Ziņas, statistika un ceļveži

IAAI vs Copart — inventārs, maksas un process salīdzināti

IAAI vs Copart salīdzināti — inventāra izmērs, transportlīdzekļu veidi, maksu struktūra, maksājuma noteikumi, transports, licences noteikumi. 15 rindu salīdzinošā tabula.

Divas identiskas 2020 Toyota Camry SE vienības, tā pati komplektācija, tie paši labās-priekšpuses bojājumi, pārdotas tajā pašā nedēļā pagājušajā martā. Pirmais lots nokļuva caur Copart Orlando par $11,500 otrdienā. Otrais lots nokļuva caur IAAI Tampa par $9,200 ceturtdienā. Identiskas mašīnas, tas pats štats, trīs dienas atstatumā, $2,300 starpība. Copart vienība piesaistīja sešus tiešraides solītājus; IAAI vienība piesaistīja divus. Tā pati nedēļa, tā pati metropoles teritorija, trīs atšķirīgi brokera konti vēroja abas izsoles.

Starpība summējas uz solītāju kopu, maksu struktūru, transporta modeļiem un dažām procesa īpatnībām, ko vairums pircēju nekad nekvantificē. Pēc aptuveni četriem gadiem solīšanas abās un degšanas cauri vairāk nekā piecdesmit lotiem, es uzbūvēju side-by-side, kas neglaimo nevienai izsolei. Lūk, tas — ko katrs faktiski pārdod, ko tie maksā no gala līdz galam un kurš atbilst jūsu pircēja profilam.

Ja jūs jau esat pārliecināts, ka vēlaties solīt Copart, mūsu Kā solīt Copart — iesācēja pārskats ir soli pa solim. Šis ieraksts ir izvēle, kas nāk pirms tā.

Ātrais spriedums — kura izsole atbilst kuram pircējam

Pārejiet uz tabulu datiem; īsais lasījums ir šāds:

Copart uzvar par augstāku inventāra apjomu, dziļāku salvage izvēli (60-65% salvage daļa), labākiem starptautiskā eksporta cauruļvadiem (īpaši Austrumeiropa un Tuvie Austrumi) un nobriedušāku tiešraides solīšanas saskarni. Apmēram 250 yards visā ASV, ~175,000 transportlīdzekļu skrejošajā inventārā vairums nedēļās.

IAAI uzvar par svaigāku apdrošināšanas-tieši inventāru (apdrošināšanas pārvadātāji ir IAAI lielākā pārdevēja klase), kopumā zemākām pircēja maksām lotiem zem $5,000 un spēcīgāku fleet/līzinga-atgriešanas miksli clean-title pusē. Apmēram 200 yards, ~140,000 transportlīdzekļu skrejošajā inventārā.

Neviena izsole nav "labāka" absolūtos terminos. Tās ir dažādi izplatīšanas tīkli tam pašam vairumtirdzniecības-salvage tirgum, ar atšķirīgām pārdevēju attiecībām, atšķirīgām ģeogrāfiskām stiprajām pusēm un atšķirīgām maksu struktūrām, kas dod priekšroku atšķirīgiem solīšanas izmēriem. Pareizā atbilde ir "abi", ja jūs soli vairāk nekā pāris lotus gadā, un "kur ir konkrētais lots, ko vēlaties", ja jūs soli mazāk.

Side-by-side salīdzinājums — 15 rindas

Šī ir tabula, ko vairums pircēju vēlas vispirms. Pārbaudiet jebkuru konkrētu maksu vai slieksni pret tiešraides grafiku pie copart.com vai iaai.com — abas izsoles katru gadu pielāgo cenas, un maksas līmeņa robežas mainās par $500-$1,000 katru gadu vai divus.

