2015 LEXUS NX · история на търговете
VIN JTJBARBZ4F2041828 — 2015 LEXUS NX История на търговете
VIN JTJBARBZ4F2041828 продаден 2026-09-22 MN - Minneapolis, USA, MN Lot 56115946
2015 LEXUS NX White · Front End damage
1 / 132015 LEXUS NX — Toyota-Рекорд за първокласни продажби
Toyota-Премиум 2015 LEXUS NX, завършен на White, продаден за $225 на September 22, 2026 от MN - Minneapolis, USA, MN. Lexus-Групово задвижване: 2.0L 4 + Automatic, Gas гориво, без изненади при реконструкция в записа Copart.
73,738 mi на Toyota-Premium LEXUS NX се чете като използваем. front end щетите рядко лишават NX от потенциала за препродажба, когато Lexus-Груповите запаси от части са живи; записът Copart го запази за спасяване, а не само за части.
По-ранна поява на търг — вижте графика. Lexus-групата на LEXUS's aftermarket означава, че възстановените NXs изчистват блока Copart по-бързо от немасовите марки.
2015 LEXUS NX — Front End обектив за ремонт на повреди
Когато кодът Front End се покаже на LEXUS NX, очаквайте решетка, преден капак, фарове, капак на бронята и предпазни щанги в обхвата на ремонта. Скритата цена е разгръщането на въздушната възглавница и изкривяването на опората на радиатора; бюджетът е изграден около подмяната на панела и смяната на фаровете.
Проверете кръстосано VIN в същия ярд Copart/IAAI за предишни обяви — моделите на повторен списък намекват за неотстранени щети. Фабричните доставки на части на LEXUS са факторът за колебание при този ремонт.
Щети и състояние
- Основна щета
- Front End
- Допълнителна щета
- Rear End
- Тръгва и кара
- Да — потвърдено
Още в раздела за щети Front End — полезно за сравнение на цените на частите в рамките на LEXUS.
Хронология на историята на търга
Бележка за историята на продажбите: тази партида се появи четири пъти между September 3, 2026 и September 22, 2026. Сравнете редовете във времевата линия, за да видите как се движат заглавието и цената.
2026-09-22 · MN - Minneapolis, USA, MN
- Цена
- $225
- Щета
- Front End
- Заглавие
- Minimum Bid
- Мили
- 73,738
- Лот
- 56115946
2026-09-17 · MN - Minneapolis, USA, MN
- Цена
- $1,700
- Щета
- Front End
- Заглавие
- Minimum Bid
- Мили
- 73,738
- Лот
- 56115946
2026-09-10 · MN - Minneapolis, USA, MN
- Цена
- $325
- Щета
- Front End
- Заглавие
- Minimum Bid
- Мили
- 73,738
- Лот
- 56115946
2026-09-03 · MN - Minneapolis, USA, MN
- Цена
- $225
- Щета
- Front End
- Заглавие
- Minimum Bid
- Мили
- 73,738
- Лот
- 56115946
Подобни обяви
Седем оси на кръстосана справка — всяка карусел е различно измерение на подобие.
