2025 PORSCHE 911 · история на търговете
VIN WP0AF2A94SS279794 — 2025 PORSCHE 911 История на търговете
VIN WP0AF2A94SS279794 продаден 2026-08-24 Dream Rides, , Lot 45838888
2025 PORSCHE 911: история от Цуфенхаузен
Този 2025 PORSCHE 911 (Silver) затвори на $223,500 на August 24, 2026 от Dream Rides, , . Произведените от Цуфенхаузен PORSCHE задвижващи системи съчетават 4.0L H-6 DI, DOHC, VVT, 518HP с Automatic — задвижващ механизъм от епохата на GT с основна консумация Gasoline.
На 2,893 мили този 2025 PORSCHE 911 е жизнеспособен кандидат за възстановяване. Доставените от Цуфенхаузен части PORSCHE покриват обхвата на щетите left side; записът IAAI не показва повтарящи се знамена с шарка на лимон.
Left Side щети на 2025 PORSCHE 911
Обаждане за повреда Left Side при PORSCHE 911 (2025) предполага обхват на ремонта на предната скоба: конструкция на бронята, решетка, осветление, капак, охлаждане. 4.0L H-6 DI, DOHC, VVT, 518HP е монтиран зад ударната зона.
Unknown щетите разширяват цената: врата, кобилица, понякога четвърт панел. Снимките с пълна спецификация помагат да приключите проверката от страната на удара.
Щети и състояние
- Основна щета
- Left Side
- Допълнителна щета
- Unknown
- Тръгва и кара
- Да — потвърдено
Сходни ориентири има в обявите с щета Left Side — полезни за оценка на времето за ремонт.
Хронология на историята на търга
2026-08-24 · Dream Rides, ,
- Цена
- $223,500
- Щета
- Left Side
- Заглавие
- Sold on Approval
- Мили
- 2,893
- Лот
- 45838888
Подобни обяви
Седем оси на кръстосана справка — всяка карусел е различно измерение на подобие.
По-близо по цена
20 lots-
Спасително
2024 LAMBORGHINI URUS
Front end
-
Спасително
2023 PORSCHE 911
Side
-
Спасително
2021 FERRARI F8 SPIDER
Side
-
Спасително
2020 FERRARI 812 SUPERFAST
Front End
-
Спасително
2025 MCLAREN 750S
Rear
-
Спасително
2025 LAMBORGHINI URUS
Left Side
-
Спасително
2015 FERRARI 458 SPIDER
Front end
-
Спасително
2024 SPARTAN UNKNOWN
Burn
-
Спасително
2014 LAMBORGHINI AVENTADOR
Mechanical
-
Спасително
2023 LAMBORGHINI URUS
Normal Wear
-
Спасително
2022 ROLLS-ROYCE PHANTOM
Front End
-
Спасително
2023 FERRARI SF 90 STRADALE
Front End
-
Спасително
2025 FERRARI PUROSANGUE
Front End
-
Спасително
2024 ROLLS-ROYCE CULLINAN
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Спасително
2022 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Спасително
2024 LAMBORGHINI URUS
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2025 BENTLEY CONTINENTAL
Front End
-
Спасително
2024 LAMBORGHINI URUS
Front End
-
Спасително
2024 FERRARI PUROSANGUE
Side
Други PORSCHE 911 лотове
20 lots-
Спасително
2020 PORSCHE 911
Front End
-
Спасително
2003 PORSCHE 911
Front End
-
Спасително
2020 PORSCHE 911
Right Side
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Front end
-
Спасително
2019 PORSCHE 911
Flood
-
Спасително
2024 PORSCHE 911
Theft
-
Спасително
2019 PORSCHE 911
Right Front
-
Спасително
2021 PORSCHE 911
Left Side
-
Спасително
2006 PORSCHE 911
Front end
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Right Rear
-
Спасително
2000 PORSCHE 911
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2007 PORSCHE 911
Water/Flood
-
Спасително
2023 PORSCHE 911
Side
-
Спасително
2004 PORSCHE 911
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2024 PORSCHE 911
Front End
-
Спасително
2002 PORSCHE 911
Front end
-
Спасително
2014 PORSCHE 911
Rear
-
Спасително
2003 PORSCHE 911
Front End
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Rear
-
Спасително
2023 PORSCHE 911
Burn
Други PORSCHE 911 с щета Left Side
8 lots-
Спасително
2021 PORSCHE 911
Left Side
-
Спасително
2015 PORSCHE 911
Left Side
-
Спасително
2000 PORSCHE 911
Left Side
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Left Side
-
Спасително
2001 PORSCHE 911
Left Side
-
Спасително
2021 PORSCHE 911
Left Side
-
Спасително
2019 PORSCHE 911
Left Side
-
Спасително
1990 PORSCHE 911
Left Side
Други 2025 PORSCHE 911
20 lots-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Front end
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Right Rear
