2014 AUDI A5 · история на търговете
VIN WAULFAFR1EA060911 — 2014 AUDI A5 История на търговете
VIN WAULFAFR1EA060911 продаден 2026-09-14 CA - Martinez, USA, CA Lot 65142246
2014 AUDI A5 Gray · Front End damage
1 / 132014 AUDI A5: история от Инголщат
Този 2014 AUDI A5 (Gray) затвори на $90 на September 14, 2026 от CA - Martinez, USA, CA. Произведените в Инголщат AUDI задвижващи механизми съчетават 2.0L 4 с Automatic — задвижващ механизъм от RS-ера с основна консумация Flexible.
На 186,933 мили този 2014 AUDI A5 е жизнеспособен кандидат за възстановяване. Доставените от Инголщат части AUDI покриват обхвата на щетите front end; записът Copart не показва повтарящи се знамена с шарка на лимон.
Открит е модел на повторен списък — по-ранна продажба, показана във времевата линия. Реставраторите в района на Инголщат са активни в сегмента AUDI A5; многобройните продажби VIN са рутинни тук.
Front End на 2014 AUDI A5 — бележки преди наддаване
Front End обхват на повреда на AUDI A5: решетка, преден капак, фарове, капак на бронята и щанги. Преди да наддавате, потвърдете липсата на отваряне на въздушната възглавница и изкривяване на опората на радиатора; планът за ремонт е подмяна на панел и смяна на фаровете.
Възстановяване→преустроено преобразуване на тази платформа A5 изисква държавна проверка. Двигателният отсек 2.0L 4 е първата проверка на инспектора след структурните релси.
Щети и състояние
- Основна щета
- Front End
- Тръгва и кара
- Да — потвърдено
Използвайте индекса на щети Front End, за да оцените обхвата на ремонта при подобни лотове.
Хронология на историята на търга
два пъти на блока. WAULFAFR1EA060911 първо се появи September 4, 2026 и последно September 14, 2026. Редовете с подробности проследяват цената, щетите и заглавието всеки път.
2026-09-14 · CA - Martinez, USA, CA
- Цена
- $90
- Щета
- Front End
- Заглавие
- Minimum Bid
- Мили
- 186,933
- Лот
- 65142246
2026-09-04 · CA - Martinez, USA, CA
- Цена
- $50
- Щета
- Front End
- Заглавие
- Minimum Bid
- Мили
- 186,933
- Лот
- 65142246
Подобни обяви
Седем оси на кръстосана справка — всяка карусел е различно измерение на подобие.
По-близо по цена
20 lots-
Спасително
2024 KIA NIRO
Water/Flood
-
Спасително
2009 FORD F150
Side
-
Спасително
2017 CHRYSLER 300
Mechanical
-
Спасително
2017 FIAT 124 SPIDER
Mechanical
-
Спасително
2021 VOLKSWAGEN TIGUAN
Front End
-
Спасително
2005 LEXUS RX
Front End
-
Спасително
2015 HONDA CIVIC
Rear End
-
Спасително
2018 HONDA ODYSSEY
Vandalism
-
Спасително
2023 KIA EV6
Rear End
-
Спасително
2003 FORD MUSTANG
Rear End
-
Спасително
2015 TOYOTA PRIUS C
Front End
-
Спасително
2001 MAZDA MX-5 MIATA
Front End
-
Спасително
2020 TOYOTA COROLLA
Front End
-
Спасително
2015 BMW X3
Rear End
-
Спасително
2013 BMW 535
Front End
-
Спасително
2014 NISSAN SENTRA
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2016 HYUNDAI TUCSON
Mechanical
-
Спасително
2011 FORD ECONOLINE
Mechanical
-
Спасително
2007 BMW 335
Rollover
-
Спасително
2012 BMW 135
Burn
Други AUDI A5 лотове
20 lots-
Спасително
2015 AUDI A5
Water/Flood
-
Спасително
2013 AUDI A5
Side
-
Спасително
2013 AUDI A5
Vandalism
-
Спасително
2018 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2018 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2011 AUDI A5
Mechanical
-
Спасително
2015 AUDI A5
Side
-
Спасително
2023 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Mechanical
-
Спасително
2012 AUDI A5
Rear End
-
Спасително
2022 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2019 AUDI A5
Flood
-
Спасително
2011 AUDI A5
Right Rear
-
Спасително
2023 AUDI A5
Top/Roof
-
Спасително
2021 AUDI A5
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2019 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2018 AUDI A5
Mechanical
-
Спасително
2011 AUDI A5
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2025 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2018 AUDI A5
Front End
Други AUDI A5 с щета Front End
20 lots-
Спасително
2018 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2018 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2023 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2022 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2019 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2025 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2018 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2025 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2018 AUDI A5
Front end
-
Спасително