Atribūts Copart IAAI
Inventāra izmērs (skrejošais, 2026-Q1) ~175,000 transportlīdzekļi ~140,000 transportlīdzekļi
Yardi ASV ~250 ~200
Salvage-title daļa no inventāra 60-65% 65-70%
Clean-title daļa 10-15% 8-12%
Lielākā pārdevēja klase Apdrošināšanas pārvadātāji + fleet + ziedojums Apdrošināšanas pārvadātāji (smagāka svēršana)
Transportlīdzekļu veida miksli Mašīnas + viegli pikapi + komerc + powersport + laivas Mašīnas + viegli pikapi + komerc + RVs
Ģeogrāfiskā stiprā puse Sun Belt + Rietumkrasts (lielākie yards: Riverside, Houston, Phoenix) Ziemeļaustrumi + Midwest + Dienvidi (lielākie: Atlanta, Dallas, Memphis)
Pircēja maksas struktūra ($5K likmes piemērs) ~$545 (slīdoša skala, ~10-12%) ~$520 (slīdoša skala, mazliet plakanāka)
Interneta likmes maksa $79 fiksēts $79 fiksēts
Vārtu maksa $79 (iekasēta paņemšanā) $89 (atšķiras pēc yard)
Vides maksa ~$20 ~$15-25
Licences prasība (pilns inventārs) Dīlera licence VAI reģistrēts brokers Dīlera licence VAI reģistrēts brokers
Sabiedrības-līmeņa inventāra piekļuve Ierobežota apakškopa, nav salvage Ierobežota apakškopa, vairāk "Public Buyer" lotu nekā Copart
Maksājuma termiņš 2 darba dienas (daži yards 3) 2 darba dienas (daži yards 3)
Glabāšanas grace periods 1-2 dienas bezmaksas, tad $5-60/dienā 2-3 dienas bezmaksas, tad $5-50/dienā
Fotogrāfijas pārklājums par lotu 8-18 standarta, apakša uz vairums 6-15 standarta, apakša mazāk konsekventi
Tiešraides solīšanas saskarne VB3 platforma, simulcast I-Bid platforma, simulcast
Re-list / nepārdota lota apstrāde Re-list 7-14 dienu laikā Re-list 5-10 dienu laikā, bieži "no reserve"

Trīs lietas vērts izvilkt no šīs tabulas. Copart inventārs ir aptuveni 25% lielāks, kas ir svarīgi, kad meklējat konkrētu gada/komplektācijas kombināciju — plašāks tīkls, vairāk atbilstību. IAAI pārdevēja miksli tilts vairāk uz apdrošināšanas pārvadātājiem, kas nozīmē svaigākus bojājumus (vraks notika pirms divām līdz četrām nedēļām, ne sešiem mēnešiem) un vairāk pašreizējā-modeļa-gada inventāra. Pircēja maksas ir 5% robežās uz vairums lotu izmēriem; starpība atveras tikai uz lotiem zem $1,000 vai virs $25,000, kur izsolei specifiskā līmeņa matemātika atšķiras.

Pārbaudiet jebkuru Copart vai IAAI VIN bez maksas mūsu pusē vispirms, ja vēlaties pārbaudīt inventāru pirms puses izvēles.

Inventāra dziļā ienira — ko katra izsole faktiski pārdod

"Salvage izsoles" zīmols slēpj daudz variāciju. Gan Copart, gan IAAI vada jauktu inventāru; jautājums ir miksli.

Copart inventāra sastāvs

Copart tipiskā nedēļa (momentuzņēmums no mūsu datu bāzes): apmēram 60-65% salvage-titled transportlīdzekļi, 10-15% non-repairable / certificate-of-destruction vienības, 10-15% clean-title (ziedojumi, līzinga atgriešanas, ražotāja izpirkumi), 3-5% rebuilt-title vienības, kas saremontētas un atkārtoti pārdotas, plus 2-4% parts-only saraksti. Salvage daļa ir turējusies dažos procentos pēdējos piecos gados.

Kur Copart ir spēcīgākais: liela apjoma mass-market modeļi. Camry, Civic, F-150, Silverado, Accord, RAV4. Ja jūs avotjat Toyota vai Ford, Copart parasti ir 30-50% vairāk inventāra jebkurā nedēļā nekā IAAI. Sun Belt yardu koncentrācija arī nozīmē vairāk krusas-bojājumu un plūdu inventāra sezonā — Phoenix un Houston ir milzīgi krusas-bojājumu izejas pavasarī, Floridas un Karolīnas yardi paaugstinās viesuļvētras sezonā.

Kur Copart ir vājākais: nišas Eiropas luksuss (vecāks Audi, Mercedes, BMW ar dzinēja bojājumiem). IAAI mēdz piesaistīt vairāk augstas klases apdrošināšanas-total mašīnas, daļēji vēsturisko apdrošinātāju attiecību dēļ Ziemeļaustrumos. Ja jūs meklējat 2018 BMW 7-Series ar iznīcinātu dzinēja nodalījumu, pārbaudiet IAAI vispirms.