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Rear
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Rear End
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Front end
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Front End
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Front End
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Normal Wear
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Left Front
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Left Side
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Rollover
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Rollover
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Side
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Front end
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Undercarriage
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Side
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Left Front
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Rear
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Rear End
-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Front End
Други 2025 PORSCHE 911 с щета Left Side
1 lots-
Спасително
2025 PORSCHE 911
Left Side
Други лотове, търгувани на 2026-08-24
20 lots-
Спасително
2013 TOYOTA PRIUS
Right Side
-
Спасително
2019 FORD ESCAPE
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2011 HYUNDAI ACCENT
Front end
-
Спасително
1997 TOYOTA 4RUNNER
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2004 HONDA ACCORD
Right Front
-
Спасително
2009 BMW 328I
Front end
-
Спасително
2014 CHRYSLER TOWN & COUNTRY
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2015 BMW 535I
Left Front
-
Спасително
2023 FORD BRONCO SPORT
Rollover
-
Спасително
2025 GMC YUKON XL
Front & Rear
-
Спасително
2023 MERCEDES-BENZ E 450
Right Side
-
Спасително
2026 HYUNDAI PALISADE
Frame
-
Спасително
2025 TOYOTA TUNDRA
Right Front
-
Спасително
2019 INFINITI Q60
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2025 VOLVO XC90
Left Front
-
Спасително
2023 BMW M3
Front end
-
Спасително
2025 BMW X5
Front end
-
Спасително
2023 GMC SIERRA 1500
Left Front
-
Спасително
2025 CADILLAC XT6
All Over
-
Спасително
2022 PORSCHE TAYCAN CROSS TURISMO
Front end
Други лотове в Dream Rides, ,
20 lots-
Спасително
2019 PORSCHE CAYENNE
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2025 BMW M340I
Front end
-
Спасително
2022 MASERATI QUATTROPORTE
Right Front
-
Спасително
2019 ASTON MARTIN VANTAGE
Right Side
-
Спасително
2024 BMW 760I
Left Side
-
Спасително
2026 CHEVROLET SILVERADO 1500
Flood
-
Спасително
2025 FORD EXPLORER
Left Side
-
Спасително
2025 MERCEDES-BENZ AMG GLE 53 COUPE
Front & Rear
-
Спасително
2023 FORD BRONCO
Front & Rear
-
Спасително
2024 BMW X7
Front end
-
Спасително
2024 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Left Rear
-
Спасително
2024 LEXUS ES 300H
Left Front
-
Спасително
2020 PORSCHE CAYENNE COUPE
Front end
-
Спасително
1985 ROLLS-ROYCE SILVER SPUR
Unknown
-
Спасително
2025 FORD MUSTANG
Right Front
-
Спасително
2018 LEXUS LX 570
Front & Rear
-
Спасително
2024 GMC YUKON
Left Side
-
Спасително
2026 MERCEDES-BENZ AMG C 43
Front end
-
Спасително
2026 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Front end
-
Спасително
2025 JEEP WRANGLER 4XE
Left Side
Често задавани въпроси
Този 2022 Ford Bronco продаден ли е на Copart или IAAI?
В кой щат беше търгуван този Bronco?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 наводнено превозно средство ли е?
Колко мили има този Ford Bronco?
Какъв е типът на заглавието за този Bronco?
Този VIN продаде ли се повече от един път?
Продължете да разглеждате
- Всички 2 025 PORSCHE 911 търгове—
- Всички PORSCHE обяви от търгове—
- Left Side-увредени PORSCHE коли—
- Други Left Side-увредени превозни средства—
- Още коли със спасително заглавие на търг—
- Други лотове от IAAI на 2026-08-24—
- Превозни средства в Dream Rides, , —
- Спасителни търгове в Dream Rides, , —
- VIN с множество продажби — може ли да е „лимон"?guide
- Други шофируеми Left Side-увредени коли—
- Декодирайте друг VIN с нашия безплатен инструментtool