2018 TESLA MODEL 3 · veilinggeschiedenis
VIN 5YJ3E1EA6JF048708 — 2018 TESLA MODEL 3 Veilinggeschiedenis
VIN 5YJ3E1EA6JF048708 verkocht 2022-12-01 ID - Boise, PACIFIC NW Lot 0061403412
2018 TESLA MODEL 3 White · Front End damage
1 / 102018 TESLA MODEL 3 — Autopilot-Tijdperkeditie op Copart/IAAI
Deze 2018 TESLA MODEL 3 in White maakte ID - Boise, PACIFIC NW op December 1, 2022 vrij voor $7,600. De de vermelde motor en Ecvt Automatic vertegenwoordigen de aandrijflijn uit het Autopilot-tijdperk die het MODEL 3-platform definieert, met een efficiëntie van Electric die past bij zijn klasse.
48,529 mi op een TESLA MODEL 3 is midlifegebied; front end-schade maakt een TESLA-lichaam zelden oneconomisch als de batterij-Heritage-paneelvoorziening intact is. De Copart-lijst toonde geen herbouwvlaggen.
Front End schadeomvang voor een 2018 TESLA MODEL 3
Inspecteer een Front End-beschadigde TESLA MODEL 3 op de grille, motorkap, koplampen, bumperafdekking en valbeugels. De reparatieprijs hangt af van de vraag of er sprake is van activering van de airbag en vervorming van de radiateursteun; paneelvervanging en koplampwissel zijn de typische regelitems.
Titelpad: bevestigen vóór transport. Front End schade op een TESLA MODEL 3 behoudt meestal de bergingsstatus; conversie naar alleen onderdelen gebeurt alleen wanneer secundaire Undercarriage schade structurele rails raakt.
Schade en condities
- Primaire schade
- Front End
- Secundaire schade
- Undercarriage
Gebruik de index van Front End-schade om de herstelomvang bij vergelijkbare kavels te schatten.
Tijdlijn van de veilinggeschiedenis
2022-12-01 · ID - Boise, PACIFIC NW
- Prijs
- $7,600
- Schade
- Front End
- Titel
- Sold!
- Mijlen
- 48,529
- Kavel
- 0061403412
Vergelijkbare aanbiedingen
Zeven kruisverwijzingsassen — elke carrousel is een andere gelijkenisdimensie.
Meer dichtbij in prijs
20 lots-
Salvage
2025 TOYOTA RAV4
Rear End
-
Salvage
2024 AUDI Q3
Side
-
Salvage
2020 SUBARU OUTBACK
Mechanical
-
Salvage
2025 KIA K4
Normal Wear
-
Salvage
2019 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Normal Wear
-
Salvage
2020 LINCOLN NAUTILUS
Normal Wear
-
Salvage
2022 CAN-AM MAVERICK X3
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2021 ISUZU NPR HD
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2023 POLARIS RZR PRO R 4 ULTIMATE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2025 VOLKSWAGEN ATLAS
Rear End
-
Salvage
2023 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Mechanical
-
Salvage
2010 FORD F350
Mechanical
-
Salvage
2022 RAM 3500
Stripped
-
Salvage
2026 RAM 1500
Front End
-
Salvage
2026 BUICK ENVISTA
Rear End
-
Salvage
2025 MAZDA CX-30
Front End
-
Salvage
2019 BMW X3
Rear End
-
Salvage
2020 FORD F150
Front End
-
Salvage
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2018 FORD TRANSIT
Water/Flood
Andere TESLA MODEL 3 kavels
20 lots-
Salvage
2022 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2023 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2025 TESLA MODEL 3
Water/Flood
-
Salvage
2022 TESLA MODEL 3
Rear End
-
Salvage
2023 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2025 TESLA MODEL 3
Rear End
-
Salvage
2021 TESLA MODEL 3
Rear End
-
Salvage
2023 TESLA MODEL 3
Side
-
Salvage
2019 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2025 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2019 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2026 TESLA MODEL 3
Rear End
-
Salvage
2022 TESLA MODEL 3
Rear End
-
Salvage
2021 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2020 TESLA MODEL 3
Top/Roof
-
Salvage
2020 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2023 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2022 TESLA MODEL 3
Side
-
Salvage
2024 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2025 TESLA MODEL 3
Front End
Andere TESLA MODEL 3 met Front End-schade
20 lots-
Salvage
