0 JEEP COMMANDO · veilinggeschiedenis
VIN 8705F1750112 — 0 JEEP COMMANDO Veilinggeschiedenis
VIN 8705F1750112 verkocht 2019-02-01 Clearwater, Clearwater, FL Lot 51841048
0 JEEP COMMANDO Gold · All Over damage
1 / 10Trail-Rated verhaal van deze 0 JEEP COMMANDO
De offroad-aanpak van JEEP' leverde deze Gold 0 COMMANDO op: de vermelde motor, de fabriekstransmissie, benzine brandstof. Verkocht op February 1, 2019 bij Clearwater, Clearwater, FL voor $4,750 na een schone Copart-aanbieding.
Kilometerstand op de teller: 506,663. JEEP COMMANDO's van deze generatie reageren goed op all over schadeherstel, en de Copart-lijst werd netjes gesloten - geen conversievlaggen voor berging → alleen onderdelen.
Wat All Over schade betekent op een JEEP COMMANDO
All Over schade op deze 0 JEEP COMMANDO treft meestal meerdere panelen, framerails en onderbouw over de hele auto. frame-inspectie verplicht vóór elke reparatieofferte is de reikwijdte van de reparatie; het echte risico is onherstelbare framevervorming – vaak alleen op onderdelen.
Reparatieofferte-anker voor deze COMMANDO: frame-inspectie verplicht vóór elke reparatieofferte. Voeg 15-25% buffer toe voor de de vermelde motor motorruimte als er vaak sprake is van onherstelbare framevervorming.
Schade en condities
- Primaire schade
- All Over
- Rennen en rijden
- Ja — geverifieerd
Bekijk JEEP met All Over-schade voor de dichtstbijzijnde referenties binnen het merk.
Tijdlijn van de veilinggeschiedenis
2019-02-01 · Clearwater, Clearwater, FL
- Prijs
- $4,750
- Schade
- All Over
- Titel
- Sold!
- Mijlen
- 506,663
- Kavel
- 51841048
Vergelijkbare aanbiedingen
Zeven kruisverwijzingsassen — elke carrousel is een andere gelijkenisdimensie.
Meer dichtbij in prijs
20 lots-
Salvage
2025 MERCEDES-BENZ GLA
Front End
-
Salvage
2020 CHEVROLET EXPRESS G3500
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 TOYOTA C-HR
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2016 POLARIS RZR
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2023 RAM 1500 CLASSIC
Front End
-
Salvage
2021 CHEVROLET TRAILBLAZER
Front End
-
Salvage
2019 KIA SORENTO
Front End
-
Salvage
2020 CHEVROLET CAMARO
Normal Wear
-
Salvage
2021 VOLKSWAGEN ID.4
Side
-
Salvage
2025 HONDA ACCORD
Front End
-
Salvage
2015 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Salvage
2022 MERCEDES-BENZ C
Rear End
-
Salvage
2018 JEEP WRANGLER /
Side
-
Salvage
2024 JEEP GLADIATOR
Front End
-
Salvage
2013 CHEVROLET CAMARO
Front End
-
Salvage
2023 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2019 CHEVROLET CAMARO
Mechanical
-
Salvage
2019 VOLKSWAGEN ATLAS
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2021 CHEVROLET TAHOE
Front End
-
Salvage
2022 MERCEDES-BENZ C
Front End
Andere JEEP COMMANDO kavels
10 lots-
Salvage
1968 JEEP COMMANDO
All Over
-
Salvage
1971 JEEP COMMANDO
Water/Flood
-
Salvage
1973 JEEP COMMANDO
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
1971 JEEP COMMANDO
Front End
-
Salvage
1972 JEEP COMMANDO
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
1972 JEEP COMMANDO
Burn
-
Salvage
0 JEEP COMMANDO
Normal Wear
-
Salvage
0 JEEP COMMANDO
Normal Wear
-
Salvage
0 JEEP COMMANDO
Normal Wear
-
Salvage
2007 JEEP COMMANDO
Front End
Andere JEEP COMMANDO met All Over-schade
1 lots-
Salvage
1968 JEEP COMMANDO
All Over
Andere 0 JEEP COMMANDO
3 lots-
Salvage
0 JEEP COMMANDO
Normal Wear
-
Salvage
0 JEEP COMMANDO
Normal Wear
-
Salvage
0 JEEP COMMANDO
Normal Wear
Andere kavels geveild op 2019-02-01
20 lots-
Salvage
2007 CHEVROLET COBALT LT
Front End
-
Salvage
2006 KIA RIO
Mechanical
-
Salvage
2009 ACURA RL
Front End
-
Salvage
2014 DODGE GRAND CARA
Front End
-
Salvage
2007 TOYOTA COROLLA CE
Rear End
-
Salvage
2001 MERCURY COUGAR V6
Rear End
-
Salvage
2015 TOYOTA COROLLA L
Front End
-
Salvage
1998 CHEVROLET GMT-400 K1
Top/Roof
-
Salvage
1995 TOYOTA CAMRY XLE
Front End
-
Salvage
2011 TOYOTA COROLLA BA
Front End
-
Salvage
2007 SATURN VUE
Front End
-
Salvage
2003 CHRYSLER PT CRUISER
Front End
-
Salvage
2011 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Salvage
2004 GMC NEW SIERRA
Front End
-
Salvage
2007 DODGE CHARGER SE
Front End
-
Salvage
2005 HYUNDAI ELANTRA GL
Front End
-
Salvage
2010 CHEVROLET COBALT
Front End
-
Salvage
2013 HONDA ACCORD EXL
Side
-
Salvage
2009 ACURA MDX
Front End
-
Salvage
2013 CHEVROLET EQUINOX LT
Front End
Andere kavels bij Clearwater, Clearwater, FL
20 lots-
Salvage
2010 BMW X5
Normal Wear & Tear
-
Salvage
1994 CHEVROLET CAMARO
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2017 JEEP RENEGADE
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2009 MERCEDES-BENZ ML 350
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2009 HONDA ACCORD
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2015 HYUNDAI SONATA
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2016 HYUNDAI SONATA
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2006 TOYOTA AVALON
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2010 TOYOTA RAV4
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2015 KIA SOUL
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2003 CHEVROLET TRACKER
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2004 TOYOTA 4RUNNER
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2011 TOYOTA CAMRY
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2008 HONDA CR-V
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2013 LINCOLN MKZ
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2000 CHEVROLET CAMARO
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2020 CHEVROLET MALIBU
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2009 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2016 CHEVROLET EQUINOX
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2019 NISSAN TITAN XD
Normal Wear & Tear
Veelgestelde vragen
Werd deze 2022 Ford Bronco verkocht op Copart of IAAI?
In welke staat werd deze Bronco geveild?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 een wateroverlast-voertuig?
Hoeveel mijlen heeft deze Ford Bronco?
Wat is het titeltype voor deze Bronco?
Verkocht dit VIN meer dan één keer?
Doorbladeren
- Alle 0 JEEP COMMANDO veilingen—
- Alle JEEP veilingaanbiedingen—
- All Over-beschadigde JEEP autos—
- Andere All Over-beschadigde voertuigen—
- Meer salvage-titel autos op veiling—
- Andere kavels van Copart op 2019-02-01—
- Voertuigen bij Clearwater, Clearwater, FL —
- Salvage-veilingen in Clearwater, Clearwater, FL —
- VIN met meerdere verkopen — zou het een citroen kunnen zijn?guide
- Andere rijdende All Over-beschadigde autos—
- Decodeer een ander VIN met onze gratis tooltool