2018 JEEP COMPASS · veilinggeschiedenis
VIN 3C4NJDBB0JT239707 — 2018 JEEP COMPASS Veilinggeschiedenis
VIN 3C4NJDBB0JT239707 verkocht 2026-09-14 WI - Milwaukee South, USA, WI Lot 64577046
2018 JEEP COMPASS Silver · Rollover damage
1 / 132018 JEEP COMPASS: een Toledo-verhaal
Deze 2018 JEEP COMPASS (Silver) sloot om $225 op September 14, 2026 vanaf WI - Milwaukee South, USA, WI. Door Toledo gebouwde JEEP aandrijflijnen combineren de 2.4L 4 met de Automatic - een 4x4-erfgoedaandrijflijn met een mainstream verbruik van Gas.
Op 0 mijl is deze 2018 JEEP COMPASS een levensvatbare herbouwkandidaat. Door Toledo geleverde JEEP onderdelen dekken de schadeomvang van rollover; het Copart record toont geen terugkerende vlaggen met citroenpatroon.
Rollover op een 2018 JEEP COMPASS — opmerkingen vóór het bod
Schadeomvang van Rollover op een JEEP COMPASS: dak, A/B/C-stijlen, gordijnairbags en deurruiten. Bevestig vóór het bieden de afwezigheid van dakbreuk en vervorming van de pilaren, wat structurele totalen markeert; het reparatieplan bestaat uit het versterken van de pilaren en het vervangen van de gordijnairbags.
Voor berging → herbouwde conversie op dit COMPASS-platform is staatsinspectie vereist. De 2.4L 4 motorruimte is de eerste controle van de inspecteur na de structurele rails.
Schade en condities
- Primaire schade
- Rollover
Open de groep met Rollover-schade om de uitkomsten van de titelstatus binnen de carrosseriefamilie JEEP te vergelijken.
Tijdlijn van de veilinggeschiedenis
2026-09-14 · WI - Milwaukee South, USA, WI
- Prijs
- $225
- Schade
- Rollover
- Titel
- Pure Sale
- Mijlen
- Kavel
- 64577046
Vergelijkbare aanbiedingen
Zeven kruisverwijzingsassen — elke carrousel is een andere gelijkenisdimensie.
Meer dichtbij in prijs
20 lots-
Salvage
2013 FORD FIESTA
Vandalism
-
Salvage
2020 CHEVROLET SPARK
Front End
-
Salvage
2005 TOYOTA SIENNA
Rear End
-
Salvage
2012 BMW X3
Side
-
Salvage
2025 FORD F150
Water/Flood
-
Salvage
2014 LEXUS ES
Front End
-
Salvage
2006 LEXUS GS
Normal Wear
-
Salvage
2013 HONDA ACCORD
Rear End
-
Salvage
2014 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Salvage
2010 JAGUAR XF
Front End
-
Salvage
2013 LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE
Normal Wear
-
Salvage
2023 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Mechanical
-
Salvage
2011 BMW 328
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2002 MERCEDES-BENZ CLK
Front End
-
Salvage
2022 TOYOTA COROLLA
Front End
-
Salvage
2014 JEEP GRAND CHEROKEE
Front End
-
Salvage
2011 TOYOTA SIENNA
Front End
-
Salvage
2013 HYUNDAI ACCENT
Mechanical
-
Salvage
2023 CHEVROLET TRAVERSE
Front End
-
Salvage
2016 VOLKSWAGEN PASSAT
Front End
Andere JEEP COMPASS kavels
20 lots-
Salvage
2025 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2014 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2015 JEEP COMPASS
Mechanical
-
Salvage
2014 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2016 JEEP COMPASS
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2025 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2023 JEEP COMPASS
Hail
-
Salvage
2015 JEEP COMPASS
Side
-
Salvage
2012 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2017 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2020 JEEP COMPASS
Hail
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Rear End
-
Salvage
2021 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2020 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2019 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2007 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2024 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2026 JEEP COMPASS
Front End
Andere JEEP COMPASS met Rollover-schade
