2018 FORD EXPLORER · veilinggeschiedenis
VIN 1FM5K7F83JGB15220 — 2018 FORD EXPLORER Veilinggeschiedenis
VIN 1FM5K7F83JGB15220 verkocht 2026-09-08 TN - Knoxville, USA, TN Lot 67144436
2018 FORD EXPLORER White · Front End damage
1 / 15F-Series verhaal van deze 2018 FORD EXPLORER
De Blue-Oval-aanpak van FORD' leverde deze White 2018 EXPLORER op: 3.5L 6, Automatic, Gas brandstof. Verkocht op September 8, 2026 bij TN - Knoxville, USA, TN voor $2,600 na een schone Copart-aanbieding.
Kilometerstand op de teller: 110,255. FORD EXPLORER's van deze generatie reageren goed op front end schadeherstel, en de Copart-lijst werd netjes gesloten - geen conversievlaggen voor berging → alleen onderdelen.
Wat Front End schade betekent op een FORD EXPLORER
Schade van Front End op deze 2018 FORD EXPLORER betreft meestal de grille, motorkap, koplampen, bumperafdekking en valbeugels. het vervangen van het paneel en het vervangen van de koplampmontage behoort tot de reikwijdte van de reparatie; het echte risico is het ontplooien van de airbag en vervorming van de radiatorsteun.
Reparatieofferte-anker voor deze EXPLORER: paneelvervanging en vervanging van koplampmontage. Voeg 15-25% buffer toe voor de 3.5L 6 motorruimte als er een airbag aanwezig is.
Schade en condities
- Primaire schade
- Front End
- Rennen en rijden
- Ja — geverifieerd
Het segment Front End-schade toont het ernstbereik van de carrosseriefamilie FORD bij dit schadetype.
Tijdlijn van de veilinggeschiedenis
2026-09-08 · TN - Knoxville, USA, TN
- Prijs
- $2,600
- Schade
- Front End
- Titel
- Pure Sale
- Mijlen
- 110,255
- Kavel
- 67144436
Vergelijkbare aanbiedingen
Zeven kruisverwijzingsassen — elke carrousel is een andere gelijkenisdimensie.
Meer dichtbij in prijs
20 lots-
Salvage
2016 MERCEDES-BENZ GLC
Front End
-
Salvage
2017 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Salvage
2024 CHEVROLET MALIBU
Side
-
Salvage
2024 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2018 JEEP GRAND CHEROKEE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 KIA OPTIMA
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2001 BMW 325
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 HARLEY-DAVIDSON FXLR
All Over
-
Salvage
2018 TESLA MODEL S
Front End
-
Salvage
1947 CHEVROLET 3600
Normal Wear
-
Salvage
2018 JAGUAR F-PACE
Normal Wear
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2020 JEEP RENEGADE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 LEXUS RX 350
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2022 MINI COOPER
Side
-
Salvage
2017 BMW X6
Front End
-
Salvage
2016 KIA FORTE
Front End
-
Salvage
2023 JEEP WRANGLER /
Front End
-
Salvage
2020 HONDA CLARITY
Front End
-
Salvage
2023 CHEVROLET MALIBU
Front End
Andere FORD EXPLORER kavels
20 lots-
Salvage
2015 FORD EXPLORER
Side
-
Salvage
2004 FORD EXPLORER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2004 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2025 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2013 FORD EXPLORER
Side
-
Salvage
2013 FORD EXPLORER
Side
-
Salvage
2005 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2000 FORD EXPLORER
Side
-
Salvage
2024 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2025 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2022 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2013 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2019 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2026 FORD EXPLORER
Rear End
-
Salvage
2017 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2017 FORD EXPLORER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2015 FORD EXPLORER
Rear End
-
Salvage
2020 FORD EXPLORER
Side
-
Salvage
2017 FORD EXPLORER
Side
-
Salvage
2020 FORD EXPLORER
Front End
Andere FORD EXPLORER met Front End-schade
20 lots-
Salvage
2004 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2025 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2005 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2024 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2025 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2022 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2013 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2019 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2017 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2020 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2007 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2013 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2006 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2017 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2014 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2022 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2011 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2013 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2017 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2023 FORD EXPLORER
