2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT · история на търговете
VIN 2C4RC1BG4SR516708 — 2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT История на търговете
VIN 2C4RC1BG4SR516708 продаден 2025-11-03 Rental Vehicle Sale, NYUSA Lot 89666685
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT Black · Front End damage
1 / 142025 CHRYSLER PACIFICA SELECT — Pacifica Рекорд за продажба на наследство
A Pacifica Heritage 2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT, завършен през Black, продаден за $15,500 на November 3, 2025 от Rental Vehicle Sale, NYUSA. Задвижване на Stellantis: 3.6L 6 + Automatic, Gas гориво, без изненади при реконструкция в рекорда Copart.
30,429 mi на Pacifica Heritage CHRYSLER PACIFICA SELECT се чете като използваем. front end щетите рядко отнемат PACIFICA SELECT от потенциала за препродажба, когато запасите от части на Stellantis са живи; записът Copart го запази за спасяване, а не само за части.
По-ранна поява на търг — вижте графика. Следпродажбеното обслужване на Stellantis на CHRYSLER означава, че възстановените PACIFICA SELECT изчистват блока Copart по-бързо от немасовите марки.
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT — Front End обектив за ремонт на повреди
Когато кодът Front End се покаже на CHRYSLER PACIFICA SELECT, очаквайте решетка, преден капак, фарове, капак на бронята и предпазни щанги в обхвата на ремонта. Скритата цена е разгръщането на въздушната възглавница и изкривяването на опората на радиатора; бюджетът е изграден около подмяната на панела и смяната на фаровете.
Проверете кръстосано VIN в същия ярд Copart/IAAI за предишни обяви — моделите на повторен списък намекват за неотстранени щети. Фабричните доставки на части на CHRYSLER са факторът за колебание при този ремонт.
Щети и състояние
- Основна щета
- Front End
- Тръгва и кара
- Да — потвърдено
Филтрирайте индексирания каталог по щета Front End, за да намерите пряко съпоставими кандидати за възстановяване.
Хронология на историята на търга
История на аукциона за множество продажби. 2C4RC1BG4SR516708 се появи два пъти, с първото събитие на October 27, 2025 и последното на November 3, 2025.
2025-11-03 · Rental Vehicle Sale, NYUSA
- Цена
- $15,500
- Щета
- Front End
- Заглавие
- Sold on Approval!
- Мили
- 30,429
- Лот
- 89666685
2025-10-27 · Rental Vehicle Sale, MIUSA
- Цена
- $15,700
- Щета
- Front End
- Заглавие
- Sold on Approval!
- Мили
- 30,429
- Лот
- 89666685
Подобни обяви
Седем оси на кръстосана справка — всяка карусел е различно измерение на подобие.
По-близо по цена
20 lots-
Спасително
2023 FORD BRONCO
Normal Wear
-
Спасително
2020 MERCEDES-BENZ GLE
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2020 MERCEDES-BENZ GLE
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2018 MERCEDES-BENZ GLE
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2026 TOYOTA GRAND HIGHLANDER
All Over
-
Спасително
2022 CHEVROLET SILVERADO
Normal Wear
-
Спасително
2023 HONDA CIVIC
Normal Wear
-
Спасително
2025 HONDA CIVIC
Normal Wear
-
Спасително
2023 FORD F150
Damage History
-
Спасително
2024 MERCEDES-BENZ GLE
Rear End
-
Спасително
2020 RAM 2500
Front End
-
Спасително
2021 LEXUS RX
Front End
-
Спасително
2025 HONDA CIVIC
Damage History
-
Спасително
2022 GMC SIERRA
Rear End
-
Спасително
2021 CADILLAC ESCALADE
Partial Repair
-
Спасително
2019 COTTRELL UNKNOWN
Front End
-
Спасително
2020 RAM 1500
Vandalism
-
Спасително
2025 FORD F150
Side
-
Спасително
2023 MERCEDES-BENZ GLC
Front End
-
Спасително
2025 TOYOTA SEQUOIA
Front End
Други CHRYSLER PACIFICA SELECT лотове
20 lots-
Спасително
2026 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Side
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2026 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Rear End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Rear End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2026 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Side
