2020 FORD ESCAPE · аукцион тарихы
VIN 1FMCU9G60LUC32719 — 2020 FORD ESCAPE Аукцион тарихы
VIN 1FMCU9G60LUC32719 sold 2026-09-14 CA - So Sacramento, USA, CA Lot 65200146
2020 FORD ESCAPE Сұр · Алдыңғы бөлігі зақымданған damage
1 / 132020 FORD ESCAPE — Copart/IAAI жүйесіндегі кіріктірілген қатаң басылым
Бұл 2020 FORD ESCAPE Сұр September 14, 2026 үшін CA - So Sacramento, USA, CA өшірілді. $100. 1.5L 3 және Автоматты ESCAPE платформасын анықтайтын, оның класына сәйкес келетін Бензин тиімділігімен бекітілген Қатты жетекті білдіреді.
57,974 миль FORD ESCAPE көлігінде орташа қызмет ету аймағында; FoMoCo панель жеткізілімі бүтін болса, алдыңғы бөлігі зақымданған зақым FORD шанағын экономикалық тиімсіз ете қоймайды. Copart тізімінде қалпына келтіру белгілері көрсетілмеген.
Алдыңғы бөлігі зақымданған зақым on a 2020 FORD ESCAPE
FORD ESCAPE (2020) көлігіндегі Алдыңғы бөлігі зақымданған зақым көрсеткіші алдыңғы бөлік жөндеу ауқымын білдіреді: бампер құрылымы, торкөз, жарық, қақпақ, салқындату. 1.5L 3 соққы аймағының артында орнатылған.
Бүйірлік зақым зақым шығынды кеңейтеді: есік, табалдырық, кейде ширек панель. Толық сипаттамалы фотолар соққы жағындағы тексеруді аяқтауға көмектеседі.
Зақым and conditions
- Primary зақым
- Алдыңғы бөлігі зақымданған
- Secondary зақым
- Бүйірлік зақым
- Жүгіру және жүргізу
- Иә - расталған
Жөндеу құнының сәйкес келетін деректерін салыстыру үшін Алдыңғы бөлігі зақымданған зақымдары тізімімен салыстырыңыз.
Аукцион тарихының хронологиясы
2026-09-14 · CA - So Sacramento, USA, CA
- Price
- $100
- Зақым
- Алдыңғы бөлігі зақымданған
- Title
- Тікелей сату
- Miles
- 57,974
- Лот
- 65200146
Ұқсас тізімдер
Жеті көлденең анықтамалық ось — әрбір карусель әртүрлі ұқсастық өлшемі болып табылады.
Бағасы бойынша жақынырақ
20 lots-
Зақымдалған
2017 NISSAN NV2500
Қалыпты тозу
-
Зақымдалған
2020 CHEVROLET 5500HD
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2018 NISSAN NV200
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2015 TOYOTA COROLLA
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2019 HYUNDAI ELANTRA GT
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2023 CHEVROLET MALIBU
Бүйірлік зақым
-
Зақымдалған
2006 HUMMER H2
Ұсақ сызаттар/Сынықтар
-
Зақымдалған
2023 TESLA MODEL 3
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2017 TOYOTA RAV4 HV
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2016 FORD FUSION
Ұсақ сызаттар/Сынықтар
-
Зақымдалған
2021 LINCOLN CORSAIR
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2016 HYUNDAI SONATA
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2016 NISSAN SENTRA
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2017 NISSAN FRONTIER
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2022 CHRYSLER PACIFICA
Бүйірлік зақым
-
Зақымдалған
2018 DODGE GRAND CARAVAN
Механикалық зақымдану
-
Зақымдалған
2016 CHEVROLET SONIC
Бүйірлік зақым
-
Зақымдалған
2018 TOYOTA CAMRY
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2017 CHRYSLER 300
Механикалық зақымдану
-
Зақымдалған
2016 NISSAN SENTRA
Артқы бөлік зақымдалған
Other FORD ESCAPE лоттар
20 lots-
Зақымдалған
2008 FORD ESCAPE
Су/Сел
-
Зақымдалған
2014 FORD ESCAPE
Вандализм
-
Зақымдалған
2021 FORD ESCAPE
Механикалық зақымдану
-
Зақымдалған
2018 FORD ESCAPE
Су/Сел
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Ұсақ сызаттар/Сынықтар
-
Зақымдалған
2017 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2022 FORD ESCAPE
Күйік
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2025 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2017 FORD ESCAPE
Ұсақ сызаттар/Сынықтар
-
Зақымдалған
2025 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2014 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2015 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2014 FORD ESCAPE
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2007 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2014 FORD ESCAPE
Механикалық зақымдану
-
Зақымдалған
2018 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2014 FORD ESCAPE
Ұсақ сызаттар/Сынықтар
-
Зақымдалған
2013 FORD ESCAPE
Бүйірлік зақым
-
Зақымдалған
2017 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
Other FORD ESCAPE with Алдыңғы бөлігі зақымданған зақым
20 lots-
Зақымдалған
2017 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2025 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2025 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2014 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2015 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2007 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2018 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2017 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2018 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2015 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2019 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2005 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2014 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2021 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2018 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2009 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2017 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2017 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2018 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
