2022 PORSCHE PANAMERA · auksion tarixçəsi
VIN WP0AG2A70NL135363 — 2022 PORSCHE PANAMERA Hərrac Tarixi
VIN WP0AG2A70NL135363 satıldı 2026-09-21 Dream Rides, , Lot 45944343
2022 PORSCHE PANAMERA Qara · Front end damage
1 / 172022 PORSCHE PANAMERA — Copart/IAAI tarixində GT-Era buraxılışı
Qara-də bu 2022 PORSCHE PANAMERA $23,950 üçün September 21, 2026-də Dream Rides, , -ni təmizlədi. 4.0L V-8 DI, DOHC, VVT, turbo, 473HP və Avtomatik öz sinfinə uyğun Benzin səmərəliliyi ilə PANAMERA platformasını müəyyən edən GT-Era ötürücü sistemini təmsil edir.
PORSCHE PANAMERA üzərində 31,531 mi orta yaş ərazisidir; Porsche-Qrup panel təchizatı tam olduqda front end zədə nadir hallarda PORSCHE bədəni qənaətsiz edir. IAAI siyahısında heç bir yenidən qurulma bayrağı göstərilməyib.
VIN auksion zolağından əvvəl velosipedlə keçib – aşağıdakı qrafik. Yenidən sadalanan PORSCHE PANAMERAs GT-Era seqmentində çox yayılmışdır, burada yenidən quranlar təmirdən sonra inventarları dəyişdirirlər.
2022 PORSCHE PANAMERA üçün Front end zədə sahəsi
Front end zədələnmiş PORSCHE PANAMERA barmaqlıq, kapot, faralar, bamper qapağı və çarpışma barları üçün yoxlayın. Təmir təklifi hava yastığının açılıb-açılmamasından və radiator dəstəyinin pozulmasından asılıdır; panelin dəyişdirilməsi və fara yığımının dəyişdirilməsi tipik xətt elementidir.
Başlıq yolu: daşımadan əvvəl təsdiqləyin. PORSCHE PANAMERA-də Front end ziyan adətən xilasetmə statusunu saxlayır; hissələrə çevrilmə-yalnız ikinci dərəcəli Sol və sağ tərəf zədə struktur relslərə dəydikdə baş verir.
Zərər və şərtlər
- İlkin zərər
- Front end
- İkinci dərəcəli zərər
- Sol və sağ tərəf
- Qaçış və sür
- Bəli - təsdiqlənmişdir
Yaxın istinadlar Front end zədəli elanlarda yer alır — təmir müddətini qiymətləndirmək üçün faydalıdır.
Hərrac tarixçəsi
Çoxlu satış. 2022 PORSCHE PANAMERA August 27, 2026 və September 21, 2026 arasında 6 dəfə blokunu keçdi — zaman qrafiki qiymət və başlığın necə dəyişdiyini izləyir.
2026-09-21 · Dream Rides, ,
- Qiymət
- $23,950
- Zərər
- Front end
- Başlıq
- Təsdiq ilə satıldı
- Miles
- 31,531
- Lot
- 45944343
2026-09-14 · Dream Rides, ,
- Qiymət
- $25,450
- Zərər
- Front end
- Başlıq
- Təsdiq ilə satıldı
- Miles
- 31,531
- Lot
- 45944343
2026-09-10 · Los Angeles, Gardena, CA
- Qiymət
- $25,000
- Zərər
- Front end
- Başlıq
- Təsdiq ilə satıldı
- Miles
- 31,531
- Lot
- 45944343
2026-09-08 · Dream Rides, ,
- Qiymət
- $25,900
- Zərər
- Front end
- Başlıq
- Təsdiq ilə satıldı
- Miles
- 31,531
- Lot
- 45944343
2026-08-31 · Dream Rides, ,
- Qiymət
- $27,100
- Zərər
- Front end
- Başlıq
- Təsdiq ilə satıldı
- Miles
- 31,531
- Lot
- 45944343
2026-08-27 · Los Angeles, Gardena, CA
- Qiymət
- $27,800
- Zərər
- Front end
- Başlıq
- Təsdiq ilə satıldı
- Miles
- 31,531
- Lot
- 45944343
Oxşar siyahılar
Yeddi çarpaz istinad oxları — hər karusel fərqli oxşarlıq ölçüsüdür.