20 lots-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2025 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2021 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2024 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2023 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2025 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2015 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2013 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2024 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2015 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2021 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2021 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2021 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2025 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2025 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2020 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2026 JEEP COMPASS
Rollover
Andere 2018 JEEP COMPASS
20 lots-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Hail
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Side
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Hail
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Front end
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rear End
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rear
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rear
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Undercarriage
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Left Front
Andere 2018 JEEP COMPASS met Rollover-schade
20 lots-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Rollover
Andere kavels geveild op 2026-09-14
20 lots-
Salvage
2015 MAZDA 6
Front End
-
Salvage
2007 TOYOTA COROLLA
Mechanical
-
Salvage
2021 JEEP CHEROKEE
Side
-
Salvage
2018 NISSAN PATHFINDER
Rear End
-
Salvage
2006 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Salvage
2018 FORD F150
Side
-
Salvage
2015 HONDA CR-V
Side
-
Salvage
2021 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Salvage
2024 TOYOTA VENZA
Front End
-
Salvage
2015 TOYOTA HIGHLANDER
Front End
-
Salvage
2015 AUDI A6
Side
-
Salvage
2013 HONDA PILOT
Front End
-
Salvage
2015 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Salvage
2005 TOYOTA HIGHLANDER
Side
-
Salvage
2014 CHEVROLET IMPALA
Front End
-
Salvage
2018 INFINITI QX60
Side
-
Salvage
2014 MERCEDES-BENZ CLA
Mechanical
-
Salvage
2023 GMC TERRAIN
Water/Flood
-
Salvage
2019 CHEVROLET EQUINOX
Front End
-
Salvage
2015 JEEP CHEROKEE
Front End
Andere kavels bij WI - Milwaukee South, USA, WI
20 lots-
Salvage
2012 BLUB SCHOOL BUS
Normal Wear
-
Salvage
2012 BLUEBIRD VISION
Normal Wear
-
Salvage
2012 BLUB SCHOOL BUS
Normal Wear
-
Salvage
2012 BLUB SCHOOL BUS
Normal Wear
-
Salvage
2012 BLUBIRD SCHOOL BUS / TRANSIT BUS
Normal Wear
-
Salvage
2012 BLUB SCHOOL BUS
Normal Wear
-
Salvage
2010 THOMAS SAF-T-LINER HDX
Normal Wear
-
Salvage
2012 BLUEBIRD VISION
Normal Wear
-
Salvage
2012 BLUEBIRD VISION
Normal Wear
-
Salvage
2012 BLUEBIRD VISION
Normal Wear
-
Salvage
2012 BLUEBIRD VISION
Normal Wear
-
Salvage
2018 HYUNDAI SANTA FE SPORT
Normal Wear
-
Salvage
2008 CHEVROLET EXPRESS G3500
Normal Wear
-
Salvage
2014 BMW X3
Normal Wear
-
Salvage
2014 IC CORPORATION CE SERIES SCHOOL
Normal Wear
-
Salvage
2008 INTERNATIONAL 4000 4300
Normal Wear
-
Salvage
2016 KENWORTH CONSTRUCTION
Normal Wear
-
Salvage
2012 BLUEBIRD VISION
Normal Wear
-
Salvage
2012 BLUEBIRD VISION
Normal Wear
-
Salvage
2012 BLUB SCHOOL BUS
Normal Wear
Veelgestelde vragen
Werd deze 2022 Ford Bronco verkocht op Copart of IAAI?
In welke staat werd deze Bronco geveild?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 een wateroverlast-voertuig?
Hoeveel mijlen heeft deze Ford Bronco?
Wat is het titeltype voor deze Bronco?
Verkocht dit VIN meer dan één keer?
Doorbladeren
- Alle 2.018 JEEP COMPASS veilingen—
- Alle JEEP veilingaanbiedingen—
- Rollover-beschadigde JEEP autos—
- Andere Rollover-beschadigde voertuigen—
- Meer salvage-titel autos op veiling—
- Andere kavels van Copart op 2026-09-14—
- Voertuigen bij WI - Milwaukee South, USA, WI—
- Salvage-veilingen in WI - Milwaukee South, USA, WI—
- VIN met meerdere verkopen — zou het een citroen kunnen zijn?guide
- Andere rijdende Rollover-beschadigde autos—
- Decodeer een ander VIN met onze gratis tooltool