2004 TOYOTA RAV4 · veilinggeschiedenis
VIN JTEHD20V346009773 — 2004 TOYOTA RAV4 Veilinggeschiedenis
VIN JTEHD20V346009773 verkocht 2026-09-16 MI - Flint, USA, MI Lot 67211036
2004 TOYOTA RAV4 Silver · Mechanical damage
1 / 132004 TOYOTA RAV4 - Verkooprecord uit het TRD-tijdperk
Een TRD-tijdperk 2004 TOYOTA RAV4, afgewerkt in Silver, verkocht voor $200 op September 16, 2026 uit MI - Flint, USA, MI. aandrijflijn uit het betrouwbaarheidstijdperk: 2.4L 4 + Automatic, Gas brandstof, geen herbouwverrassingen in het Copart record.
187,988 mi op een TRD-tijdperk TOYOTA RAV4 luidt als bruikbaar. mechanical schade ontneemt zelden de RAV4 van het wederverkooppotentieel wanneer de onderdeleninventaris uit het betrouwbaarheidstijdperk nog leeft; het Copart-record bewaarde het in berging, niet alleen in onderdelen.
Eerder veilingoptreden — zie de tijdlijn. De aftermarket uit het betrouwbaarheidstijdperk van TOYOTA betekent dat herbouwde RAV4's het Copart-blok sneller opruimen dan niet-reguliere merken.
Mechanical schade op een 2004 TOYOTA RAV4
Mechanical schade aan een 2004 TOYOTA RAV4 concentreert zich op de onderdelenlijst van de voorclip. Inspectieprioriteiten: symmetrie van de motorkapopening, deuropening aan de slagzijde, toestand van de radiateursteun.
geen opgenomen schade verergert deze inspectiepunten; verwacht dat de zijspiegel, de deurkaart en het dorpelpaneel aan de botszijde in de onderdelenlijst terechtkomen.
Schade en condities
- Primaire schade
- Mechanical
- Rennen en rijden
- Ja — geverifieerd
Lees verder in de rubriek Mechanical-schade: handig om onderdeelkosten binnen TOYOTA te vergelijken.
Tijdlijn van de veilinggeschiedenis
Verkoopgeschiedenis: tweemaal. De eerste geregistreerde verkoop is September 9, 2026; de meest recente is September 16, 2026. De tijdlijn toont schade en titelverschuivingen tussen evenementen.
2026-09-16 · MI - Flint, USA, MI
- Prijs
- $200
- Schade
- Mechanical
- Titel
- Minimum Bid
- Mijlen
- 187,988
- Kavel
- 67211036
2026-09-09 · MI - Flint, USA, MI
- Prijs
- $200
- Schade
- Mechanical
- Titel
- On Approval
- Mijlen
- 187,988
- Kavel
- 67211036
Vergelijkbare aanbiedingen
Zeven kruisverwijzingsassen — elke carrousel is een andere gelijkenisdimensie.
Meer dichtbij in prijs
20 lots-
Salvage
2013 FORD FIESTA
Vandalism
-
Salvage
2020 CHEVROLET SPARK
Front End
-
Salvage
2002 FORD RANGER
Rear End
-
Salvage
2005 TOYOTA SIENNA
Rear End
-
Salvage
2012 BMW X3
Side
-
Salvage
2025 FORD F150
Water/Flood
-
Salvage
2014 LEXUS ES
Front End
-
Salvage
2006 LEXUS GS
Normal Wear
-
Salvage
2013 HONDA ACCORD
Rear End
-
Salvage
2007 ACURA TSX
Rear End
-
Salvage
2014 GMC SIERRA
Rear End
-
Salvage
2010 JAGUAR XF
Front End
-
Salvage
2016 HYUNDAI ELANTRA GT
Front End
-
Salvage
2013 LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE
Normal Wear
-
Salvage
2025 HONDA ACCORD
Front End
-
Salvage
2018 HINO 195
Mechanical
-
Salvage
2024 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Salvage
2007 GMC ACADIA
Normal Wear
-
Salvage
2010 FORD EXPEDITION
Normal Wear
-
Salvage
2000 FORD EXCURSION
Normal Wear
Andere TOYOTA RAV4 kavels
20 lots-
Salvage
2022 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2005 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2008 TOYOTA RAV4
Side
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2025 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2021 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2017 TOYOTA RAV4
Rear End
-
Salvage
2003 TOYOTA RAV4
Side
-
Salvage
2022 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2003 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2023 TOYOTA RAV4
Side
-
Salvage
2022 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2024 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2024 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2022 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2021 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2009 TOYOTA RAV4
Rear End
-
Salvage
2021 TOYOTA RAV4
Front End
Andere TOYOTA RAV4 met Mechanical-schade
20 lots-
Salvage