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Rear End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Rear End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Water/Flood
Други CHRYSLER PACIFICA SELECT с щета Front End
20 lots-
Спасително
2026 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2026 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2021 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
Други 2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
20 lots-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Side
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Rear End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Side
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Rear End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Rear End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Water/Flood
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
All Over
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
Други 2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT с щета Front End
20 lots-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
-
Спасително
2025 CHRYSLER PACIFICA SELECT
Front End
Други лотове, търгувани на 2025-11-03
20 lots-
Спасително
2007 TOYOTA SIENNA XLE
Mechanical
-
Спасително
2017 FORD ESCAPE TITANIUM
Rear End
-
Спасително
2017 TOYOTA PRIUS
Front End
-
Спасително
2013 SUBARU FORESTER 2.5X
Front End
-
Спасително
2024 TOYOTA RAV4 SE
Rear End
-
Спасително
2019 NISSAN ALTIMA SL
Front End
-
Спасително
2023 AUDI Q4 E-TRON PREMIUM PLUS
Front End
-
Спасително
2018 FORD ECONOLINE E450 SUPER DUTY CUTAWAY VAN
Normal Wear
-
Спасително
2004 FORD F150
Side
-
Спасително
2020 SUBARU OUTBACK LIMITED
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2010 HYUNDAI SANTA FE SE
Rear End
-
Спасително
2014 AUDI A4 ALLROAD PREMIUM PLUS
Front End
-
Спасително
2009 AUDI Q7 3.6 QUATTRO
Front End
-
Спасително
2025 NISSAN ROGUE SV
Front End
-
Спасително
2000 TOYOTA CAMRY CE
Undercarriage
-
Спасително
2017 KIA SPORTAGE LX
Mechanical
-
Спасително
1999 DODGE DAKOTA
Front End
-
Спасително
2015 FORD F150 SUPERCREW
Front End
-
Спасително
2023 MERCEDES-BENZ EQS SUV 450+
Rear End
-
Спасително
2002 HONDA ODYSSEY EX
Front End
Други лотове в Rental Vehicle Sale, NYUSA
20 lots-
Спасително
2024 JEEP GRAND CHEROKEE
Hail
-
Спасително
2024 JEEP GRAND CHEROKEE
Hail
-
Спасително
2021 NISSAN ROGUE SPORT
Hail
-
Спасително
2025 TOYOTA CAMRY
Front End
-
Спасително
2024 MITSUBISHI MIRAGE
Rear End
-
Спасително
2019 FORD TAURUS
Undercarriage
-
Спасително
2024 CHEVROLET SILVERADO
Normal Wear
-
Спасително
2018 CHEVROLET SILVERADO
Normal Wear
-
Спасително
2019 CHEVROLET TAHOE
Normal Wear
-
Спасително
2014 KIA SEDONA
Normal Wear
-
Спасително
2023 CHEVROLET SILVERADO
Normal Wear
-
Спасително
2024 TOYOTA CAMRY
Normal Wear
-
Спасително
2024 CHRYSLER PACIFICA
Normal Wear
-
Спасително
2019 DODGE GRAND CARAVAN
Normal Wear
-
Спасително
2023 GMC YUKON
Normal Wear
-
Спасително
2026 VOLKSWAGEN ATLAS
Normal Wear
-
Спасително
2020 CHEVROLET TAHOE
Normal Wear
-
Спасително
2025 RAM PROMASTER 2500
Normal Wear
-
Спасително
2016 TOYOTA COROLLA
Hail
-
Спасително
2021 NISSAN FRONTIER
Minor Dent/Scratches
Често задавани въпроси
Този 2022 Ford Bronco продаден ли е на Copart или IAAI?
В кой щат беше търгуван този Bronco?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 наводнено превозно средство ли е?
Колко мили има този Ford Bronco?
Какъв е типът на заглавието за този Bronco?
Този VIN продаде ли се повече от един път?
Продължете да разглеждате
- Всички 2 025 CHRYSLER PACIFICA SELECT търгове—
- Всички CHRYSLER обяви от търгове—
- Front End-увредени CHRYSLER коли—
- Други Front End-увредени превозни средства—
- Още коли със спасително заглавие на търг—
- Други лотове от Copart на 2025-11-03—
- Превозни средства в Rental Vehicle Sale, NYUSA—
- Спасителни търгове в Rental Vehicle Sale, NYUSA—
- VIN с множество продажби — може ли да е „лимон"?guide
- Други шофируеми Front End-увредени коли—
- Декодирайте друг VIN с нашия безплатен инструментtool