IAAI inventāra sastāvs

IAAI skrejošais miksli ir līdzīgs formā, bet tilts vairāk uz salvage: aptuveni 65-70% salvage-titled, 10-15% non-repairable, 5-10% clean-title, 3-5% rebuilt, 2-4% parts. Nedaudz augstākā salvage daļa nāk no IAAI smagākā apdrošināšanas-tieši pārdevēja miksli — apdrošinātāji ir vairāk iespējami total robežgadījuma mašīnu, nekā mēģināt remontu-un-atkārtotu-pārdošanu.

Kur IAAI ir spēcīgākais: apdrošināšanas-svaigs inventārs (nesenas total-loss deklarācijas), fleet un līzinga-atgriešanas clean-title vienības Ziemeļaustrumos un augšējā Midwest, un neliela priekšrocība komerciāliem pikapiem un RV. Atlanta, Dallas un Memphis yardi vada lielu apjomu Dienvidaustrumu izplatīšanas tīklam. IAAI "Public Buyer" līmenis arī ir nedaudz noderīgāks nekā Copart — daži vairāk lotu ir redzami ne-brokeru kontiem, īpaši clean-title ziedojumi.

Kur IAAI ir vājākais: kopējais inventāra apjoms (aptuveni 25% mazāks nekā Copart) un tiešraides-solīšanas UX (I-Bid simulcast saskarne ir mazāk slīpēta nekā Copart VB3, lai gan tā darbojas labi pēc dažām sesijām).

Ja vēlaties dziļāku lasījumu par title-veida sadalījumu un ko katrs title brand patiesi nozīmē pirms solīšanas, mūsu Salvage title izskaidrots sadalījums to aptver.

Maksu matemātika — kopējās izmaksas uz $5,000 uzvarētājsumas

Šī ir daļa, kas izlemj, vai viena izsole sit otru uz konkrēta lota. Virsraksta pircēja-maksas skaitļi ir tuvi; all-in izmaksas atšķiras, balstoties uz glabāšanu, transportu un mazākām maksām, kas uzkrājas. Pārbaudiet pret copart.com un iaai.com maksu grafikiem — tie atjaunojas ik pēc 12-18 mēnešiem, un līmeņa robežas mainās.

Copart — $5,000 uzvarētājsumma, Orlando yards, transports uz Atlantu

Pozīcija Summa Piezīmes
Uzvarētājsumma $5,000 Jūsu likme
Copart pircēja maksa $545 Slīdoša skala, ~10-12% uz $5K diapazonu
Copart interneta likmes maksa $79 Online solīšana fiksēta
Copart vārtu maksa $79 Pie paņemšanas
Copart vides maksa $20 Standarta
Brokera maksa (Premium līmenis) $59 Vai $99 uz Basic
Title apstrāde $25-75 Atšķiras pēc title štata
Transports (Orlando → Atlanta, ~440 jūdzes) $725 Atklāts pārvadātājs, pavasara likme
Apakšsumma pirms pārdošanas nodokļa $6,532-6,582 Pievienojiet 6-8% pārdošanas nodokli savā štatā

IAAI — $5,000 uzvarētājsumma, Tampa yards, transports uz Atlantu

Pozīcija Summa Piezīmes
Uzvarētājsumma $5,000 Jūsu likme
IAAI pircēja maksa $520 Slīdoša skala, mazliet plakanāka
IAAI interneta likmes maksa $79 Online solīšana fiksēta
IAAI vārtu maksa $89 Pie paņemšanas
IAAI vides maksa $15-25 Atkarīgs no yard
Brokera maksa (Premium līmenis) $59 Vairums brokeru sedz abas izsoles
Title apstrāde $25-75 Atšķiras pēc title štata
Transports (Tampa → Atlanta, ~460 jūdzes) $755 Atklāts pārvadātājs, pavasara likme
Apakšsumma pirms pārdošanas nodokļa $6,542-6,602 Pievienojiet pārdošanas nodokli

All-in atšķirība uz $5,000 likmes ir aptuveni $0-50 — noapaļošanas robežās. Uz $20,000 likmes IAAI pircēja maksa darbojas apmēram 3-5% zemāk nekā Copart tajā pašā ligzdā; uz $40,000 likmes starpība atkal sašaurinās. Copart uzvar uz sub-$1,000 lotiem, jo IAAI minimālā pircēja maksa ir nedaudz augstāka proporcionāli. Maksu grafiki patiesi krustojas dažādos cenu punktos, kas ir iemesls, kāpēc "Copart maksas ir augstākas" vai "IAAI maksas ir zemākas" abi ir nepareizi kā vispārēji apgalvojumi.

