2019 FORD TRANSIT-150 · история на търговете
VIN 1FTYE1ZMXKKB88050 — 2019 FORD TRANSIT-150 История на търговете
VIN 1FTYE1ZMXKKB88050 продаден 2026-09-10 Fayetteville, Lincoln, AR Lot 45843790
2019 FORD TRANSIT-150 White · Front end damage
1 / 212019 FORD TRANSIT-150 — Издръжливо издание на Copart/IAAI
Това 2019 FORD TRANSIT-150 в White изчисти Fayetteville, Lincoln, AR на September 10, 2026 за $3,225. 3.7L V-6 DOHC, VVT, 275HP и Automatic представляват издръжливото задвижване, което определя платформата TRANSIT-150, с ефективност Gasoline, която съответства на неговия клас.
153,298 mi на FORD TRANSIT-150 е територия на средата на живота; Повредата front end рядко прави корпус FORD неикономичен, когато захранването на панела FoMoCo е непокътнато. Списъкът IAAI не показва флагове за повторно изграждане.
VIN е обикалял аукционната лента и преди – времевата линия по-долу. Повторно изброените FORD TRANSIT-150s са често срещани в сегмента Built-Tough, където строителите обръщат инвентара след ремонта.
Front end обхват на щетите за 2019 FORD TRANSIT-150
Проверете Front end-повреден FORD TRANSIT-150 за решетка, преден капак, фарове, капак на бронята и щанги. Офертата за ремонт зависи от това дали е налице отваряне на въздушната възглавница и изкривяване на опората на радиатора; смяната на панела и смяната на фаровете е типичната позиция.
Път на заглавие: потвърдете преди транспортиране. Front end повреда на FORD TRANSIT-150 обикновено запазва статуса на спасяване; преобразуването в части се случва само когато вторична няма записано повреда удари структурни релси.
Щети и състояние
- Основна щета
- Front end
- Тръгва и кара
- Да — потвърдено
Отворете групата с щети Front end, за да сравните изхода по статус на документа в каросерийното семейство FORD.
Хронология на историята на търга
VIN 1FTYE1ZMXKKB88050 има множество регистрирани аукционни събития (два пъти). Първа продажба: September 3, 2026. Най-новото: September 10, 2026. Времевата линия по-долу дава подробности за всеки.
2026-09-10 · Fayetteville, Lincoln, AR
- Цена
- $3,225
- Щета
- Front end
- Заглавие
- Sold on Approval
- Мили
- 153,298
- Лот
- 45843790
2026-09-03 · Fayetteville, Lincoln, AR
- Цена
- $3,850
- Щета
- Front end
- Заглавие
- Sold on Approval
- Мили
- 153,298
- Лот
- 45843790
Подобни обяви
Седем оси на кръстосана справка — всяка карусел е различно измерение на подобие.
По-близо по цена
20 lots-
Спасително
2024 CHEVROLET SILVERADO
Side
-
Спасително
2023 TOYOTA CAMRY
Side
-
Спасително
2019 PETERBILT 579
Normal Wear
-
Спасително
2018 FORD F250
Normal Wear
-
Спасително
2018 JEEP GRAND CHEROKEE
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2018 KIA OPTIMA
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2001 BMW 325
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2018 TESLA MODEL S
Front End
-
Спасително
2015 CADILLAC ESCALADE
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2019 FORD F150
Minor Dent/Scratches
-
Спасително
2022 MINI COOPER
Side
-
Спасително
2023 HYUNDAI VENUE
Rear End
-
Спасително
2019 TOYOTA TACOMA
Front End
-
Спасително
2010 TOYOTA COROLLA
Top/Roof
-
Спасително
2021 NISSAN VERSA
Side
-
Спасително
2019 LEXUS IS
Front End
-
Спасително
2021 MITSUBISHI OUTLANDER SPORT
Normal Wear
-
Спасително
2025 HYUNDAI SANTA FE
Front End
-
Спасително
2019 CHEVROLET CAMARO
Mechanical
-
Спасително
2023 HONDA CR-V
Rear End
Други FORD TRANSIT-150 лотове
20 lots-
Спасително
2015 FORD TRANSIT-150
Left & Right Side
-
Спасително
2023 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2018 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2018 FORD TRANSIT-150
Roof
-
Спасително
2016 FORD TRANSIT-150
Left Front
-
Спасително
2018 FORD TRANSIT-150
Right Side
-
Спасително
2015 FORD TRANSIT-150
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2016 FORD TRANSIT-150
Undercarriage
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2016 FORD TRANSIT-150
Left Side
-
Спасително
2016 FORD TRANSIT-150
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2024 FORD TRANSIT-150
Left Side
-
Спасително
2023 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2015 FORD TRANSIT-150
Front & Rear
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Rear
-
Спасително
2025 FORD TRANSIT-150
Right Rear
-
Спасително
2016 FORD TRANSIT-150
Right Rear
-
Спасително
2015 FORD TRANSIT-150
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2015 FORD TRANSIT-150
Normal Wear & Tear
Други FORD TRANSIT-150 с щета Front end
20 lots-
Спасително
