0 WABASH TRAILER · история на търговете
VIN TRLR101 — 0 WABASH TRAILER История на търговете
VIN TRLR101 продаден 2019-04-09 GA - Tifton, FLORIDA NORTH Lot 38162378
0 WABASH TRAILER Brown · All Over damage
1 / 10WABASH TRAILER (0) — резюме на търга
0 WABASH TRAILER в Brown смениха собственика на GA - Tifton, FLORIDA NORTH на April 9, 2019, като чукчето падна на $175. Двигателят изброения двигател и фабричната трансмисия са непокътнати в посочения запис VIN.
Пробегът от 0 мили е умерен за моделната година 0. all over повредата обикновено е локализирана в предната щипка на това тяло и рядко включва цялото тяло.
0 WABASH TRAILER — All Over обектив за ремонт на повреди
Когато кодът All Over се покаже на WABASH TRAILER, очаквайте множество панели, рамкови релси и подструктура през колата в обхвата на ремонта. Скритата цена е непоправимо изкривяване на рамката – често територия само на части; Бюджетът е изграден около задължителна проверка на рамката преди оферта за ремонт.
Проверете кръстосано VIN в същия ярд Copart/IAAI за предишни обяви — моделите на повторен списък намекват за неотстранени щети. Фабричните доставки на части на WABASH са факторът за колебание при този ремонт.
Щети и състояние
- Основна щета
- All Over
Използвайте каталога на щети All Over като основа за очакваната цена на частите.
Хронология на историята на търга
2019-04-09 · GA - Tifton, FLORIDA NORTH
- Цена
- $175
- Щета
- All Over
- Заглавие
- Sold on Approval!
- Мили
- Лот
- 38162378
Подобни обяви
Седем оси на кръстосана справка — всяка карусел е различно измерение на подобие.
По-близо по цена
20 lots-
Спасително
2013 SUBARU LEGACY
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2023 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Спасително
2022 TOYOTA COROLLA
Side
-
Спасително
2012 TOYOTA SIENNA
Rear End
-
Спасително
2012 TOYOTA CAMRY
Top/Roof
-
Спасително
2015 CHEVROLET IMPALA LIMITED
Side
-
Спасително
2018 KIA SOUL
Vandalism
-
Спасително
2017 ISUZU NQR
Water/Flood
-
Спасително
2017 HYUNDAI SANTA FE
Normal Wear
-
Спасително
2005 INFINITI G35
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2011 DODGE RAM 1500
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET EXPRESS G2500
Rear End
-
Спасително
2013 FORD C-MAX
Front End
-
Спасително
2018 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Vandalism
-
Спасително
2019 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Mechanical
-
Спасително
2017 TOYOTA COROLLA
Rear End
-
Спасително
2016 HYUNDAI ELANTRA GT
Front End
-
Спасително
2008 ACURA TL
Front End
-
Спасително
2026 KIA K5
Front End
-
Спасително
2011 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Rear End
Други WABASH TRAILER лотове
20 lots-
Спасително
2020 WABASH TRAILER
Burn
-
Спасително
2006 WABASH TRAILER
Rear End
-
Спасително
2014 WABASH TRAILER
Rear
-
Спасително
2007 WABASH TRAILER
Normal Wear
-
Спасително
2011 WABASH TRAILER
Burn
-
Спасително
2007 WABASH TRAILER
Rear End
-
Спасително
2010 WABASH TRAILER
Normal Wear
-
Спасително
2006 WABASH TRAILER
Normal Wear
-
Спасително
2010 WABASH TRAILER
Side
-
Спасително
2007 WABASH TRAILER
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2021 WABASH TRAILER
Side
-
Спасително
2024 WABASH TRAILER
Rollover
-
Спасително
1998 WABASH TRAILER
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2009 WABASH TRAILER
Rear End
-
Спасително
2006 WABASH TRAILER
Normal Wear
-
Спасително
2006 WABASH TRAILER
Normal Wear
-
Спасително
2006 WABASH TRAILER
Normal Wear
-
Спасително
2006 WABASH TRAILER
Normal Wear
-
Спасително
2007 WABASH TRAILER
Normal Wear
-
Спасително
2006 WABASH TRAILER
All Over