2022 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2015 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2020 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2025 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2024 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2021 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2018 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2010 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front end
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2016 AUDI A5
Front End
Други 2014 AUDI A5
20 lots-
Спасително
2014 AUDI A5
Mechanical
-
Спасително
2014 AUDI A5
Rear
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front end
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front end
-
Спасително
2014 AUDI A5
Rear End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front end
-
Спасително
2014 AUDI A5
Rear End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Right Front
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front end
-
Спасително
2014 AUDI A5
Rear End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front end
-
Спасително
2014 AUDI A5
Right Front
-
Спасително
2014 AUDI A5
Mechanical
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Hail
Други 2014 AUDI A5 с щета Front End
20 lots-
Спасително
2014 AUDI A5
Front end
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front end
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front end
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front end
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front end
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front end
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front end
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front End
-
Спасително
2014 AUDI A5
Front End
Други лотове, търгувани на 2026-09-14
20 lots-
Спасително
1997 NISSAN TRUCK
Front End
-
Спасително
2016 TESLA MODEL S
Undercarriage
-
Спасително
2024 TOYOTA HIGHLANDER HYBRID
Rear End
-
Спасително
2020 NISSAN ALTIMA
Rear End
-
Спасително
2012 AUDI A6
Front End
-
Спасително
2012 HONDA CIVIC
Rear End
-
Спасително
2014 SCION FR-S
Rear End
-
Спасително
2015 SUBARU FORESTER
Front End
-
Спасително
2025 CHEVROLET EQUINOX
Rear End
-
Спасително
2009 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Спасително
2017 HONDA CIVIC
Front End
-
Спасително
2015 MAZDA 3
Rear End
-
Спасително
2007 HONDA CR-V
Side
-
Спасително
2005 TOYOTA CAMRY
Side
-
Спасително
2023 TESLA MODEL 3
Front End
-
Спасително
2013 FORD FOCUS
Rear End
-
Спасително
2005 HONDA ODYSSEY
Rear End
-
Спасително
2022 TOYOTA COROLLA CROSS
Side
-
Спасително
2023 VOLKSWAGEN JETTA
Front End
-
Спасително
2002 BMW 325
Front End
Други лотове в CA - Martinez, USA, CA
20 lots-
Спасително
2006 FORD MUSTANG
All Over
-
Спасително
2008 TOYOTA PRIUS
Side
-
Спасително
2014 TOYOTA TACOMA
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2016 LEXUS IS
Side
-
Спасително
2007 TOYOTA PRIUS
Vandalism
-
Спасително
2014 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Спасително
2005 FORD F150
Side
-
Спасително
2018 TOYOTA CAMRY HYBRID
Rear End
-
Спасително
2001 TOYOTA TACOMA
Vandalism
-
Спасително
2004 TOYOTA RAV4
Rear End
-
Спасително
2010 TOYOTA PRIUS
Front End
-
Спасително
2016 UNKNOWN UNKNOWN
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2017 NISSAN FRONTIER
Front End
-
Спасително
2019 TOYOTA AVALON
Front End
-
Спасително
2004 NISSAN XTERRA
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2006 TOYOTA AVALON
Side
-
Спасително
2016 TOYOTA CAMRY
Rear End
-
Спасително
2007 TOYOTA PRIUS
Vandalism
-
Спасително
2002 KAWASAKI ZX600
Mechanical
-
Спасително
2019 DODGE JOURNEY
Front End
Често задавани въпроси
Този 2022 Ford Bronco продаден ли е на Copart или IAAI?
В кой щат беше търгуван този Bronco?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 наводнено превозно средство ли е?
Колко мили има този Ford Bronco?
Какъв е типът на заглавието за този Bronco?
Този VIN продаде ли се повече от един път?
Продължете да разглеждате
- Всички 2 014 AUDI A5 търгове—
- Всички AUDI обяви от търгове—
- Front End-увредени AUDI коли—
- Други Front End-увредени превозни средства—
- Още коли със спасително заглавие на търг—
- Други лотове от Copart на 2026-09-14—
- Превозни средства в CA - Martinez, USA, CA—
- Спасителни търгове в CA - Martinez, USA, CA—
- VIN с множество продажби — може ли да е „лимон"?guide
- Други шофируеми Front End-увредени коли—
- Декодирайте друг VIN с нашия безплатен инструментtool