По-близо по цена
20 lots-
Спасително
2023 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Спасително
2015 HONDA CR-V
Rear End
-
Спасително
2017 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Спасително
2012 TOYOTA CAMRY
Top/Roof
-
Спасително
2023 TOYOTA CROWN
Top/Roof
-
Спасително
2006 LEXUS GS
Normal Wear
-
Спасително
2008 TOYOTA CAMRY
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2017 CHEVROLET TRAX
Side
-
Спасително
2008 ACURA TL
Front End
-
Спасително
2026 KIA K5
Front End
-
Спасително
2024 ISUZU NPR HD
Front End
-
Спасително
2019 DODGE GRAND CARAVAN
Front End
-
Спасително
2014 KIA SOUL
Mechanical
-
Спасително
2014 TOYOTA PRIUS
Rear End
-
Спасително
2000 NISSAN FRONTIER
Front End
-
Спасително
2017 NISSAN ROGUE
Normal Wear
-
Спасително
2017 FORD FOCUS
Rear End
-
Спасително
2013 VOLVO S60
Mechanical
-
Спасително
2002 MERCEDES-BENZ CLK
Front End
-
Спасително
2017 DODGE GRAND CARAVAN
Side
Други LEXUS NX лотове
20 lots-
Спасително
2024 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2024 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2019 LEXUS NX
Side
-
Спасително
2022 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Rear End
-
Спасително
2017 LEXUS NX
Side
-
Спасително
2024 LEXUS NX
Vandalism
-
Спасително
2020 LEXUS NX
Side
-
Спасително
2024 LEXUS NX
Side
-
Спасително
2018 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2019 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2026 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2024 LEXUS NX
Rear End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2024 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2023 LEXUS NX
Side
-
Спасително
2020 LEXUS NX
Normal Wear
-
Спасително
2020 LEXUS NX
Normal Wear
Други LEXUS NX с щета Front End
20 lots-
Спасително
2024 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2024 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2022 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2018 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2019 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2026 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2024 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2020 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2018 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2020 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2020 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2020 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2025 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2026 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2023 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
Други 2015 LEXUS NX
20 lots-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Rear End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Rear End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Side
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Rear End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Rear End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Side
Други 2015 LEXUS NX с щета Front End
20 lots-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
-
Спасително
2015 LEXUS NX
Front End
Други лотове, търгувани на 2026-09-22
20 lots-
Спасително
2011 FORD EXPEDITION
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2018 HONDA HR-V
Hail
-
Спасително
2018 KIA OPTIMA
Front End
-
Спасително
2009 SUBARU FORESTER
Front End
-
Спасително
2022 BMW X7
Front End
-
Спасително
2017 BMW X1
Front End
-
Спасително
2015 HONDA CR-V
Front End
-
Спасително
2017 NISSAN PATHFINDER
Mechanical
-
Спасително
2010 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Спасително
2021 LAND ROVER RANGE ROVER
Front End
-
Спасително
2023 NISSAN ROGUE
Rollover
-
Спасително
2012 TOYOTA RAV4
Mechanical
-
Спасително
2004 ACURA MDX
Front End
-
Спасително
2017 VOLKSWAGEN JETTA
Front End
-
Спасително
2015 TOYOTA AVALON HYBRID
Side
-
Спасително
2025 CHEVROLET MALIBUMLT
Front End
-
Спасително
2024 CHEVROLET MALIBU LT
Front End
-
Спасително
2026 CHEVROLET EQUINOX
Front End
-
Спасително
2007 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Спасително
2015 CHEVROLET TAHOE
Mechanical
Други лотове в MN - Minneapolis, USA, MN
20 lots-
Спасително
2021 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2024 NISSAN ALTIMA
Hail
-
Спасително
2014 DODGE DURANGO
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2011 HYUNDAI SONATA
Hail
-
Спасително
2025 HONDA PILOT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2019 MITSUBISHI OUTLANDER SPORT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2023 HYUNDAI TUCSON
Hail
-
Спасително
2012 AUDI Q7
Hail
-
Спасително
2013 HYUNDAI SONATA
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2018 DODGE GRAND CARAVAN
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2014 MERCEDES-BENZ GL
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2012 HONDA CR-V
Hail
-
Спасително
2011 BMW 750
Hail
-
Спасително
2022 VOLKSWAGEN PASSAT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2018 FORD ESCAPE
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2013 FORD FUSION
Hail
-
Спасително
2012 GMC SIERRA
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2011 SUBARU IMPREZA
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2014 CHEVROLET MALIBU
Hail
-
Спасително
2012 KIA SORENTO
Minor Dent/Scratches
Често задавани въпроси
Този 2022 Ford Bronco продаден ли е на Copart или IAAI?
В кой щат беше търгуван този Bronco?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 наводнено превозно средство ли е?
Колко мили има този Ford Bronco?
Какъв е типът на заглавието за този Bronco?
Този VIN продаде ли се повече от един път?
Продължете да разглеждате
- Всички 2 015 LEXUS NX търгове—
- Всички LEXUS обяви от търгове—
- Front End-увредени LEXUS коли—
- Други Front End-увредени превозни средства—
- Още коли със спасително заглавие на търг—
- Други лотове от Copart на 2026-09-22—
- Превозни средства в MN - Minneapolis, USA, MN—
- Спасителни търгове в MN - Minneapolis, USA, MN—
- VIN с множество продажби — може ли да е „лимон"?guide
- Други шофируеми Front End-увредени коли—
- Декодирайте друг VIN с нашия безплатен инструментtool