2024 CADILLAC ESCALADE V · история на търговете
VIN 1GYS4HK95RR154665 — 2024 CADILLAC ESCALADE V История на търговете
VIN 1GYS4HK95RR154665 продаден 2026-03-18 FL - Miami Central, UE, ARE Lot 73183535
2024 CADILLAC ESCALADE V Gray · Rear End damage
1 / 142024 CADILLAC ESCALADE V — Детройт-луксозно издание на Copart/IAAI
Това 2024 CADILLAC ESCALADE V в Gray изчисти FL - Miami Central, UE, ARE на March 18, 2026 за $70,000. 6.2L 8 и Automatic представляват луксозното задвижване в Детройт, което определя платформата ESCALADE V, с ефективност Gas, която съответства на неговия клас.
17,718 mi на CADILLAC ESCALADE V е територия на средата на живота; Повредата rear end рядко прави корпус CADILLAC неикономичен, когато доставката на панела GM-Premium е непокътната. Списъкът Copart не показва флагове за повторно изграждане.
Rear End обхват на щетите за 2024 CADILLAC ESCALADE V
Проверете Rear End-повреден CADILLAC ESCALADE V за капак на багажника, капак на броня, задни светлини и четвърт панел. Офертата за ремонт зависи от това дали е налице структурно издърпване и повреда на приемника за теглене; изправянето на пода на багажника и смяната на сглобката на задните светлини е типичната линия.
Път на заглавие: потвърдете преди транспортиране. Rear End повреда на CADILLAC ESCALADE V обикновено запазва статуса на спасяване; преобразуването в части се случва само когато вторична Undercarriage повреда удари структурни релси.
Щети и състояние
- Основна щета
- Rear End
- Допълнителна щета
- Undercarriage
- Тръгва и кара
- Да — потвърдено
Сверете с други обяви за Rear End, за да сравните разходите за ремонт.
Хронология на историята на търга
2026-03-18 · FL - Miami Central, UE, ARE
- Цена
- $70,000
- Щета
- Rear End
- Заглавие
- Sold!
- Мили
- 17,718
- Лот
- 73183535
Подобни обяви
Седем оси на кръстосана справка — всяка карусел е различно измерение на подобие.
По-близо по цена
20 lots-
Спасително
2025 BMW XM
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2024 LAND ROVER RANGE ROVER
Front end
-
Спасително
2026 FORD BRONCO
Theft
-
Спасително
2022 PORSCHE 911
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2022 MASERATI MC20
Front end
-
Спасително
2024 LEXUS GX 550
Theft
-
Спасително
2025 CHEVROLET CORVETTE Z06
Rear
-
Спасително
2025 CHEVROLET CORVETTE Z06
Undercarriage
-
Спасително
2020 PORSCHE 911
Front end
-
Спасително
1967 FORD MUSTANG
Burn - Engine
-
Спасително
2020 PORSCHE 718 CAYMAN
Right Side
-
Спасително
2026 FORD EXPEDITION MAX
Engine Damage
-
Спасително
2026 CADILLAC ESCALADE
Side
-
Спасително
2025 LAND ROVER RANGE ROVER
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2025 MERCEDES-BENZ G
Rear End
-
Спасително
2020 BENTLEY CONTINENTAL
Front End
-
Спасително
2019 MERCEDES-BENZ G
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2019 MERCEDES-BENZ G
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2021 LAMBORGHINI HURACAN
Front End
-
Спасително
2023 BENTLEY BENTAYGA
Rear End
Други CADILLAC ESCALADE V лотове
20 lots-
Спасително
2025 CADILLAC ESCALADE V
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2023 CADILLAC ESCALADE V
Side
-
Спасително
2024 CADILLAC ESCALADE V
Burn
-
Спасително
2024 CADILLAC ESCALADE V
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2023 CADILLAC ESCALADE V
Vandalism
-
Спасително
2024 CADILLAC ESCALADE V
Vandalism
-
Спасително
2023 CADILLAC ESCALADE V
All Over
-
Спасително
2024 CADILLAC ESCALADE V
Side
-
Спасително
2023 CADILLAC ESCALADE V
Vandalism
-
Спасително
2024 CADILLAC ESCALADE V
Front End
-
Спасително
2023 CADILLAC ESCALADE V
Vandalism
-
Спасително
2023 CADILLAC ESCALADE V
Missing/Altered Vin
-
Спасително
2023 CADILLAC ESCALADE V
Vandalism
-
Спасително
2026 CADILLAC ESCALADE V
Front End
-
Спасително
2023 CADILLAC ESCALADE V
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2026 CADILLAC ESCALADE V
Rollover
-
Спасително
2025 CADILLAC ESCALADE V
Front End
-
Спасително
2023 CADILLAC ESCALADE V
Vandalism
-
Спасително
2017 CADILLAC ESCALADE V
Front End
-
Спасително
2023 CADILLAC ESCALADE V
