2024 LEXUS NX · аукцион тарихы
VIN 2T2GDCAZ0RC009197 — 2024 LEXUS NX Аукцион тарихы
VIN 2T2GDCAZ0RC009197 sold 2026-08-31 FL - Clewiston, USA, FL Lot 52067016
2024 LEXUS NX — Copart/IAAI сайтындағы Toyota-Premium басылымы
Бұл 2024 LEXUS NX Сұр August 31, 2026 үшін FL - Clewiston, USA, FL өшірілді. $7,400. 2.5L 4 және Автоматты өз класына сәйкес келетін Бензин тиімділігімен NX платформасын анықтайтын Toyota-Premium жетекті жетекті білдіреді.
34,516 mi on a LEXUS NX is mid-life territory; алдыңғы бөлігі зақымданған зақым rarely маркалар a LEXUS body uneconomic when Lexus-Group panel supply is intact. The Copart listing showed no rebuild flags.
Алдыңғы бөлігі зақымданған зақым on a 2024 LEXUS NX
LEXUS NX (2024) көлігіндегі Алдыңғы бөлігі зақымданған зақым көрсеткіші алдыңғы бөлік жөндеу ауқымын білдіреді: бампер құрылымы, торкөз, жарық, қақпақ, салқындату. 2.5L 4 соққы аймағының артында орнатылған.
Бүйірлік зақым зақым шығынды кеңейтеді: есік, табалдырық, кейде ширек панель. Толық сипаттамалы фотолар соққы жағындағы тексеруді аяқтауға көмектеседі.
Зақым and conditions
- Primary зақым
- Алдыңғы бөлігі зақымданған
- Secondary зақым
- Бүйірлік зақым
- Жүгіру және жүргізу
- Иә - расталған
Іргелес эталондар Алдыңғы бөлігі зақымданған зақымдары бар тізімдерде орналасқан — жөндеу уақытын бағалауға пайдалы.
Аукцион тарихының хронологиясы
2026-08-31 · FL - Clewiston, USA, FL
- Price
- $7,400
- Зақым
- Алдыңғы бөлігі зақымданған
- Title
- Тікелей сату
- Miles
- 34,516
- Лот
- 52067016
Ұқсас тізімдер
Жеті көлденең анықтамалық ось — әрбір карусель әртүрлі ұқсастық өлшемі болып табылады.
Бағасы бойынша жақынырақ
20 lots-
Зақымдалған
2025 NISSAN ROGUE
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2017 ISUZU NQR
Су/Сел
-
Зақымдалған
2018 TOYOTA TACOMA
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2019 TOYOTA 4RUNNER
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2022 RAM 3500
Жартылай жөндеу
-
Зақымдалған
2022 HYUNDAI TUCSON
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD F150
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2019 BMW X3
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2025 MAZDA CX-30
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 KIA TELLURIDE
Қалыпты тозу
-
Зақымдалған
2026 BUICK ENVISTA
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2021 LEXUS IS
Бүйірлік зақым
-
Зақымдалған
2019 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Механикалық зақымдану
-
Зақымдалған
2022 RAM 3500
Бөлшектелген
-
Зақымдалған
2010 FORD F350
Механикалық зақымдану
-
Зақымдалған
2025 TOYOTA TUNDRA
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2025 JEEP WRANGLER /
Қалыпты тозу
-
Зақымдалған
2023 SUBARU WRX
Ұсақ сызаттар/Сынықтар
-
Зақымдалған
2025 HONDA CIVIC
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2022 CHEVROLET SILVERADO LTD
Артқы бөлік зақымдалған
Other LEXUS NX лоттар
20 lots-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 LEXUS NX
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2019 LEXUS NX
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2025 LEXUS NX
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2020 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2019 LEXUS NX
Бұршақ зақымдануы
-
Зақымдалған
2020 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2019 LEXUS NX
Су/Сел
-
Зақымдалған
2017 LEXUS NX
Бүйірлік зақым
-
Зақымдалған
2016 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Вандализм
-
Зақымдалған
2015 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 LEXUS NX
Бүйірлік зақым
-
Зақымдалған
2023 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2015 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2015 LEXUS NX
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2023 LEXUS NX
Артқы бөлік зақымдалған
Other LEXUS NX with Алдыңғы бөлігі зақымданған зақым
20 lots-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2016 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2015 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2023 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2015 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2015 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2021 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2015 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2015 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2026 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2015 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2015 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2015 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