Pozīcija, kas svārstās kopsummas visvairāk, ir glabāšana. Ja jūs nevarat paņemt grace perioda laikā (1-2 dienas Copart, 2-3 dienas IAAI), abas izsoles ātri iet uz $30-60/dienā. Divu nedēļu glabāšanas kavēšanās uz $5,000 lota viegli pievieno $400-700 — daudz vairāk nekā jebkura maksas-līmeņa starpība. Ir transports sarindots pirms solīšanas.

Procesa atšķirības — kā solīšana faktiski izvēršas

Abas izsoles vada divfāžu modeli: preliminārā solīšana atveras dienas pirms tiešraides pārdošanas, tad tiešraides simulcast notiek plānotā laikā pārdošanas dienā. Mehānika smagi pārklājas; atšķirības ir saskarnē, soļu uzvedībā un kā tiek izgaismotas atkārtotas izlikšanas.

Copart VB3 platforma

Copart preliminārā solīšana izmanto proxy likmes standartizētos soļos ($25 zem $500, $50 starp $500-$5K, $100 starp $5K-$25K, tad $250). Triks, ko vairums iesācēju palaiž garām: soliet nepāra skaitļos zem noapaļotā līmeņa. $4,225 nevis $4,250. Jūsu nepāra skaitlis nokļūs vienu soli virs kāda noapaļotās likmes un sit to par $25. VB3 tiešraides saskarne ir pārlūka-bāzēta, ātra un rāda lota fotogrāfijas plus tiešraides likmes žurnālu. Pārdošana nokļūst cauri, kad neviens tiešraides solītājs neatbild 8-10 sekunžu laikā.

Dziļākam kontekstam par Copart divfāžu mehāniku un re-list ritmu, mūsu Kā lasīt Copart izsoles datumus un atkārtotas izlikšanas modeļus pārskats aptver date-archive pusi.

IAAI I-Bid platforma

IAAI preliminārā solīšana izmanto līdzīgus proxy soļus, bet ar nedaudz atšķirīgām līmeņa robežām ($25 zem $1K, $50 starp $1K-$5K, $100 virs). I-Bid simulcast saskarne ir funkcionāla, bet mazāk slīpēta — mazāk klaviatūras saīsņu, lēnāka fotogrāfijas atjaunošana uz lota pārejām. Priekšrocība: IAAI atkārtoti izliek nepārdotos lotus ātrāk (5-10 dienas pret Copart 7-14), kas nozīmē vairāk "no reserve" reruns pircējiem, kas ir gatavi gaidīt vienu ciklu.

Abas platformas sūta pārdošanas-apstiprinājuma e-pastu 60 minūšu laikā pēc uzvaras. Abas izstāda rēķinu caur jūsu brokeri, kas tad nokārtojas ar izsoli. Neviena neļauj jums solīt tiešraidē, neejot caur brokeri, ja jums nav dīlera licences.

Licences prasības — tas pats noteikums, abas izsoles

Bez štata izdotas lietoto-auto-dīlera licences jūs soli caur reģistrētu brokeri gan Copart, gan IAAI. Pilns inventārs (salvage, dīleru-tikai, ierobežoti loti) ir aiz dīlera akreditācijām. Daži štati (Oregona, Vašingtona, Minesota) ļauj sabiedrības pircējiem ierobežotu tiešu reģistrāciju abās platformās, bet citiem 40+ štatiem brokera ceļš ir universāls.

Atsevišķs brokera konts ar vairumu galveno brokeru (AutoBidMaster, A Better Bid, SCA Auction) dod jums piekļuvi gan Copart, gan IAAI inventāram caur vienu informācijas paneli. Jums nav nepieciešami atsevišķi brokera konti par izsoli. Brokers apstrādā per-izsoles reģistrāciju jūsu vārdā.

Kura izsole uzvar kuram pircēja scenārijam

Inventāra matemātika un maksu matemātika aizved jūs daļēji. Pareizā atbilde ir atkarīga no tā, ko jūs cenšaties darīt ar mašīnu.