Front End
Andere 2018 FORD EXPLORER
20 lots-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Rear End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Hail
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Normal Wear & Tear
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Rear End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Unknown
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Undercarriage
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Side
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Normal Wear
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Burn
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Mechanical
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Left Side
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Left Side
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Side
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Side
Andere 2018 FORD EXPLORER met Front End-schade
20 lots-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front end
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front end
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front end
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front end
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front End
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front End
Andere kavels geveild op 2026-09-08
20 lots-
Salvage
2012 LEXUS ES
Front End
-
Salvage
2022 JEEP CHEROKEE
Front End
-
Salvage
2011 TOYOTA SIENNA LE
Rear End
-
Salvage
2012 NISSAN VERSA
Front End
-
Salvage
2016 MITSUBISHI OUTLANDER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2024 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Salvage
2025 WAYFINDER GO PLAY
Undercarriage
-
Salvage
1983 CHEVROLET BLAZER
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2003 TOYOTA TUNDRA
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 TOYOTA CAMRY
Side
-
Salvage
2007 CHEVROLET CORVETTE
Front End
-
Salvage
2024 HYUNDAI SANTA FE
Front End
-
Salvage
2013 TOYOTA PRIUS C
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2006 TOYOTA SIENNA
Front End
-
Salvage
2024 JEEP WRANGLER /
Front End
-
Salvage
2012 TOYOTA SEQUOIA
Front End
-
Salvage
2002 LEXUS RX
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2018 LEXUS RX 450HL
Rear End
-
Salvage
2011 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Salvage
2021 HYUNDAI SANTA FE
Front End
Andere kavels bij TN - Knoxville, USA, TN
20 lots-
Salvage
2017 DODGE GRAND CARAVAN
Normal Wear
-
Salvage
2014 GMC SIERRA
Normal Wear
-
Salvage
2013 HONDA CIVIC
Normal Wear
-
Salvage
2010 TOYOTA MATRIX
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 FORD GEORGETOWN
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 FORD ESCAPE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2007 HONDA ODYSSEY
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2023 HONDA CBR500
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2023 VOLKSWAGEN ATLAS
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 CADILLAC ESCALADE
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 AUDI Q5
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2017 LINCOLN MKC
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2020 MINI COUNTRYMAN
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2019 CHEVROLET SILVERADO MEDIUM DUTY
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2012 CHEVROLET CAMARO
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2010 TOYOTA PRIUS
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2015 MASERATI GHIBLI
Minor Dent/Scratches
-
Salvage
2021 KIA FORTE
Rear End
-
Salvage
2015 PETERBILT 579
Stripped
-
Salvage
2008 JEEP PATRIOT
Rear End
Veelgestelde vragen
Werd deze 2022 Ford Bronco verkocht op Copart of IAAI?
In welke staat werd deze Bronco geveild?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 een wateroverlast-voertuig?
Hoeveel mijlen heeft deze Ford Bronco?
Wat is het titeltype voor deze Bronco?
Verkocht dit VIN meer dan één keer?
Doorbladeren
- Alle 2.018 FORD EXPLORER veilingen—
- Alle FORD veilingaanbiedingen—
- Front End-beschadigde FORD autos—
- Andere Front End-beschadigde voertuigen—
- Meer salvage-titel autos op veiling—
- Andere kavels van Copart op 2026-09-08—
- Voertuigen bij TN - Knoxville, USA, TN—
- Salvage-veilingen in TN - Knoxville, USA, TN—
- VIN met meerdere verkopen — zou het een citroen kunnen zijn?guide
- Andere rijdende Front End-beschadigde autos—
- Decodeer een ander VIN met onze gratis tooltool