Other 2024 LEXUS NX
20 lots-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Вандализм
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Бүйірлік зақым
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Бүйірлік зақым
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Бүйірлік зақым
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Аударылған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Бұршақ зақымдануы
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Бұршақ зақымдануы
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Бүйірлік зақым
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Вандализм
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Су/Сел
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Толық зақымдану
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
Other 2024 LEXUS NX with Алдыңғы бөлігі зақымданған зақым
20 lots-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2024 LEXUS NX
Алдыңғы бөлігі зақымданған
Other лоттар auctioned on 2026-08-31
20 lots-
Зақымдалған
2025 DODGE CHARGER
Бүйірлік зақым
-
Зақымдалған
2014 FORD FOCUS
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2021 TOYOTA TACOMA
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2018 MAZDA CX-5
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2025 KIA SORENTO
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2017 KIA OPTIMA
Вандализм
-
Зақымдалған
2021 HONDA HR-V
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2022 HONDA CR-V
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2019 NISSAN SENTRA
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2026 TOYOTA COROLLA
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2008 NISSAN ALTIMA
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2016 MACK CHU613
Күйік
-
Зақымдалған
2022 HYUNDAI ELANTRA
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2025 HONDA PASSPORT
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2013 MAZDA 3
Бүйірлік зақым
-
Зақымдалған
2018 HYUNDAI ELANTRA GT
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2018 INFINITI QX60
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2015 KIA SPORTAGE
Механикалық зақымдану
-
Зақымдалған
2013 HONDA CR-V
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2017 FORD EXPLORER
Механикалық зақымдану
Other лоттар at FL - Clewiston, USA, FL
20 lots-
Зақымдалған
2022 HONDA PILOT
Өрт - Қозғалтқыш
-
Зақымдалған
2005 HONDA PILOT
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2005 PETERBILT 3000
Бөлшектелген
-
Зақымдалған
2020 KIA FORTE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 TOYOTA CAMRY
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2000 FORD F550
Су/Сел
-
Зақымдалған
2006 CHEVROLET C4500
Механикалық зақымдану
-
Зақымдалған
2021 TOYOTA COROLLA
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2013 IC CORPORATION CE SERIES SCHOOL
Қалыпты тозу
-
Зақымдалған
2013 IC CORPORATION CE SERIES SCHOOL
Қалыпты тозу
-
Зақымдалған
2013 IC CORPORATION CE SERIES SCHOOL
Ұсақ сызаттар/Сынықтар
-
Зақымдалған
2023 ASPT DUMP TRUCK
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2005 NISSAN ALTIMA
Ұсақ сызаттар/Сынықтар
-
Зақымдалған
2024 TOYOTA CAMRY
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2019 CHEVROLET EQUINOX
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2018 BMW MOTORRAD 530E
Механикалық зақымдану
-
Зақымдалған
1999 DODGE RAM 1500
Бүйірлік зақым
-
Зақымдалған
2016 AUDI Q5
Механикалық зақымдану
-
Зақымдалған
2016 GMC TERRAIN
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2014 CHRYSLER 300
Су/Сел
Жиі қойылатын сұрақтар
Бұл 2022 Ford Bronco Copart немесе IAAI-де сатылды ма?
Бұл Bronco аукционы қай штатта болды?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 a су тасқыны vehicle?
Бұл Ford Bronco қанша мильді құрайды?
Бұл Bronco үшін құжат түрі қандай?
Бұл VIN бірнеше рет сатылды ма?
Шолуды жалғастыру
- All 2 024 LEXUS NX аукциондар—
- Барлық LEXUS аукцион тізімдері—
- Алдыңғы бөлігі зақымданған-зақымd LEXUS көліктер—
- Other Алдыңғы бөлігі зақымданған-зақымd vehicles—
- More зақымдалған құжат көліктер at auction—
- Other лоттар from Copart on 2026-08-31—
- Көліктер FL - Clewiston, USA, FL—
- Зақымдалған аукциондар in FL - Clewiston, USA, FL—
- Multi-sale VIN — could be a жарамсыз?guide
- Other drivable Алдыңғы бөлігі зақымданған-зақымd көліктер—
- Тегін құралымызбен басқа VIN-ді декодтаңызtool