Ikdienas braucēja pircējs (clean-title vai atjaunojama salvage)

Izvēlieties to izsoli, kurai ir konkrētais lots, ko vēlaties. Inventāra atlase sit maksu matemātiku uz viena-mašīnas pirkuma. Ja jūs esat atvērts modelim un vienkārši vēlaties clean-title līzinga atgriešanu, IAAI Ziemeļaustrumu yardiem ir neliela priekšrocība apjomā. Ja jūs esat pēc mass-market salvage mašīnas (Camry, Civic, F-150), lai salabotu un brauktu, Copart plašāks inventārs uzvar atlasē. Palaidiet Carfax vs AutoCheck vs Auction Report pārbaudi par jebko, ko atrodat pirms solīšanas.

Projekta-auto / restaurācijas pircējs (priekšpuses bojājumi, run-and-drive)

Copart parasti uzvar šeit. Sun Belt yardi (Phoenix, Houston, Florida) nes vairāk krusas-bojājumu un neliela-sadursmes inventāra, ideāla restaurācijas projektiem, un Copart fotogrāfijas pārklājums tendē būt rūpīgāks uz kuzova-bojājumu detaļas. Pavelciet Pamaniet plūdu-bojātos lotus pirms solīšanas par jebkuru Sun Belt salvage mašīnu pirms gaidītāja vilkšanas — plūdu bojājumi slēpjas tajās pašās fotogrāfijās, kas rāda glītu kuzova darbu.

Dīlera pārpārdevējs / vairumtirdzniecības pircējs (5-10 loti nedēļā)

Soli abi. Atveriet kontus brokeros, kas sedz abas izsoles, uzraugiet ikdienas inventāru savos tuvākajos yardos katrā un ļaujiet lot-līmeņa ekonomijai virzīt likmi. 25% inventāra priekšrocība, ko tur Copart, nozīmē, ka jūs avotēsiet vairāk mašīnu tur laika gaitā, bet IAAI ātrākais re-list cikls dod jums vairāk "no reserve" otro iespēju. Izsekojiet per-izsoles uzvaru likmi pēc 30-50 lotiem un pielāgojiet savu solīšanas grīdu pēc izsoles.

Detaļu-tikai pircējs (komponentu ievākšana)

IAAI mēdz nedaudz svaigāku non-repairable inventāru smagākā apdrošināšanas-tieši miksli dēļ, kas ir svarīgi, kad jūs noplēsat wrecked BMW lietojamām durvīm un interjeram. Copart ir vairāk kopējā parts-only apjoma, bet mašīnas sēž ilgāk un uzkrāj vairāk laikapstākļu bojājumu. Eiropas luksusa detaļām IAAI vispirms; mass-market detaļām Copart par apjomu.

Pārlūkojiet šodienas lotus no abām izsolēm

Tiklīdz zināt, kura puse atbilst, nākamais solis ir tiešraides inventārs:

Pārlūkojiet šodienas Copart lotus →

Pārlūkojiet šodienas IAAI lotus →

Vai pavelciet bezmaksas per-VIN pārbaudi jebkuram konkrētam lotam — mūsu sedz abas izsoles vienā meklēšanā.

Pārbaudiet jebkuru Copart vai IAAI VIN bez maksas →

Kā pārbaudīt lotu no jebkuras izsoles (bezmaksas VIN pārbaude)

Pirms solīt par jebko no abām izsolēm, palaidiet bezmaksas 3-soļu pārbaudi. Šī izlaišana ir veids, kā jauni pircēji nokļūst solīt par mašīnām, kas izgājušas cauri trim iepriekšējām salvage pārdošanām, nesaprotot.

  1. Atšifrējiet VIN, lai apstiprinātu, ka gads/marka/modelis/dzinējs atbilst sarakstam — aptuveni 1 no 50 sarakstiem, ko es izvērtēju, ir gada-neatbilstība title vai komplektācijas līnijā. Izmantojiet NHTSA bezmaksas dekoderi vai mūsu Salīdziniet VIN atskaišu sniedzējus lapu, lai atrastu bezmaksas rīku.
  2. Pavelciet bezmaksas izsoles-vēstures pārbaudi mūsu pusē — ja tas pats VIN ir parādījies Copart vai IAAI iepriekš, saraksts izgaismojas uzreiz. Mašīna, uzskaitīta divreiz 18 mēnešos, parasti ir relist; trīs reizes divos gados ir multi-lot modelis, kas vērts otra skata.
  3. Ja kas izskatās šķībi, pārbaudiet Pamaniet plūdu-bojātos lotus pirms solīšanas fotogrāfiju puses kontrolsarakstam un palaidiet NICB VINCheck (bezmaksas) zādzības un total-loss karogiem.