Qiymətə daha yaxındır
20 lots-
Salvage
2019 FORD F650
Normal aşınma
-
Salvage
2024 FORD F150
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2026 JEEP WRANGLER /
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2021 RAM 1500
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2025 TOYOTA GRAND HIGHLANDER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2025 TESLA MODEL X
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2025 CHEVROLET TAHOE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 MERCEDES-BENZ GLE COUPE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2020 MERCEDES-BENZ GLE
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2026 RAM 1500
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2024 MERCEDES-BENZ GLE
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2023 LAND ROVER RANGE ROVER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2025 LEXUS RX
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 BMW X3
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2025 MERCEDES-BENZ GLS
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2025 BMW I7
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2025 LAND ROVER RANGE ROVER
Aşırılmış
-
Salvage
2021 GMC SIERRA
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2024 TOYOTA TACOMA
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2025 FORD EXPLORER
Arxa hissə zədələnib
Digər PORSCHE PANAMERA lotlar
20 lots-
Salvage
2018 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 PORSCHE PANAMERA
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2010 PORSCHE PANAMERA
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2023 PORSCHE PANAMERA
Sol ön
-
Salvage
2025 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2012 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 PORSCHE PANAMERA
Su/Sel
-
Salvage
2014 PORSCHE PANAMERA
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2011 PORSCHE PANAMERA
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2012 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2016 PORSCHE PANAMERA
Alt hissə
-
Salvage
2011 PORSCHE PANAMERA
Sel
-
Salvage
2013 PORSCHE PANAMERA
Sağ ön
-
Salvage
2015 PORSCHE PANAMERA
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2016 PORSCHE PANAMERA
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2015 PORSCHE PANAMERA
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2011 PORSCHE PANAMERA
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2014 PORSCHE PANAMERA
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2016 PORSCHE PANAMERA
Arxa hissə zədələnib
Front end zədələnmiş digər PORSCHE PANAMERA
20 lots-
Salvage
2018 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2025 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2012 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2012 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2019 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2013 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2016 PORSCHE PANAMERA
Front end
-
Salvage
2015 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2011 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2024 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 PORSCHE PANAMERA
Front end
-
Salvage
2014 PORSCHE PANAMERA
Front end
-
Salvage
2020 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2012 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2016 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2010 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
Digər 2022 PORSCHE PANAMERA
15 lots-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Zərər yoxdur
-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Front end
-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Asqı
-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Sağ tərəf
-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Ön və arxa zədələnmə
-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
Digər 2022 PORSCHE PANAMERA Front end zədələnmiş
7 lots-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Front end
-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 PORSCHE PANAMERA
Ön tərəf zədələnib
2026-09-21 tarixində hərraca çıxarılan digər lotlar
20 lots-
Salvage
2018 LEXUS LX 570
Ön və arxa zədələnmə
-
Salvage
2024 GMC YUKON
Sol tərəf
-
Salvage
2026 MERCEDES-BENZ AMG C 43
Front end
-
Salvage
2026 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Front end
-
Salvage
2025 JEEP WRANGLER 4XE
Sol tərəf
-
Salvage
2022 FORD EXPEDITION
Sol ön
-
Salvage
2019 CHEVROLET CORVETTE
Sağ tərəf
-
Salvage
2024 AUDI S8
Front end
-
Salvage
2024 TOYOTA TUNDRA
Normal aşınma
-
Salvage
2024 JEEP WRANGLER 4XE
Sol və sağ tərəf
-
Salvage
2025 AUDI ALL-NEW Q5
Front end
-
Salvage
2025 RAM 1500
Front end
-
Salvage
2022 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Front end
-
Salvage
2025 FORD F-150
Front end
-
Salvage
1966 BUICK RIVIERA
Ön və arxa zədələnmə
-
Salvage
2024 LEXUS RX 450H
Front end
-
Salvage
2025 MERCEDES-BENZ CLE 300
Sel
-
Salvage
2025 FORD BRONCO
Sol tərəf
-
Salvage
2026 BMW M2
Arxa
-
Salvage
2019 CHEVROLET CAMARO
Front end
Dream Rides, , -də digər lotlar
20 lots-
Salvage
2019 PORSCHE CAYENNE
Normal aşınma
-
Salvage
2025 BMW M340I
Front end
-
Salvage
2022 MASERATI QUATTROPORTE
Sağ ön
-
Salvage
2019 ASTON MARTIN VANTAGE
Sağ tərəf
-
Salvage
2024 BMW 760I
Sol tərəf
-
Salvage
2026 CHEVROLET SILVERADO 1500
Sel
-
Salvage
2025 FORD EXPLORER
Sol tərəf
-
Salvage
2025 MERCEDES-BENZ AMG GLE 53 COUPE
Ön və arxa zədələnmə
-
Salvage
2023 FORD BRONCO
Ön və arxa zədələnmə
-
Salvage
2024 BMW X7
Front end
-
Salvage
2024 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Sol arxa
-
Salvage
2024 LEXUS ES 300H
Sol ön
-
Salvage
2020 PORSCHE CAYENNE COUPE
Front end
-
Salvage
1985 ROLLS-ROYCE SILVER SPUR
Naməlum
-
Salvage
2025 FORD MUSTANG
Sağ ön
-
Salvage
2018 LEXUS LX 570
Ön və arxa zədələnmə
-
Salvage
2024 GMC YUKON
Sol tərəf
-
Salvage
2026 MERCEDES-BENZ AMG C 43
Front end
-
Salvage
2026 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT
Front end
-
Salvage
2025 JEEP WRANGLER 4XE
Sol tərəf
Tez-tez verilən suallar
Bu 2022 Ford Bronco Copart və ya IAAI tarixində satılıb?
Bu Bronco hansı ştatda hərraca çıxarılıb?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 daşqın maşınıdır?
Bu Ford Bronco neçə mildir?
Bu Bronco üçün başlıq növü nədir?
Bu VIN bir dəfədən çox satılıb?
Baxmağa davam edin
- Bütün 2.022 PORSCHE PANAMERA hərraclar—
- Bütün PORSCHE auksion siyahıları—
- Front end zədələnmiş PORSCHE avtomobillər—
- Digər Front end zədələnmiş avtomobillər—
- Hərracda daha çox xilasedici avtomobillər—
- IAAI-dən 2026-09-21-də olan digər lotlar—
- Dream Rides, , -də nəqliyyat vasitələri—
- Dream Rides, , -də xilasetmə auksionları—
- Çoxlu satış VIN — limon ola bilərmi?guide
- Digər idarə edilə bilən Front end zədələnmiş avtomobillər—
- Pulsuz alətimizlə başqa VIN kodunu deşifrə edintool