2023 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2018 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2023 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2023 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2020 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2015 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2025 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2015 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2018 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2020 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2020 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2020 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2015 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2020 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2018 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2025 FORD TRANSIT-150
Front end
Други 2019 FORD TRANSIT-150
20 lots-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Rear
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Left Front
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Mechanical
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Right Rear
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Right Rear
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Left Side
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Roof
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Left & Right Side
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Hail
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Rear
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Rear
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Rear
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Engine Damage
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Left Side
Други 2019 FORD TRANSIT-150 с щета Front end
15 lots-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
-
Спасително
2019 FORD TRANSIT-150
Front end
Други лотове, търгувани на 2026-09-10
20 lots-
Спасително
2018 JEEP WRANGLER JK UNLIMITED
Front end
-
Спасително
2008 NISSAN ALTIMA
Rear
-
Спасително
2022 JEEP WRANGLER 4XE
Rollover
-
Спасително
2024 BUICK ENCORE GX
Front & Rear
-
Спасително
2013 NISSAN PATHFINDER
Left Front
-
Спасително
1998 FORD F-150
Right Rear
-
Спасително
2018 SUBARU WRX
Unknown
-
Спасително
2010 HYUNDAI SANTA FE
Front end
-
Спасително
2023 CHEVROLET TRAILBLAZER
Rear
-
Спасително
2024 HYUNDAI TUCSON
Rear
-
Спасително
2006 SCION XB
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2017 HYUNDAI ELANTRA
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2013 TOYOTA CAMRY
Total Burn
-
Спасително
2005 SUBARU BAJA (NATL)
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2013 FORD FOCUS
Normal Wear & Tear
-
Спасително
1999 CHEVROLET SILVERADO 1500
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2003 FORD EXPLORER SPORT TRAC
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2014 FORD FUSION
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2015 TOYOTA COROLLA
Normal Wear & Tear
-
Спасително
2009 INFINITI G37
Normal Wear & Tear
Други лотове в Fayetteville, Lincoln, AR
20 lots-
Спасително
2014 FORD EXPLORER
Hail
-
Спасително
2017 HONDA ACCORD
Left Side
-
Спасително
2022 HONDA INSIGHT
Front end
-
Спасително
2026 CHEVROLET TAHOE
Front end
-
Спасително
2012 CAN-AM SPYDER ROADSTER
Total Burn
-
Спасително
2018 JEEP WRANGLER JK UNLIMITED
Front end
-
Спасително
2018 RAM PROMASTER 2500
Front end
-
Спасително
2014 SALEM OTHER
Interior Burn
-
Спасително
2024 KIA FORTE
Front end
-
Спасително
2016 DODGE CHALLENGER
Front end
-
Спасително
2017 FORD ESCAPE
Front end
-
Спасително
2018 MERCEDES-BENZ GLC 300
Front end
-
Спасително
2018 SUBARU OUTBACK
Rear
-
Спасително
2003 GMC SIERRA 1500HD
Front end
-
Спасително
2016 CADILLAC SRX
Right Side
-
Спасително
2014 GMC TERRAIN
Left Rear
-
Спасително
2015 SUBARU FORESTER
Right Side
-
Спасително
2004 FORD EXPEDITION
Left Side
-
Спасително
2015 FORD FOCUS
Front end
-
Спасително
2018 JEEP GRAND CHEROKEE
Flood
Често задавани въпроси
Този 2022 Ford Bronco продаден ли е на Copart или IAAI?
В кой щат беше търгуван този Bronco?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 наводнено превозно средство ли е?
Колко мили има този Ford Bronco?
Какъв е типът на заглавието за този Bronco?
Този VIN продаде ли се повече от един път?
Продължете да разглеждате
- Всички 2 019 FORD TRANSIT-150 търгове—
- Всички FORD обяви от търгове—
- Front end-увредени FORD коли—
- Други Front end-увредени превозни средства—
- Още коли със спасително заглавие на търг—
- Други лотове от IAAI на 2026-09-10—
- Превозни средства в Fayetteville, Lincoln, AR —
- Спасителни търгове в Fayetteville, Lincoln, AR —
- VIN с множество продажби — може ли да е „лимон"?guide
- Други шофируеми Front end-увредени коли—
- Декодирайте друг VIN с нашия безплатен инструментtool