2019 FORD F150 · veilinggeschiedenis
VIN 1FTEW1E42KKD13595 — 2019 FORD F150 Veilinggeschiedenis
VIN 1FTEW1E42KKD13595 verkocht 2026-09-14 HI - Honolulu, USA, HI Lot 60078366
2019 FORD F150 Charcoal · Undercarriage damage
1 / 142019 FORD F150 — Gebouwd robuust verkooprecord
Een robuuste 2019 FORD F150, afgewerkt in Charcoal, verkocht voor $6,700 op September 14, 2026 uit HI - Honolulu, USA, HI. FoMoCo aandrijflijn: 3.5L 6 + Automatic, Gas brandstof, geen herbouwverrassingen in het Copart record.
77,348 mi op een Built-Tough FORD F150 leest als bruikbaar. undercarriage schade ontneemt zelden de F150 van het wederverkooppotentieel wanneer FoMoCo onderdeleninventaris leeft; het Copart-record bewaarde het in berging, niet alleen in onderdelen.
Undercarriage schade op een 2019 FORD F150
Bij een 2019 FORD F150 maakt Undercarriage schade zelden de voorste framerails onherstelbaar; de meest voorkomende oorzaak van afschrijving is wanneer de 3.5L 6 bevestigingspunten de slag absorberen. Inspecteer de motorhouder en de naden van de onderste rail.
Secundaire schade van Rear End is een budgetvermenigvuldiger: bedradingsbomen lopen langs de rockerpanelen op deze carrosserie en schade aan de waterlijn volgt doorgaans op een zijdelingse botsing met een defect aan het secundaire paneel.
Schade en condities
- Primaire schade
- Undercarriage
- Secundaire schade
- Rear End
- Rennen en rijden
- Ja — geverifieerd
Filter de geïndexeerde catalogus op Undercarriage-schade om direct vergelijkbare opbouwkandidaten te vinden.
Tijdlijn van de veilinggeschiedenis
2026-09-14 · HI - Honolulu, USA, HI
- Prijs
- $6,700
- Schade
- Undercarriage
- Titel
- Pure Sale
- Mijlen
- 77,348
- Kavel
- 60078366
Vergelijkbare aanbiedingen
Zeven kruisverwijzingsassen — elke carrousel is een andere gelijkenisdimensie.
Meer dichtbij in prijs
20 lots-
Salvage
2024 KIA SORENTO
Front End
-
Salvage
2026 BMW 228XI
Front End
-
Salvage
2025 NISSAN ROGUE
Rear End
-
Salvage
2017 ISUZU NQR
Water/Flood
-
Salvage
2019 TOYOTA 4RUNNER
Front End
-
Salvage
2022 RAM 3500
Partial Repair
-
Salvage
2022 HYUNDAI TUCSON
Front End
-
Salvage
2020 FORD F150
Front End
-
Salvage
2025 MAZDA CX-30
Front End
-
Salvage
2021 LEXUS IS
Side
-
Salvage
2022 RAM 3500
Stripped
-
Salvage
2010 FORD F350
Mechanical
-
Salvage
2023 SUBARU WRX
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 LEXUS RX 350
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2025 HONDA CIVIC
Front End
-
Salvage
2025 ACURA ADX
Rear End
-
Salvage
2022 CHEVROLET SILVERADO LTD
Rear End
-
Salvage
2018 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Salvage
2023 TOYOTA CROWN
Rear End
-
Salvage
2021 GMC SIERRA
Mechanical
Andere FORD F150 kavels
20 lots-
Salvage
2017 FORD F150
Side
-
Salvage
2000 FORD F150
Front End
-
Salvage
2025 FORD F150
Water/Flood
-
Salvage
2020 FORD F150
Front End
-
Salvage
2010 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2005 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2024 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2023 FORD F150
Water/Flood
-
Salvage
2014 FORD F150
Side
-
Salvage
2006 FORD F150
Front End
-
Salvage
2017 FORD F150
Front End
-
Salvage
2013 FORD F150
Rear End
-
Salvage
2020 FORD F150
Mechanical
-
Salvage
2019 FORD F150
Mechanical
-
Salvage
2020 FORD F150
Mechanical
-
Salvage
2019 FORD F150
Mechanical
-
Salvage
2008 FORD F150
Front End
-
Salvage
2017 FORD F150
Front End
-
Salvage
2025 FORD F150
Side
Andere FORD F150 met Undercarriage-schade
20 lots-
Salvage
2025 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2001 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2022 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2005 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2022 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2004 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2018 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2010 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2008 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2006 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2025 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2010 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2004 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2009 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2015 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2023 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2007 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2011 FORD F150