2022 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2023 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2023 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2019 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2025 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2019 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2021 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2020 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2023 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2024 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2025 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2022 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2021 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2023 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2025 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2017 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2026 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2025 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2022 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2020 TESLA MODEL 3
Front End
Andere 2018 TESLA MODEL 3
20 lots-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Rear End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Side
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Electrical
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Side
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Rear End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Rear End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Rear End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Side
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Rear End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Side
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Rear End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Side
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Side
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Side
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Side
Andere 2018 TESLA MODEL 3 met Front End-schade
20 lots-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front end
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Front End
Andere kavels geveild op 2022-12-01
20 lots-
Salvage
2001 FORD EXPLORER S
Normal Wear
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2013 DODGE AVENGER SE
Front End
-
Salvage
2018 HONDA CIVIC SI
Front End
-
Salvage
2010 MAZDA CX-7
Front End
-
Salvage
2004 SATURN VUE
Front End
-
Salvage
2012 CHEVROLET EXPRESS G2
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2010 TOYOTA TUNDRA DOU
Front End
-
Salvage
2006 GMC CANYON
Side
-
Salvage
2020 FORD ESCAPE SE
Side
-
Salvage
2017 HONDA CIVIC EX
Front End
-
Salvage
2002 DODGE NEON ES
Front End
-
Salvage
2008 TOYOTA PRIUS
Front End
-
Salvage
2007 HYUNDAI ELANTRA GL
Front End
-
Salvage
2011 CHEVROLET TRAVERSE L
Normal Wear
-
Salvage
2005 FORD RANGER SUP
Rear End
-
Salvage
1988 MAZDA RX7
Normal Wear
-
Salvage
2014 MITSUBISHI OUTLANDER
Front End
-
Salvage
2002 HONDA CIVIC DX
Front End
-
Salvage
2012 TOYOTA COROLLA BA
Front End
Andere kavels bij ID - Boise, PACIFIC NW
20 lots-
Salvage
2008 AUTOCAR LLC XPEDITOR
Normal Wear
-
Salvage
1957 CHEVROLET BEL AIR
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2026 CARRY-ON UNKNOWN
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 LAND ROVER DISCOVERY
Mechanical
-
Salvage
2014 OTHERS TRAILER
Burn
-
Salvage
2008 NISSAN ALTIMA
Rear End
-
Salvage
2025 SUBARU OUTBACK
Rollover
-
Salvage
2025 NISSAN SENTRA
Rear End
-
Salvage
2017 RAM 1500
Mechanical
-
Salvage
2026 LAND ROVER DEFENDER
Burn
-
Salvage
2024 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Salvage
2017 KIA SORENTO
Front End
-
Salvage
2025 INTERSTATE UNKNOWN
Side
-
Salvage
2024 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Salvage
2025 CHEVROLET EXPRESS G3500
Side
-
Salvage
2011 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Salvage
2015 RAM 1500
Rear End
-
Salvage
2006 HYUNDAI SONATA
Front End
-
Salvage
2004 ACURA MDX
Front End
-
Salvage
2007 DOOSAN D70S
Rear End
Veelgestelde vragen
Werd deze 2022 Ford Bronco verkocht op Copart of IAAI?
In welke staat werd deze Bronco geveild?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 een wateroverlast-voertuig?
Hoeveel mijlen heeft deze Ford Bronco?
Wat is het titeltype voor deze Bronco?
Verkocht dit VIN meer dan één keer?
Doorbladeren
- Alle 2.018 TESLA MODEL 3 veilingen—
- Alle TESLA veilingaanbiedingen—
- Front End-beschadigde TESLA autos—
- Andere Front End-beschadigde voertuigen—
- Meer salvage-titel autos op veiling—
- Andere kavels van Copart op 2022-12-01—
- Voertuigen bij ID - Boise, PACIFIC NW—
- Salvage-veilingen in ID - Boise, PACIFIC NW—
- VIN met meerdere verkopen — zou het een citroen kunnen zijn?guide
- Andere rijdende Front End-beschadigde autos—
- Decodeer een ander VIN met onze gratis tooltool