Other 2020 FORD ESCAPE
20 lots-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Ұсақ сызаттар/Сынықтар
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Ұсақ сызаттар/Сынықтар
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Механикалық зақымдану
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Қалыпты тозу
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Биологиялық/Химиялық ластану
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Механикалық зақымдану
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Бүйірлік зақым
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Бүйірлік зақым
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Front end
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Front end
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Су/Сел
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
Other 2020 FORD ESCAPE with Алдыңғы бөлігі зақымданған зақым
20 lots-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Front end
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Front end
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD ESCAPE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
Other лоттар auctioned on 2026-09-14
20 lots-
Зақымдалған
2015 FORD FUSION
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2010 TOYOTA COROLLA
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 FORD FUSION
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2020 HYUNDAI SANTA FE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2026 NISSAN ROGUE
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2019 CHRYSLER PACIFICA
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2010 TOYOTA COROLLA
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2008 SUZUKI GS500
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2016 HONDA CR-V
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2021 NISSAN ROGUE
Аударылған
-
Зақымдалған
2018 TESLA MODEL 3
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2002 HONDA CIVIC
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2019 HONDA FIT
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2015 DODGE CHARGER
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2019 CHEVROLET MALIBU
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2013 NISSAN ALTIMA
Вандализм
-
Зақымдалған
2021 TOYOTA 4RUNNER
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2023 JEEP WRANGLER /
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2019 DODGE CHALLENGER
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2018 FORD FUSION
Толық зақымдану
Other лоттар at CA - So Sacramento, USA, CA
20 lots-
Зақымдалған
2007 CADILLAC ESCALADE
Бүйірлік зақым
-
Зақымдалған
2013 TOYOTA COROLLA
Қалыпты тозу
-
Зақымдалған
2009 HUMMER H3
Ұсақ сызаттар/Сынықтар
-
Зақымдалған
2014 SUBARU OUTBACK
Ұсақ сызаттар/Сынықтар
-
Зақымдалған
2018 TOYOTA TACOMA
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2018 TOYOTA MIRAI
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2014 NISSAN VERSA NOTE
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2013 LINCOLN MKT
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2008 JAGUAR XJ
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2023 TOYOTA CAMRY
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2022 CHEVROLET MALIBU
Толық зақымдану
-
Зақымдалған
2021 DODGE CHARGER
Аударылған
-
Зақымдалған
2023 TESLA MODEL 3
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2023 CHEVROLET SILVERADO
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2019 LAND ROVER RANGE ROVER
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2014 TESLA MODEL S
Бүйірлік зақым
-
Зақымдалған
2018 DODGE CHARGER
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2010 HYUNDAI ELANTRA
Артқы бөлік зақымдалған
-
Зақымдалған
2018 TOYOTA CAMRY
Алдыңғы бөлігі зақымданған
-
Зақымдалған
2021 FORD F150
Алдыңғы бөлігі зақымданған
Жиі қойылатын сұрақтар
Бұл 2022 Ford Bronco Copart немесе IAAI-де сатылды ма?
Бұл Bronco аукционы қай штатта болды?
Is VIN 1FMEE5DPXNLB37346 a су тасқыны vehicle?
Бұл Ford Bronco қанша мильді құрайды?
Бұл Bronco үшін құжат түрі қандай?
Бұл VIN бірнеше рет сатылды ма?
Шолуды жалғастыру
- All 2 020 FORD ESCAPE аукциондар—
- Барлық FORD аукцион тізімдері—
- Алдыңғы бөлігі зақымданған-зақымd FORD көліктер—
- Other Алдыңғы бөлігі зақымданған-зақымd vehicles—
- More зақымдалған құжат көліктер at auction—
- Other лоттар from Copart on 2026-09-14—
- Көліктер CA - So Sacramento, USA, CA—
- Зақымдалған аукциондар in CA - So Sacramento, USA, CA—
- Multi-sale VIN — could be a жарамсыз?guide
- Other drivable Алдыңғы бөлігі зақымданған-зақымd көліктер—
- Тегін құралымызбен басқа VIN-ді декодтаңызtool