Undercarriage
Andere 2019 FORD F150
20 lots-
Salvage
2019 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 FORD F150
Mechanical
-
Salvage
2019 FORD F150
Mechanical
-
Salvage
2019 FORD F150
Front End
-
Salvage
2019 FORD F150
Side
-
Salvage
2019 FORD F150
Mechanical
-
Salvage
2019 FORD F150
Front End
-
Salvage
2019 FORD F150
Front End
-
Salvage
2019 FORD F150
Rollover
-
Salvage
2019 FORD F150
Normal Wear
-
Salvage
2019 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 FORD F150
Mechanical
-
Salvage
2019 FORD F150
Front End
-
Salvage
2019 FORD F150
Normal Wear
-
Salvage
2019 FORD F150
Burn - Interior
-
Salvage
2019 FORD F150
Stripped
-
Salvage
2019 FORD F150
Front End
-
Salvage
2019 FORD F150
Mechanical
-
Salvage
2019 FORD F150
Front End
-
Salvage
2019 FORD F150
Vandalism
Andere 2019 FORD F150 met Undercarriage-schade
20 lots-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
-
Salvage
2019 FORD F150
Undercarriage
Andere kavels geveild op 2026-09-14
20 lots-
Salvage
2010 KIA FORTE
Front End
-
Salvage
2014 HONDA PILOT
Mechanical
-
Salvage
2017 NISSAN SENTRA
Front End
-
Salvage
2023 TESLA MODEL 3
Front End
-
Salvage
2022 LEXUS NX
Front End
-
Salvage
2020 NISSAN ROGUE SPORT
Front End
-
Salvage
2014 TOYOTA HIGHLANDER
Front End
-
Salvage
2023 TOYOTA CROWN
Top/Roof
-
Salvage
2018 TOYOTA COROLLA
Side
-
Salvage
2025 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Salvage
2019 TOYOTA TACOMA
Rear End
-
Salvage
2022 TESLA MODEL Y
Front End
-
Salvage
2025 HYUNDAI ELANTRA HYBRID
Front End
-
Salvage
2010 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2018 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
2015 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2004 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Front End
-
Salvage
2023 RAM 1500
Mechanical
Andere kavels bij HI - Honolulu, USA, HI
20 lots-
Salvage
2010 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Normal Wear
-
Salvage
2018 CHEVROLET EQUINOX
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 NISSAN NV2500
Normal Wear
-
Salvage
2014 FORD FUSION
Front End
-
Salvage
2013 FORD FIESTA
Vandalism
-
Salvage
2017 KIA SORENTO
Vandalism
-
Salvage
2007 MAZDA CX-7
Front End
-
Salvage
2011 CHEVROLET CAMARO
Front End
-
Salvage
2025 JEEP COMPASS
Front End
-
Salvage
2006 SUBARU IMPREZA
Side
-
Salvage
2020 NISSAN FRONTIER
Burn - Engine
-
Salvage
2021 HYUNDAI ELANTRA
Rear End
-
Salvage
2011 SUBARU OUTBACK 2.5I LIMITED
Front End
-
Salvage
2020 CHEVROLET MALIBU
Normal Wear
-
Salvage
2010 DODGE DAKOTA
Side
-
Salvage
2017 ACURA RDX
Rear End
-
Salvage
2021 HONDA INSIGHT
Side
-
Salvage
2022 TOYOTA RAV4
Front End
-
Salvage
2017 BMW I3
Side
-
Salvage
2005 TOYOTA RAV4
Front End
Veelgestelde vragen
Werd deze 2022 Ford Bronco verkocht op Copart of IAAI?
In welke staat werd deze Bronco geveild?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 een wateroverlast-voertuig?
Hoeveel mijlen heeft deze Ford Bronco?
Wat is het titeltype voor deze Bronco?
Verkocht dit VIN meer dan één keer?
Doorbladeren
- Alle 2.019 FORD F150 veilingen—
- Alle FORD veilingaanbiedingen—
- Undercarriage-beschadigde FORD autos—
- Andere Undercarriage-beschadigde voertuigen—
- Meer salvage-titel autos op veiling—
- Andere kavels van Copart op 2026-09-14—
- Voertuigen bij HI - Honolulu, USA, HI—
- Salvage-veilingen in HI - Honolulu, USA, HI—
- VIN met meerdere verkopen — zou het een citroen kunnen zijn?guide
- Andere rijdende Undercarriage-beschadigde autos—
- Decodeer een ander VIN met onze gratis tooltool