2022 DODGE CHALLENGER · veilinggeschiedenis
VIN 2C3CDZBTXNH254304 — 2022 DODGE CHALLENGER Veilinggeschiedenis
VIN 2C3CDZBTXNH254304 verkocht 2026-09-14 LA - Vinton, USA, LA Lot 52360456
2022 DODGE CHALLENGER Black · Front End damage
1 / 13HEMI-Tijdperkverhaal van deze 2022 DODGE CHALLENGER
De Amerikaanse spieraanpak van DODGE leverde deze Black 2022 CHALLENGER op: 5.7L 8, Automatic, Gas brandstof. Verkocht op September 14, 2026 bij LA - Vinton, USA, LA voor $6,700 na een schone Copart-aanbieding.
Kilometerstand op de teller: 35,947. DODGE CHALLENGER's van deze generatie reageren goed op front end schadeherstel, en de Copart-lijst werd netjes gesloten - geen conversievlaggen voor berging → alleen onderdelen.
Wat Front End schade betekent op een DODGE CHALLENGER
Schade van Front End op deze 2022 DODGE CHALLENGER betreft meestal de grille, motorkap, koplampen, bumperafdekking en valbeugels. het vervangen van het paneel en het vervangen van de koplampmontage behoort tot de reikwijdte van de reparatie; het echte risico is het ontplooien van de airbag en vervorming van de radiatorsteun.
Reparatieofferte-anker voor deze CHALLENGER: paneelvervanging en vervanging van koplampmontage. Voeg 15-25% buffer toe voor de 5.7L 8 motorruimte als er een airbag aanwezig is.
Schade en condities
- Primaire schade
- Front End
- Secundaire schade
- Minor Dent/Scratches
- Rennen en rijden
- Ja — geverifieerd
Het segment Front End-schade toont het ernstbereik van de carrosseriefamilie DODGE bij dit schadetype.
Tijdlijn van de veilinggeschiedenis
2026-09-14 · LA - Vinton, USA, LA
- Prijs
- $6,700
- Schade
- Front End
- Titel
- Pure Sale
- Mijlen
- 35,947
- Kavel
- 52360456
Vergelijkbare aanbiedingen
Zeven kruisverwijzingsassen — elke carrousel is een andere gelijkenisdimensie.
Meer dichtbij in prijs
20 lots-
Salvage
2024 KIA SORENTO
Front End
-
Salvage
2026 BMW 228XI
Front End
-
Salvage
2025 NISSAN ROGUE
Rear End
-
Salvage
2017 ISUZU NQR
Water/Flood
-
Salvage
2019 TOYOTA 4RUNNER
Front End
-
Salvage
2022 RAM 3500
Partial Repair
-
Salvage
2022 HYUNDAI TUCSON
Front End
-
Salvage
2020 FORD F150
Front End
-
Salvage
2025 MAZDA CX-30
Front End
-
Salvage
2021 LEXUS IS
Side
-
Salvage
2022 RAM 3500
Stripped
-
Salvage
2010 FORD F350
Mechanical
-
Salvage
2023 SUBARU WRX
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 LEXUS RX 350
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2025 HONDA CIVIC
Front End
-
Salvage
2025 ACURA ADX
Rear End
-
Salvage
2022 CHEVROLET SILVERADO LTD
Rear End
-
Salvage
2018 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Salvage
2023 TOYOTA CROWN
Rear End
-
Salvage
2021 GMC SIERRA
Mechanical
Andere DODGE CHALLENGER kavels
20 lots-
Salvage
2020 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2021 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Side
-
Salvage
2010 DODGE CHALLENGER
Rear End
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER
All Over
-
Salvage
2019 DODGE CHALLENGER
Mechanical
-
Salvage
2018 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2011 DODGE CHALLENGER
Normal Wear
-
Salvage
2010 DODGE CHALLENGER
Top/Roof
-
Salvage
2016 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2014 DODGE CHALLENGER
Rear End
-
Salvage
2020 DODGE CHALLENGER
Rear End
-
Salvage
2015 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front end
-
Salvage
2019 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2023 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2018 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2019 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2016 DODGE CHALLENGER
Side
-
Salvage
2019 DODGE CHALLENGER
Side
Andere DODGE CHALLENGER met Front End-schade
20 lots-
Salvage
2020 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2021 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2018 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2016 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2015 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front end
-
Salvage
