2007 KIA SPORTAGE · история на търговете
VIN KNDJF724477306485 — 2007 KIA SPORTAGE История на търговете
VIN KNDJF724477306485 продаден 2026-09-21 AZ - Phoenix, USA, AZ Lot 66497306
2007 KIA SPORTAGE Silver · Mechanical damage
1 / 132007 KIA SPORTAGE — Stinger-Era Edition на Copart/IAAI
Това 2007 KIA SPORTAGE в Silver изчисти AZ - Phoenix, USA, AZ на September 21, 2026 за $150. изброения двигател и Automatic представляват задвижването от Stinger-Era, което определя платформата SPORTAGE, с бензин ефективност, която съответства на неговия клас.
142,148 mi на KIA SPORTAGE е територия на средата на живота; mechanical повреда рядко прави корпус KIA неикономичен, когато захранването на Hyundai групов панел е непокътнато. Списъкът Copart не показва флагове за повторно изграждане.
VIN е обикалял аукционната лента и преди – времевата линия по-долу. Повторно изброените KIA SPORTAGEs са често срещани в сегмента Stinger-Ера, където строителите обръщат инвентара след ремонта.
Mechanical щети на 2007 KIA SPORTAGE
Обхватът на ремонта за повреда Mechanical на 2007 KIA SPORTAGE е ограничен от цената на монтажа на бронята, двойката фарове и охладителната тръба. Купувачите без връзка с каросерията обикновено излизат при тавана само за части.
няма записано повреда като вторичен индикатор обикновено разширява списъка с части, а не списъка с труд. изброения двигател обикновено не се докосва при удар с една ос.
Щети и състояние
- Основна щета
- Mechanical
- Тръгва и кара
- Да — потвърдено
Сверете с други обяви за Mechanical, за да сравните разходите за ремонт.
Хронология на историята на търга
VIN KNDJF724477306485 има множество регистрирани аукционни събития (три пъти). Първа продажба: September 4, 2026. Най-новото: September 21, 2026. Времевата линия по-долу дава подробности за всеки.
2026-09-21 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Цена
- $150
- Щета
- Mechanical
- Заглавие
- Minimum Bid
- Мили
- 142,148
- Лот
- 66497306
2026-09-14 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Цена
- $175
- Щета
- Mechanical
- Заглавие
- Minimum Bid
- Мили
- 142,148
- Лот
- 66497306
2026-09-04 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Цена
- $175
- Щета
- Mechanical
- Заглавие
- On Approval
- Мили
- 142,148
- Лот
- 66497306
Подобни обяви
Седем оси на кръстосана справка — всяка карусел е различно измерение на подобие.
По-близо по цена
20 lots-
Спасително
2002 FORD RANGER
Rear End
-
Спасително
2024 KIA EV6
Front End
-
Спасително
2016 CHRYSLER 200
Rear End
-
Спасително
2008 NISSAN SENTRA
Side
-
Спасително
2010 MERCEDES-BENZ ML
Rear End
-
Спасително
2016 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Спасително
2007 ACURA TSX
Rear End
-
Спасително
2006 HUMMER H3
Front End
-
Спасително
2007 VOLVO C70
Mechanical
-
Спасително
2017 INFINITI QX70
Front End
-
Спасително
2015 VOLVO XC60
Rear End
-
Спасително
2014 GMC SIERRA
Rear End
-
Спасително
2016 GMC SIERRA
Mechanical
-
Спасително
2007 BMW 550
Water/Flood
-
Спасително
2015 GMC SAVANA
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2016 HYUNDAI ELANTRA GT
Front End
-
Спасително
2025 HONDA ACCORD
Front End
-
Спасително
1985 GREAT DANE UNKNOWN
Normal Wear
-
Спасително
2025 NISSAN KICKS
Rear End
-
Спасително
2018 HINO 195
Mechanical
Други KIA SPORTAGE лотове
20 lots-
Спасително
2026 KIA SPORTAGE
Front End
-
Спасително
2017 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2017 KIA SPORTAGE
Normal Wear
-
Спасително
2017 KIA SPORTAGE
Side
-
Спасително
2022 KIA SPORTAGE
Stripped
-
Спасително
2023 KIA SPORTAGE
Side
-
Спасително
2019 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2017 KIA SPORTAGE
Front End
-
Спасително
2013 KIA SPORTAGE
Front End
-
Спасително
2026 KIA SPORTAGE
Front End
-
Спасително
2016 KIA SPORTAGE
Front End
-
Спасително
2012 KIA SPORTAGE
Rear End
-
Спасително
2023 KIA SPORTAGE
Rear End
-
Спасително
2026 KIA SPORTAGE
Front End
-
Спасително
2025 KIA SPORTAGE
Rear End
-
Спасително
2026 KIA SPORTAGE
Front End
-
Спасително
2024 KIA SPORTAGE
Front End
-
Спасително
2024 KIA SPORTAGE
Front End
-
Спасително
2014 KIA SPORTAGE
Front End
-
Спасително
2014 KIA SPORTAGE
Normal Wear
Други KIA SPORTAGE с щета Mechanical
20 lots-
Спасително
2017 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2019 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2016 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2017 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2016 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2014 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2018 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2016 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2011 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2024 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2013 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2018 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2017 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2021 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2021 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2020 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2016 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2014 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2020 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2021 KIA SPORTAGE
Mechanical
Други 2007 KIA SPORTAGE
20 lots-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Side
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Front End
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
All Over
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Front end
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Undercarriage
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Front End
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Front End
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Front End
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Front End
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Front End
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Front End
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Hail
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Front End
Други 2007 KIA SPORTAGE с щета Mechanical
6 lots-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Mechanical
-
Спасително
2007 KIA SPORTAGE
Mechanical
Други лотове, търгувани на 2026-09-21
20 lots-
Спасително
2018 BMW 330
Front End
-
Спасително
2012 DODGE GRAND CARAVAN
Rear End
-
Спасително
2004 NISSAN TITAN
Front End
-
Спасително
2015 DODGE GRAND CARAVAN
Front End
-
Спасително
2017 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Спасително
2019 NISSAN ROGUE
Front End
-
Спасително
2014 CHEVROLET SILVERADO
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2023 NISSAN ROGUE
Mechanical
-
Спасително
2013 BUICK VERANO
Side
-
Спасително
2021 VOLKSWAGEN ATLAS CROSS SPORT
Front End
-
Спасително
2023 TESLA MODEL 3
Front End
-
Спасително
2012 HONDA CIVIC
Front End
-
Спасително
2013 HYUNDAI SONATA
Front End
-
Спасително
2020 RAM 2500
Front End
-
Спасително
2010 CHEVROLET IMPALA
Front End
-
Спасително
2004 TOYOTA 4RUNNER
Front End
-
Спасително
2010 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Спасително
2019 KIA SOUL
Front End
-
Спасително
2020 INFINITI Q50
Front End
-
Спасително
2022 TESLA MODEL 3
Front End
Други лотове в AZ - Phoenix, USA, AZ
20 lots-
Спасително
2007 CAPACITY UNKNOWN
Normal Wear
-
Спасително
2016 CHRYSLER TOWN & COUNTRY
Normal Wear
-
Спасително
2019 FORD F650
Normal Wear
-
Спасително
2017 VOLKSWAGEN PASSAT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2014 LEXUS ES
Front End
-
Спасително
2026 CF MOTO 450SS
Side
-
Спасително
2006 LEXUS GS
Normal Wear
-
Спасително
2019 LEXUS IS
Front End
-
Спасително
2016 CHRYSLER 200
Rear End
-
Спасително
2011 MINI COOPER
Undercarriage
-
Спасително
2008 NISSAN SENTRA
Side
-
Спасително
2009 FORD CROWN VICTORIA
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2009 CHEVROLET SILVERADO
Normal Wear
-
Спасително
2016 CHEVROLET CORVETTE
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2001 BMW 325
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2013 HONDA ACCORD
Rear End
-
Спасително
2015 FORD EDGE
Front End
-
Спасително
2026 CHEVROLET SILVERADO
Front End
-
Спасително
2017 SUBARU CROSSTREK
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2026 TOYOTA GRAND HIGHLANDER
All Over
Често задавани въпроси
Този 2022 Ford Bronco продаден ли е на Copart или IAAI?
В кой щат беше търгуван този Bronco?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 наводнено превозно средство ли е?
Колко мили има този Ford Bronco?
Какъв е типът на заглавието за този Bronco?
Този VIN продаде ли се повече от един път?
Продължете да разглеждате
- Всички 2 007 KIA SPORTAGE търгове—
- Всички KIA обяви от търгове—
- Mechanical-увредени KIA коли—
- Други Mechanical-увредени превозни средства—
- Още коли със спасително заглавие на търг—
- Други лотове от Copart на 2026-09-21—
- Превозни средства в AZ - Phoenix, USA, AZ—
- Спасителни търгове в AZ - Phoenix, USA, AZ—
- VIN с множество продажби — може ли да е „лимон"?guide
- Други шофируеми Mechanical-увредени коли—
- Декодирайте друг VIN с нашия безплатен инструментtool