Mechanical
Други CADILLAC ESCALADE V с щета Rear End
2 lots-
Спасително
2025 CADILLAC ESCALADE V
Rear End
-
Спасително
2024 CADILLAC ESCALADE V
Rear End
Други 2024 CADILLAC ESCALADE V
13 lots-
Спасително
2024 CADILLAC ESCALADE V
Burn
-
Спасително
2024 CADILLAC ESCALADE V
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2024 CADILLAC ESCALADE V
Vandalism
-
Спасително
2024 CADILLAC ESCALADE V
Side
-
Спасително
2024 CADILLAC ESCALADE V
Front End
-
Спасително
2024 CADILLAC ESCALADE V
Side
-
Спасително
2024 CADILLAC ESCALADE V
Rear End
-
Спасително
2024 CADILLAC ESCALADE V
Rollover
-
Спасително
2024 CADILLAC ESCALADE V
Vandalism
-
Спасително
2024 CADILLAC ESCALADE V
Undercarriage
-
Спасително
2024 CADILLAC ESCALADE V
Normal Wear
-
Спасително
2024 CADILLAC ESCALADE V
Rejected Repair
-
Спасително
2024 CADILLAC ESCALADE V
Top/Roof
Други 2024 CADILLAC ESCALADE V с щета Rear End
1 lots-
Спасително
2024 CADILLAC ESCALADE V
Rear End
Други лотове, търгувани на 2026-03-18
20 lots-
Спасително
2018 BMW X1
Mechanical
-
Спасително
2020 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2016 HYUNDAI GENESIS
Front End
-
Спасително
2015 DODGE GRAND CARAVAN
Mechanical
-
Спасително
2014 LEXUS IS
Front End
-
Спасително
2017 NISSAN ALTIMA
Front End
-
Спасително
2021 HYUNDAI ELANTRA
Top/Roof
-
Спасително
2018 VOLKSWAGEN JETTA
Front End
-
Спасително
2014 PORSCHE PANAMERA
Front End
-
Спасително
2019 LINCOLN MKZ
Front End
-
Спасително
2022 TOYOTA RAV4
Front End
-
Спасително
2021 CHEVROLET TAHOE
Stripped
-
Спасително
2023 MERCEDES-BENZ E
Vandalism
-
Спасително
2014 TOYOTA CAMRY
Mechanical
-
Спасително
2019 TOYOTA COROLLA
Front End
-
Спасително
2016 HYUNDAI ELANTRA GT
Rear End
-
Спасително
2017 HONDA ACCORD
Side
-
Спасително
2020 HONDA ACCORD
Side
-
Спасително
2020 CHEVROLET CORVETTE
Partial Repair
-
Спасително
2008 NISSAN QUEST
Front End
Други лотове в FL - Miami Central, UE, ARE
20 lots-
Спасително
2014 CADILLAC ATS
Normal Wear
-
Спасително
2019 FORD F150
Normal Wear
-
Спасително
2021 CHEVROLET SUBURBAN
Normal Wear
-
Спасително
2018 ACURA RLX
Normal Wear
-
Спасително
2016 FORD TRANSIT
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2020 KIA SOUL
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2023 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2016 FORD ESCAPE
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2008 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2018 FREIGHTLINER CASCADIA 125
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2021 AUDI A5
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2014 INFINITI QX60
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2008 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2013 MERCEDES-BENZ C
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
1989 ROLLS-ROYCE SILVER SPUR
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2014 CADILLAC SRX
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2017 JAGUAR XE
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2015 BMW ALPINA B6
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2013 FORD ESCAPE
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2018 MERCEDES-BENZ CLA
Minor Dent/Scratches
Често задавани въпроси
Този 2022 Ford Bronco продаден ли е на Copart или IAAI?
В кой щат беше търгуван този Bronco?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 наводнено превозно средство ли е?
Колко мили има този Ford Bronco?
Какъв е типът на заглавието за този Bronco?
Този VIN продаде ли се повече от един път?
Продължете да разглеждате
- Всички 2 024 CADILLAC ESCALADE V търгове—
- Всички CADILLAC обяви от търгове—
- Rear End-увредени CADILLAC коли—
- Други Rear End-увредени превозни средства—
- Още коли със спасително заглавие на търг—
- Други лотове от Copart на 2026-03-18—
- Превозни средства в FL - Miami Central, UE, ARE—
- Спасителни търгове в FL - Miami Central, UE, ARE—
- VIN с множество продажби — може ли да е „лимон"?guide
- Други шофируеми Rear End-увредени коли—
- Декодирайте друг VIN с нашия безплатен инструментtool