Ceturtais solis — vienmēr — ir maksas VIN atskaišu komplekts par jebko virs $5,000. Mūsu Salīdziniet VIN atskaišu sniedzējus lapa izklāsta, kura maksas atskaite ko notver.

Dažas godīgas viedokļi

Abas izsoles slēpj to pašu solītāju uzvedību. Jūs redzēsiet, kā cenas stūm garām mazumtirdzniecībai uz lotiem, kas piesaista trīs tiešraides solītājus, un jūs redzēsiet absurdas izdevības uz lotiem, kur neviens neierodas tiešraidē. Tas ir izsoles formāts, ne Copart vai IAAI konkrēti. Veids, kā uzvarēt jebkurā, ir uzstādīt savu maks-aiziešanas numuru pirms solīšanas sākas un apstāties, kad tas trāpa. Abas izsoles drukā naudu pircējiem, kas to dara, un zaudē naudu pircējiem, kas ne.

"Copart ir starptautiskajiem pircējiem, IAAI ir vietējiem" naratīvs ir puspatiess. Copart eksporta cauruļvads ir patiesi dziļāks — A Better Bid, SCA Auction un vairums Austrumeiropas brokera kontu novirza 80%+ no sava apjoma caur Copart. Bet IAAI vietējā-pircēja saskarne un ātrāks re-list cikls padara to par labāku ikdienas platformu ASV-bāzētiem dīleru pārpārdevējiem. Izvēlieties pēc izmantošanas gadījuma, ne pēc stereotipa.

Maksas patiesi ir tuvas. Ikviens, kas jums saka "IAAI ir 15% lētāks par Copart" vai otrādi, jums kaut ko pārdod. Līmeņa matemātika atšķiras šauros joslās un saplūst pa lielāko likmes diapazonu. Padariet lot-līmeņa ekonomiju par izlēmēju, ne izsoles zīmolu.

Bieži uzdotie jautājumi

Kuram ir lielāks inventārs — Copart vai IAAI?

Copart, par aptuveni 25%. Copart vada aptuveni 175,000 transportlīdzekļus stāvošajā inventārā tipiskā 2026 nedēļā pa aptuveni 250 yards; IAAI vada aptuveni 140,000 transportlīdzekļus pa aptuveni 200 yards. Plaisa ir svarīgākā, kad meklējat konkrētu gada/komplektācijas kombināciju — Copart plašāks tīkls parasti izgaismo vairāk atbilstību jebkurā nedēļā. Mass-market modeļiem (Camry, Civic, F-150) Copart vadošā paplašinās; nišas Eiropas luksusiem un fleet/līzinga atgriešanām IAAI ir konkurētspējīgs vai priekšā.

Vai IAAI maksas ir zemākas par Copart?

Nedaudz, dažos likmes izmēros. Abas izsoles izmanto slīdošās-skalas pircēja maksas ar līmeņa robežām, kas atšķiras šauros joslās un saplūst pa lielāko likmes diapazonu. Uz $5,000 uzvarētājsumas IAAI parasti ir $20-30 lētāks par Copart pie pircēja-maksas līnijas; uz $20,000 likmes IAAI darbojas apmēram 3-5% lētāks. Uz lotiem zem $1,000 Copart bieži ir nedaudz lētāks, jo IAAI minimālā pircēja maksa ir proporcionāli augstāka. Pārbaudiet pret pašreizējiem grafikiem pie copart.com un iaai.com — abi pielāgojas katru gadu.

Vai es varu solīt abās izsolēs ar vienu brokera kontu?

Jā. Vairums galveno brokeru (AutoBidMaster, A Better Bid, SCA Auction, Cars4.bid) sedz gan Copart, gan IAAI inventāru caur vienu informācijas paneli un vienu drošības depozītu. Jums nav nepieciešami atsevišķi brokera konti par izsoli. Atveriet vienu kontu, finansējiet to vienreiz un soli abi. Per-lota brokera maksa ir tā pati abās izsolēs vairumam brokeru ($59-$99 atkarībā no līmeņa).

Kāpēc cenas atšķiras starp Copart un IAAI?