2008 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2009 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2019 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2018 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2011 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2006 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2022 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2012 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2009 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2009 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2007 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2008 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2009 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2005 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2007 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2019 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2010 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2016 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2008 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2012 TOYOTA RAV4
Mechanical
Andere 2004 TOYOTA RAV4
20 lots-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Rear End
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Side
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Total Burn
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Rear End
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Rear End
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Right Front
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Normal Wear & Tear
Andere 2004 TOYOTA RAV4 met Mechanical-schade
20 lots-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Mechanical
Andere kavels geveild op 2026-09-16
20 lots-
Salvage
2019 FORD EDGE
Front End
-
Salvage
2013 MERCEDES-BENZ GL
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 KIA SORENTO
Mechanical
-
Salvage
2018 GMC SIERRA
Front End
-
Salvage
2015 TOYOTA HIGHLANDER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 CHRYSLER PACIFICA
Rear End
-
Salvage
2015 FORD ESCAPE
Front End
-
Salvage
2018 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Salvage
2017 FORD ESCAPE
Mechanical
-
Salvage
2020 TOYOTA COROLLA HATCHBACK
Front End
-
Salvage
2026 MITSUBISHI OUTLANDER
Undercarriage
-
Salvage
2011 HONDA PILOT
Front End
-
Salvage
2014 BMW 320
Mechanical
-
Salvage
2024 SUBARU CROSSTREK
Side
-
Salvage
2018 FORD ESCAPE
Side
-
Salvage
2016 RAM 1500
Front End
-
Salvage
2017 BMW X5
Front End
-
Salvage
2009 PORSCHE CAYENNE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 RAM 1500
Mechanical
-
Salvage
2018 AUDI S7
Minor Dent/Scratches
Andere kavels bij MI - Flint, USA, MI
20 lots-
Salvage
2011 MAC DUMP BODY
Side
-
Salvage
2023 MITSUBISHI ECLIPSE CROSS
Front End
-
Salvage
2019 DODGE GRAND CARAVAN
Front End
-
Salvage
2020 INFINITI QX60
Side
-
Salvage
2017 RAM 1500
Side
-
Salvage
2015 GMC YUKON
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 GMC YUKON
Rear End
-
Salvage
2018 RAM 1500
Mechanical
-
Salvage
2014 JEEP GRAND CHEROKEE
Rear End
-
Salvage
2019 FORD EDGE
Front End
-
Salvage
2013 MERCEDES-BENZ GL
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 KIA SORENTO
Mechanical
-
Salvage
2018 GMC SIERRA
Front End
-
Salvage
2015 TOYOTA HIGHLANDER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 CHRYSLER PACIFICA
Rear End
-
Salvage
2015 FORD ESCAPE
Front End
-
Salvage
2018 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Salvage
2017 FORD ESCAPE
Mechanical
-
Salvage
2020 TOYOTA COROLLA HATCHBACK
Front End
-
Salvage
2026 MITSUBISHI OUTLANDER
Undercarriage
Veelgestelde vragen
Werd deze 2022 Ford Bronco verkocht op Copart of IAAI?
In welke staat werd deze Bronco geveild?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 een wateroverlast-voertuig?
Hoeveel mijlen heeft deze Ford Bronco?
Wat is het titeltype voor deze Bronco?
Verkocht dit VIN meer dan één keer?
Doorbladeren
- Alle 2.004 TOYOTA RAV4 veilingen—
- Alle TOYOTA veilingaanbiedingen—
- Mechanical-beschadigde TOYOTA autos—
- Andere Mechanical-beschadigde voertuigen—
- Meer salvage-titel autos op veiling—
- Andere kavels van Copart op 2026-09-16—
- Voertuigen bij MI - Flint, USA, MI—
- Salvage-veilingen in MI - Flint, USA, MI—
- VIN met meerdere verkopen — zou het een citroen kunnen zijn?guide
- Andere rijdende Mechanical-beschadigde autos—
- Decodeer een ander VIN met onze gratis tooltool