2019 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2023 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2018 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2019 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2009 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2012 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2016 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2013 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2017 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2013 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2020 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
Andere 2022 DODGE CHALLENGER
20 lots-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Side
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front end
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Rear End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Rear End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Rollover
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Left Side
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Undercarriage
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
Andere 2022 DODGE CHALLENGER met Front End-schade
20 lots-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front end
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front end
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front end
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front End
-
Salvage
2022 DODGE CHALLENGER
Front end
Andere kavels geveild op 2026-09-14
20 lots-
Salvage
2020 RAM 1500 CLASSIC
Front End
-
Salvage
2009 CHRYSLER 300
Side
-
Salvage
2017 NISSAN TITAN
Water/Flood
-
Salvage
2024 HONDA ACCORD
Front End
-
Salvage
2025 HYUNDAI SANTA FE
Rear End
-
Salvage
2020 NISSAN ROGUE
Front End
-
Salvage
2018 FORD ECOSPORT
Undercarriage
-
Salvage
2016 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN TIGUAN
Front End
-
Salvage
2017 MITSUBISHI OUTLANDER SPORT
Front End
-
Salvage
2008 BUICK LACROSSE
Front End
-
Salvage
2004 XPRESS BOAT
Stripped
-
Salvage
2018 CEDAR CREEK SILVERBACK
Top/Roof
-
Salvage
2015 VOLKSWAGEN PASSAT
Side
-
Salvage
2017 FORD F150
Side
-
Salvage
1990 TOYOTA PICKUP
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2016 DODGE DURANGO
Hail
-
Salvage
2013 CHEVROLET VOLT
Mechanical
-
Salvage
2013 FORD F150
Front End
-
Salvage
2019 CHEVROLET MALIBU
Front End
Andere kavels bij LA - Vinton, USA, LA
20 lots-
Salvage
2018 GMC SIERRA
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2016 RAM 2500
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 NISSAN TITAN
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2014 VOLKSWAGEN JETTA
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2013 FIAT 500
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2016 BUICK VERANO
Front End
-
Salvage
2022 CHEVROLET TRAILBLAZER
Front End
-
Salvage
2018 MACK LR
Front End
-
Salvage
2020 DODGE GRAND CARAVAN
Rear End
-
Salvage
2023 HYUNDAI ELANTRA
Front End
-
Salvage
2010 FORD TAURUS
Front End
-
Salvage
2018 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Salvage
2007 CHEVROLET AVALANCHE
Side
-
Salvage
2021 NISSAN KICKS
Front End
-
Salvage
2018 NISSAN MURANO
Rear End
-
Salvage
2016 TOYOTA COROLLA
Front End
-
Salvage
2014 TOYOTA RAV4
Rear End
-
Salvage
2024 CHEVROLET MALIBU
Front End
-
Salvage
2019 HYUNDAI SONATA
Front End
-
Salvage
2021 KIA TELLURIDE
Front End
Veelgestelde vragen
Werd deze 2022 Ford Bronco verkocht op Copart of IAAI?
In welke staat werd deze Bronco geveild?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 een wateroverlast-voertuig?
Hoeveel mijlen heeft deze Ford Bronco?
Wat is het titeltype voor deze Bronco?
Verkocht dit VIN meer dan één keer?
Doorbladeren
- Alle 2.022 DODGE CHALLENGER veilingen—
- Alle DODGE veilingaanbiedingen—
- Front End-beschadigde DODGE autos—
- Andere Front End-beschadigde voertuigen—
- Meer salvage-titel autos op veiling—
- Andere kavels van Copart op 2026-09-14—
- Voertuigen bij LA - Vinton, USA, LA—
- Salvage-veilingen in LA - Vinton, USA, LA—
- VIN met meerdere verkopen — zou het een citroen kunnen zijn?guide
- Andere rijdende Front End-beschadigde autos—
- Decodeer een ander VIN met onze gratis tooltool