Solītāju kopas izmērs, transporta modeļi un pārdevēja-veida miksli. Copart yardi Sun Belt piesaista lielākas tiešraides-likmes auditorijas pieprasītiem modeļiem, kas stūm cenas augstāk uz Camry/Civic/F-150 pārdošanām. IAAI smagāks apdrošināšanas-tieši inventārs nozīmē vairāk svaigu-bojājumu mašīnu, kas apelē pie šaurākas pircēju bāzes un nokļūst cauri zemākām cenām vidēji. Tas pats VIN, tā pati nedēļa, pārdots pretējās izsolēs, var izplatīties $1,500-$3,000 — tie ir dati, uz kuriem atsaucas šī raksta atvēršana. Izsekojiet pārdošanas cenas modelim, par ko jūs soli pa abām izsolēm dažas nedēļas, un jūs redzēsiet modeli.

Kurš ir labāks starptautiskai sūtīšanai?

Copart, ar plašu starpību. Copart eksporta tīkls ir vairāk attīstīts — ostu konsolidatora attiecības Newark, Houston, Long Beach un Savannah apstrādā lielu apjomu uz Eiropu, Tuvajiem Austrumiem, Āfriku un Latīņameriku. Austrumeiropas un Tuvo Austrumu brokera konti (A Better Bid, SCA Auction) novirza vairākumu no sava apjoma caur Copart konkrēti, jo konteinera iekraušana un title pavērsiens ir ātrāks. IAAI dara eksportu, bet tīkls ir plānāks un per-konteinera sūtīšanas likmes parasti ir nedaudz augstākas. ASV vietējiem pircējiem jebkura izsole darbojas.

Vai man vajag atšķirīgu brokeri IAAI nekā Copart?

Nē. Vairums galveno brokeru apstrādā abus. AutoBidMaster, A Better Bid, SCA Auction un Cars4.bid visi dod jums atsevišķu informācijas paneli ar abām izsoles inventāriem, atsevišķu drošības depozītu un vienu maksu grafiku abos. Izņēmums ir mazi specialitātes brokeri, kas licencē tikai vienu platformu — parasti tāpēc, ka brokers koncentrējas uz konkrētu eksporta koridoru. 99% pircēju viens brokers sedz abus.

Vai Public Buyer līmenis ir noderīgs abās izsolēs?

Nedaudz IAAI, gandrīz nemaz Copart. IAAI izgaismo nedaudz lielāku clean-title un "Public Buyer" lotu apakškopu ne-brokeru kontiem — ziedojumi, dažas fleet atgriešanas, noteiktas ne-salvage vienības. Copart sabiedrības līmenis lielākoties ir bez-atslēgas, zemas-vērtības, tikai-detaļu inventārs. Ja vēlaties pilnu inventāra piekļuvi jebkurā izsolē, jums nepieciešama dīlera licence vai brokera konts. Mēģinājums solīt sabiedrības-līmenī abās izsolēs ierobežo jūs uz niecīgu inventāra šķēli.

Cik ātri katra izsole re-list nepārdoto lotu?

IAAI re-list ātrāk — parasti 5-10 dienu laikā pēc nepārdotas pārdošanas. Copart parasti re-list 7-14 dienu laikā. Abas izsoles dažreiz nomet rezervi otrajā sarakstā ("no reserve" rerun), kur pacietīgi pircēji atrod sub-tirgus darījumus. Vērojiet izsoles-datuma arhīvu pie mūsu Copart izsoles datuma meklēšanas pārskata re-list ritmam uz konkrētiem lotiem.


Jums ir inventāra matemātika, maksu matemātika, procesa diff un pircēja-scenārija aicinājumi. Pārējais ir reps. Atveriet vienu brokera kontu, kas sedz abas izsoles, vērojiet nedēļu inventāra yardos, kas jums tuvāki, un izvēlieties pirmo lotu uz tās izsoles, kurai ir labāka atbilstība. Pēc desmit lotiem jūs zināsiet, kurš atbilst jūsu pirkšanas stilam. Pēc piecdesmit jūs soli abi nedomājot.

Pārlūkojiet Copart izsoles vēstures centru → vai Pārlūkojiet IAAI izsoles vēstures centru → date-by-date arhīvam, vai pavelciet bezmaksas pārbaudi jebkuram konkrētam VIN mūsu Pārbaudiet jebkuru Copart vai IAAI VIN bez maksas rīkā.

Vairāk emuārā: