2015 CHEVROLET TRAX 1LT · история на търговете
VIN KL7CJLSB8FB142679 — 2015 CHEVROLET TRAX 1LT История на търговете
VIN KL7CJLSB8FB142679 продаден 2026-02-17 AL - Mobile South, MS, USA Lot 94961535
- Продаден $1,100
- Одометър 77 773 мили
- Щета Minor Dent/Scratches
- Заглавие Salvage-Parts Only
- Статус Sold on Approval!
1 / 12
- Продаден $2,550
- Одометър 35 912 мили
- Щета Rear End + Undercarriage
- Заглавие Clean Ttl-Manufacturer Buyback (P)
- Статус Sold on Approval!
1 / 10
Bowtie история за това 2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Подходът LS-Era на CHEVROLET предостави това Charcoal 2015 TRAX 1LT: 1.4L 4, Automatic, Gas гориво. Продадено на February 17, 2026 на AL - Mobile South, MS, USA за $1,100 след чист списък на Copart.
Километраж по часовник: 77,773. CHEVROLET TRAX 1LTs от това поколение реагират добре на minor dent/scratches поправка на щети, а списъкът Copart е затворен чисто — без спасяване → флагове за преобразуване само на части.
VIN повторен списък — по-ранна продажба по-долу. Произведеното в Америка родословие на CHEVROLET поддържа търсенето високо сред специалистите по възстановяване, така че няколко Copart VIN в този сегмент не са изненадващи.
Minor Dent/Scratches щети на 2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches повреда на CHEVROLET TRAX 1LT от кохортата моделна година 2015 се предлага с известен списък с части: капак, подсилване, фасция, охладителна тръба, осветление. Повечето строители цитират два дни телесен труд за този клас щети.
Задвижващият механизъм 1.4L 4 е здрав за чист преден удар. Когато се записва повреда няма записано, очаквайте кобилицата и кората на вратата от страната на удара да добавят разходи.
Щети и състояние
- Основна щета
- Minor Dent/Scratches
- Тръгва и кара
- Да — потвърдено
Разгледайте пълния индекс на щети Minor Dent/Scratches, за да прецените обхвата на ремонта и цената на частите.
Хронология на историята на търга
В каталога има три пъти разпродажби за този VIN, вариращи от May 10, 2018 до February 17, 2026. Времевата линия по-долу показва хронологията с резултатите от цената и заглавието.
2026-02-17 · AL - Mobile South, MS, USA
- Цена
- $1,100
- Щета
- Minor Dent/Scratches
- Заглавие
- Sold on Approval!
- Мили
- 77,773
- Лот
- 94961535
2026-02-10 · AL - Mobile South, AL, USA
- Цена
- $875
- Щета
- Minor Dent/Scratches
- Заглавие
- Sold on Approval!
- Мили
- 77,773
- Лот
- 94961535
2018-05-10 · Raleigh, Clayton , NC
- Цена
- $2,550
- Щета
- Rear End
- Заглавие
- Sold on Approval!
- Мили
- 35,912
- Лот
- 29647018
Подобни обяви
Седем оси на кръстосана справка — всяка карусел е различно измерение на подобие.
По-близо по цена
20 lots-
Спасително
2020 CHEVROLET MALIBU
Normal Wear
-
Спасително
2020 CHEVROLET MALIBU
Rear End
-
Спасително
2025 KIA SOUL
Rear End
-
Спасително
2016 TOYOTA PRIUS
Front End
-
Спасително
2019 CADILLAC ESCALADE
Front End
-
Спасително
2021 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Спасително
2017 FORD F150
Side
-
Спасително
2015 LEXUS RX
Rear End
-
Спасително
2025 TESLA MODEL 3
Water/Flood
-
Спасително
2011 MINI COOPER
Undercarriage
-
Спасително
2017 SUBARU CROSSTREK
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2012 DODGE RAM 2500
Front End
-
Спасително
2018 HINO 195
Normal Wear
-
Спасително
2017 HINO 195
Normal Wear
-
Спасително
2014 MERCEDES-BENZ ML
Normal Wear
-
Спасително
2021 INFINITI Q50
Normal Wear
-
Спасително
2007 GMC NEW SIERRA
Side
-
Спасително
2012 VOLKSWAGEN TOUAREG
Front End
-
Спасително
2012 HONDA CR-V
Rear End
-
Спасително
2012 TOYOTA CAMRY
Front End
Други CHEVROLET TRAX 1LT лотове
20 lots-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Rollover
-
Спасително
2025 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2019 CHEVROLET TRAX 1LT
All Over
-
Спасително
2020 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2021 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2019 CHEVROLET TRAX 1LT
Side
-
Спасително
2018 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2019 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2018 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2026 CHEVROLET TRAX 1LT
Side
-
Спасително
2019 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2016 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2025 CHEVROLET TRAX 1LT
Side
-
Спасително
2020 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2025 CHEVROLET TRAX 1LT
Side
-
Спасително
2021 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2022 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2021 CHEVROLET TRAX 1LT
Side
-
Спасително
2021 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2019 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
Други CHEVROLET TRAX 1LT с щета Minor Dent/Scratches
20 lots-
Спасително
2024 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2021 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2016 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2020 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2016 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2021 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2018 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2025 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2016 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2020 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2017 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2021 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2026 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2016 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2020 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2022 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
Други 2015 CHEVROLET TRAX 1LT
20 lots-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Rollover
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Rear End
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Burn - Engine
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Hail
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Rear End
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Front End
Други 2015 CHEVROLET TRAX 1LT с щета Minor Dent/Scratches
20 lots-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 CHEVROLET TRAX 1LT
Minor Dent/Scratches
Други лотове, търгувани на 2026-02-17
20 lots-
Спасително
2021 CHEVROLET MALIBU LT
Side
-
Спасително
2019 JEEP COMPASS LA
Undercarriage
-
Спасително
2016 VOLKSWAGEN BEETLE SE
Front End
-
Спасително
2021 CHRYSLER PACIFICA T
Rear End
-
Спасително
2021 BMW 330I
Front End
-
Спасително
2012 TOYOTA PRIUS
Front End
-
Спасително
2021 VOLKSWAGEN JETTA S
Front End
-
Спасително
2019 HYUNDAI SANTA FE L
Side
-
Спасително
2022 FORD EDGE TITAN
Undercarriage
-
Спасително
2014 FORD EXPLORER
Side
-
Спасително
2018 CHEVROLET EQUINOX LT
Front End
-
Спасително
2021 TOYOTA CAMRY SE
Side
-
Спасително
2015 NISSAN ROGUE S
Front End
-
Спасително
2024 TOYOTA RAV4 LE
Rear End
-
Спасително
2007 LEXUS RX 400H
Front End
-
Спасително
2023 CHEVROLET EQUINOX PR
Front End
-
Спасително
2024 KIA FORTE GT L
Front End
-
Спасително
2013 MAZDA CX-5 SPORT
Front End
-
Спасително
2020 HONDA ACCORD EXL
Top/Roof
-
Спасително
2015 CHEVROLET CAMARO LT
Front End
Други лотове в AL - Mobile South, MS, USA
20 lots-
Спасително
2022 NORSTAR UNKNOWN
Normal Wear
-
Спасително
2006 HUMMER H3
Normal Wear
-
Спасително
2026 ROCK SOLID CARG UNKNOWN
Normal Wear
-
Спасително
2018 DODGE GRAND CARAVAN
Normal Wear
-
Спасително
1993 TOYOTA PICKUP
Normal Wear
-
Спасително
2025 NATIONCRAFT UNKNOWN
Normal Wear
-
Спасително
2015 HONDA CR-V
Normal Wear
-
Спасително
2010 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2019 TOYOTA SEQUOIA
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2011 TOYOTA TUNDRA
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2017 AUDI A6
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2013 AUDI A8
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2010 MERCEDES-BENZ GL
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2019 HONDA ACCORD
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2018 TESLA MODEL 3
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2014 HYUNDAI ELANTRA
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 BMW I3
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2017 BMW X5
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2016 JEEP PATRIOT
Minor Dent/Scratches
Често задавани въпроси
Този 2022 Ford Bronco продаден ли е на Copart или IAAI?
В кой щат беше търгуван този Bronco?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 наводнено превозно средство ли е?
Колко мили има този Ford Bronco?
Какъв е типът на заглавието за този Bronco?
Този VIN продаде ли се повече от един път?
Продължете да разглеждате
- Всички 2 015 CHEVROLET TRAX 1LT търгове—
- Всички CHEVROLET обяви от търгове—
- Minor Dent/Scratches-увредени CHEVROLET коли—
- Други Minor Dent/Scratches-увредени превозни средства—
- Още коли със спасително заглавие на търг—
- Други лотове от Copart на 2026-02-17—
- Превозни средства в AL - Mobile South, MS, USA—
- Спасителни търгове в AL - Mobile South, MS, USA—
- VIN с множество продажби — може ли да е „лимон"?guide
- Други шофируеми Minor Dent/Scratches-увредени коли—
- Декодирайте друг VIN с нашия безплатен инструментtool