Други WABASH TRAILER с щета All Over
20 lots-
Спасително
2006 WABASH TRAILER
All Over
-
Спасително
2023 WABASH TRAILER
All Over
-
Спасително
2009 WABASH TRAILER
All Over
-
Спасително
2014 WABASH TRAILER
All Over
-
Спасително
2009 WABASH TRAILER
All Over
-
Спасително
2016 WABASH TRAILER
All Over
-
Спасително
2021 WABASH TRAILER
All Over
-
Спасително
2013 WABASH TRAILER
All Over
-
Спасително
2021 WABASH TRAILER
All Over
-
Спасително
2012 WABASH TRAILER
All Over
-
Спасително
2016 WABASH TRAILER
All Over
-
Спасително
2009 WABASH TRAILER
All Over
-
Спасително
2023 WABASH TRAILER
All Over
-
Спасително
2007 WABASH TRAILER
All Over
-
Спасително
2007 WABASH TRAILER
All Over
-
Спасително
2012 WABASH TRAILER
All Over
-
Спасително
2017 WABASH TRAILER
All Over
-
Спасително
2004 WABASH TRAILER
All Over
-
Спасително
2010 WABASH TRAILER
All Over
-
Спасително
2014 WABASH TRAILER
All Over
Други 0 WABASH TRAILER
2 lots-
Спасително
0 WABASH TRAILER
Undercarriage
-
Спасително
0 WABASH TRAILER
Normal Wear
Други лотове, търгувани на 2019-04-09
20 lots-
Спасително
2014 FORD FOCUS SE
Front End
-
Спасително
2007 UTILITY SEMI TRAIL
Top/Roof
-
Спасително
2010 FORD FOCUS SE
Rear End
-
Спасително
2015 TESLA MODEL S
Front End
-
Спасително
2000 HYUNDAI SONATA GLS
Rear End
-
Спасително
2010 HONDA CIVIC LX-S
Front End
-
Спасително
2015 HONDA CIVIC LX
Front End
-
Спасително
2001 DODGE RAM 1500
Front End
-
Спасително
2017 JEEP WRANGLER U
Front End
-
Спасително
2009 TOYOTA COROLLA MA
Burn
-
Спасително
2009 NISSAN MURANO S
Front End
-
Спасително
2017 TOYOTA TACOMA DOU
Front End
-
Спасително
2009 MAZDA 5
Front End
-
Спасително
2001 ISUZU TROOPER S
Front End
-
Спасително
2015 MERCEDES-BENZ GL 450 4MA
Rear End
-
Спасително
1999 LEXUS RX 300
Front End
-
Спасително
2011 NISSAN ALTIMA BAS
Rear End
-
Спасително
2016 ARCC SNOWMOBILE
Front End
-
Спасително
2015 DODGE DART SXT
Front End
-
Спасително
2015 HONDA CIVIC EXL
Front End
Други лотове в GA - Tifton, FLORIDA NORTH
20 lots-
Спасително
2018 FORD ESCAPE
Front End
-
Спасително
2013 KIA SOUL
Front End
-
Спасително
2019 HYUNDAI ELANTRA
Rear End
-
Спасително
2021 FORD F250
Front End
-
Спасително
2025 NISSAN PATHFINDER
Front End
-
Спасително
2001 TOYOTA TUNDRA
Side
-
Спасително
2023 KIA SPORTAGE
Side
-
Спасително
2001 GMC DENALI
All Over
-
Спасително
2019 KIA STINGER
Front End
-
Спасително
2017 CHEVROLET COLORADO
Normal Wear
-
Спасително
2013 KIA SORENTO
Mechanical
-
Спасително
2003 FORD F150
Mechanical
-
Спасително
2016 KIA SPORTAGE
Rear End
-
Спасително
2011 KIA FORTE
Rear End
-
Спасително
2011 VOLKSWAGEN GTI
Mechanical
-
Спасително
2018 CHRYSLER PACIFICA
Front End
-
Спасително
2013 SUBARU OUTBACK
Side
-
Спасително
2016 ACURA MDX
Mechanical
-
Спасително
2013 NISSAN NV
Side
-
Спасително
2021 RAM 2500
Front End
Често задавани въпроси
Този 2022 Ford Bronco продаден ли е на Copart или IAAI?
В кой щат беше търгуван този Bronco?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 наводнено превозно средство ли е?
Колко мили има този Ford Bronco?
Какъв е типът на заглавието за този Bronco?
Този VIN продаде ли се повече от един път?
Продължете да разглеждате
- Всички 0 WABASH TRAILER търгове—
- Всички WABASH обяви от търгове—
- All Over-увредени WABASH коли—
- Други All Over-увредени превозни средства—
- Още коли със спасително заглавие на търг—
- Други лотове от Copart на 2019-04-09—
- Превозни средства в GA - Tifton, FLORIDA NORTH—
- Спасителни търгове в GA - Tifton, FLORIDA NORTH—
- VIN с множество продажби — може ли да е „лимон"?guide
- Други шофируеми All Over-увредени коли—
- Декодирайте друг VIN с нашия безплатен инструментtool