 LEXUS NX
Inspecteer een Front End-beschadigde LEXUS NX op de grille, motorkap, koplampen, bumperafdekking en valbeugels. De reparatieprijs hangt af van de vraag of er sprake is van activering van de airbag en vervorming van de radiateursteun; paneelvervanging en koplampwissel zijn de typische regelitems.
Titelpad: bevestigen vóór transport. Front End schade op een LEXUS NX behoudt meestal de bergingsstatus; conversie naar alleen onderdelen gebeurt alleen wanneer secundaire geen opgenomen schade structurele rails raakt.
Schade en condities
- Primaire schade
- Front End
- Rennen en rijden
- Ja — geverifieerd
Vergelijk met andere Front End-advertenties om reparatiekosten naast elkaar te leggen.
Tijdlijn van de veilinggeschiedenis
Van September 14, 2026 tot September 21, 2026 is deze VIN tweemaal in onze index verschenen. Elke rij in de tijdlijn registreert de hamerprijs, de beschrijving van de schade en de titelstatus.
2026-09-21 · FL - Miami Central, USA, FL
- Prijs
- $5,100
- Schade
- Front End
- Titel
- Minimum Bid
- Mijlen
- 62,509
- Kavel
- 62628006
2026-09-14 · FL - Miami Central, USA, FL
- Prijs
- $2,950
- Schade
- Front End
- Titel
- Minimum Bid
- Mijlen
- 62,509
- Kavel
- 62628006
Vergelijkbare aanbiedingen
Zeven kruisverwijzingsassen — elke carrousel is een andere gelijkenisdimensie.
Meer dichtbij in prijs
20 lots-
Salvage
2025 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Salvage
2020 CHEVROLET EXPRESS G3500
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 TOYOTA C-HR
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2016 POLARIS RZR
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2021 CHEVROLET TRAILBLAZER
Front End
-
Salvage
2019 KIA SORENTO
Front End
-
Salvage
2021 VOLKSWAGEN ID.4
Side
-
Salvage
2025 HONDA ACCORD
Front End
-
Salvage
2015 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Salvage
2022 MERCEDES-BENZ C
Rear End
-
Salvage
2018 JEEP WRANGLER /
Side
-
Salvage
2024 JEEP GLADIATOR
Front End
-
Salvage
2013 CHEVROLET CAMARO
Front End
-
Salvage
2023 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2019 VOLKSWAGEN ATLAS
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2021 CHEVROLET TAHOE
Front End
-
Salvage
2022 MERCEDES-BENZ C
Front End
-
Salvage
2019 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Salvage
2020 KIA NIRO
Front End
-
Salvage
2023 HONDA CIVIC
Side
Andere LEXUS NX kavels
20 lots-
Salvage
2024 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2015 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2024 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2015 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2019 LEXUS NX
Side
-
Salvage
2022 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2015 LEXUS NX
Rear End
-
Salvage
2017 LEXUS NX
Side
-
Salvage
2024 LEXUS NX
Vandalism
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Side
-
Salvage
2024 LEXUS NX
Side
-
Salvage
2018 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2019 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2026 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2024 LEXUS NX
Rear End
-
Salvage
2015 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2024 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2023 LEXUS NX
Side
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Normal Wear
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Normal Wear
Andere LEXUS NX met Front End-schade
20 lots-
Salvage
2024 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2015 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2024 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2015 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2022 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2018 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2019 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2026 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2015 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2024 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2018 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2015 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2025 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2026 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2023 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2015 LEXUS NX
Front End
Andere 2020 LEXUS NX
20 lots-
Salvage
2020 LEXUS NX
Side
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Normal Wear
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Normal Wear
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Side
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Side
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Rear End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Side
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
Andere 2020 LEXUS NX met Front End-schade
20 lots-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 LEXUS NX
Front End
Andere kavels geveild op 2026-09-21
20 lots-
Salvage
2018 INFINITI Q50
Front End
-
Salvage
2019 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Salvage
2025 HYUNDAI ELANTRA
Side
-
Salvage
2019 CHEVROLET MALIBU
Rear End
-
Salvage
2017 BMW 530
Undercarriage
-
Salvage
2021 HONDA CIVIC
Rear End
-
Salvage
2018 ALFA ROMEO STELVIO
Side
-
Salvage
2024 HONDA CIVIC
Front End
-
Salvage
2021 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2007 HONDA ACCORD
Rear End
-
Salvage
2026 HONDA HR-V
Front End
-
Salvage
2016 HONDA HR-V
Front End
-
Salvage
2021 HYUNDAI ELANTRA
Rear End
-
Salvage
2026 KIA K5
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Rear End
-
Salvage
2019 TOYOTA HIGHLANDER
Stripped
-
Salvage
2012 TOYOTA COROLLA
Side
-
Salvage
2025 HYUNDAI TUCSON
Front End
-
Salvage
2021 FORD EXPEDITION
Front End
-
Salvage
2025 LINCOLN NAUTILUS
Rollover
Andere kavels bij FL - Miami Central, USA, FL
20 lots-
Salvage
2014 CADILLAC ATS
Normal Wear
-
Salvage
2019 FORD F150
Normal Wear
-
Salvage
2021 CHEVROLET SUBURBAN
Normal Wear
-
Salvage
2018 ACURA RLX
Normal Wear
-
Salvage
2016 FORD TRANSIT
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2020 KIA SOUL
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2023 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2016 FORD ESCAPE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2008 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 FREIGHTLINER CASCADIA 125
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2021 AUDI A5
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2014 INFINITI QX60
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2008 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2013 MERCEDES-BENZ C
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
1989 ROLLS-ROYCE SILVER SPUR
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2014 CADILLAC SRX
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 JAGUAR XE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2015 BMW ALPINA B6
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2013 FORD ESCAPE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 MERCEDES-BENZ CLA
Minor Dent/Scratches
Veelgestelde vragen
Werd deze 2022 Ford Bronco verkocht op Copart of IAAI?
In welke staat werd deze Bronco geveild?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 een wateroverlast-voertuig?
Hoeveel mijlen heeft deze Ford Bronco?
Wat is het titeltype voor deze Bronco?
Verkocht dit VIN meer dan één keer?
Doorbladeren
- Alle 2.020 LEXUS NX veilingen—
- Alle LEXUS veilingaanbiedingen—
- Front End-beschadigde LEXUS autos—
- Andere Front End-beschadigde voertuigen—
- Meer salvage-titel autos op veiling—
- Andere kavels van Copart op 2026-09-21—
- Voertuigen bij FL - Miami Central, USA, FL—
- Salvage-veilingen in FL - Miami Central, USA, FL—
- VIN met meerdere verkopen — zou het een citroen kunnen zijn?guide
- Andere rijdende Front End-beschadigde autos—
- Decodeer een ander VIN met onze gratis tooltool