1957 CHEVROLET CLASSIC · auksion tarixçəsi
VIN VC578262845 — 1957 CHEVROLET CLASSIC Hərrac Tarixi
VIN VC578262845 satıldı 2026-09-14 AZ - Phoenix, USA, AZ Lot 63044386
1957 CHEVROLET CLASSIC Boz · Bütünlükdə zədələnmə damage
1 / 121957 CHEVROLET CLASSIC: Detroit hekayəsi
Bu 1957 CHEVROLET CLASSIC (Boz) AZ - Phoenix, USA, AZ-dən September 14, 2026 tarixində $1,300-da bağlandı. Detroitdə qurulmuş CHEVROLET ötürücü aqreqatlar sadalanan mühərrik-ni Avtomatik ilə birləşdirir – Amerika istehsalı benzin istehlakı olan güc aqreqatı.
14,974 mil məsafədə bu 1957 CHEVROLET CLASSIC yenidənqurma üçün etibarlı namizəddir. Detroitdən təchiz edilmiş CHEVROLET hissələri bütünlükdə zədələnmə zədə sahəsini əhatə edir; Copart rekordu təkrarlanan limon naxışlı bayraqları göstərmir.
Yenidən siyahı nümunəsi aşkarlandı — əvvəllər satış qrafikində göstərilir. Detroit bölgəsinin yenidən qurucuları CHEVROLET CLASSIC seqmentində aktivdir; çoxlu satış VINs burada adi haldır.
1957 CHEVROLET CLASSIC üzərində Bütünlükdə zədələnmə zədə
CHEVROLET CLASSIC (1957) üçün Bütünlükdə zədələnmə zədə çağırışı, ön klipin təmir sahəsini nəzərdə tutur: bamper quruluşu, radiator barmaqlığı, işıqlandırma, kapot, soyutma. sadalanan mühərrik zərbə zonasının arxasında quraşdırılıb.
qeydə alınmayıb ziyan dəyəri artırır: qapı, rokçu, bəzən dörddəbir panel. Tam xüsusiyyətli fotoşəkillər tətil tərəfindəki yoxlamanı bağlamağa kömək edir.
Zərər və şərtlər
- İlkin zərər
- Bütünlükdə zədələnmə
Uyğun təmir xərci məlumatları üçün Bütünlükdə zədələnmə zədə siyahısı ilə müqayisə edin.
Hərrac tarixçəsi
VIN VC578262845 qeydə alınmış çoxsaylı hərrac hadisələrinə malikdir (üç dəfə). İlk satış: September 4, 2026. Ən son: September 14, 2026. Aşağıdakı vaxt qrafiki hər birini təfərrüatlandırır.
2026-09-14 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Qiymət
- $1,300
- Zərər
- Bütünlükdə zədələnmə
- Başlıq
- Təsdiqlə
- Miles
- 14,974
- Lot
- 63044386
2026-09-09 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Qiymət
- $1,850
- Zərər
- Bütünlükdə zədələnmə
- Başlıq
- Təsdiqlə
- Miles
- 14,974
- Lot
- 63044386
2026-09-04 · AZ - Phoenix, USA, AZ
- Qiymət
- $225
- Zərər
- Bütünlükdə zədələnmə
- Başlıq
- Təsdiqlə
- Miles
- 14,974
- Lot
- 63044386
Oxşar siyahılar
Yeddi çarpaz istinad oxları — hər karusel fərqli oxşarlıq ölçüsüdür.
Qiymətə daha yaxındır
20 lots-
Salvage
2018 CHEVROLET TRAX
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2026 CHEVROLET TRAX
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 GMC SIERRA
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2004 LEXUS SC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 FORD ESCAPE
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2010 TOYOTA COROLLA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2013 TOYOTA RAV4
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2005 NISSAN FRONTIER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 HONDA CIVIC
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2015 FORD FUSION
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN GTI
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2023 CHEVROLET MALIBU
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2013 TOYOTA CAMRY
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2014 HONDA CIVIC
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2019 HYUNDAI SONATA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2019 NISSAN ALTIMA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 TOYOTA COROLLA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2011 LEXUS RX
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2019 TOYOTA COROLLA
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2016 SUBARU OUTBACK
Arxa hissə zədələnib
Digər CHEVROLET CLASSIC lotlar
20 lots-
Salvage
2004 CHEVROLET CLASSIC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2004 CHEVROLET CLASSIC
Arxa
-
Salvage
2004 CHEVROLET CLASSIC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2005 CHEVROLET CLASSIC
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2004 CHEVROLET CLASSIC
Normal aşınma
-
Salvage
2004 CHEVROLET CLASSIC
Front end
-
Salvage
2004 CHEVROLET CLASSIC
Arxa
-
Salvage
2004 CHEVROLET CLASSIC
Front end
-
Salvage
2005 CHEVROLET CLASSIC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2005 CHEVROLET CLASSIC
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2005 CHEVROLET CLASSIC
Front end
-
Salvage
2005 CHEVROLET CLASSIC
Normal aşınma
-
Salvage
2005 CHEVROLET CLASSIC
Front end
-
Salvage
2005 CHEVROLET CLASSIC
Bioloji/Kimyəvi çirklənmə
-
Salvage
2004 CHEVROLET CLASSIC
Normal aşınma
-
Salvage
2004 CHEVROLET CLASSIC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2005 CHEVROLET CLASSIC
Bütün avtomobilin zədələnməsi
-
Salvage
2005 CHEVROLET CLASSIC
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2004 CHEVROLET CLASSIC
Normal aşınma
-
Salvage
2005 CHEVROLET CLASSIC
Ön tərəf zədələnib
Bütünlükdə zədələnmə zədələnmiş digər CHEVROLET CLASSIC
20 lots-
Salvage
2005 CHEVROLET CLASSIC
Bütün avtomobilin zədələnməsi
-
Salvage
2005 CHEVROLET CLASSIC
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2004 CHEVROLET CLASSIC
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2005 CHEVROLET CLASSIC
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2005 CHEVROLET CLASSIC
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2004 CHEVROLET CLASSIC
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2004 CHEVROLET CLASSIC
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2005 CHEVROLET CLASSIC
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2004 CHEVROLET CLASSIC
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
1953 CHEVROLET CLASSIC
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2004 CHEVROLET CLASSIC
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2004 CHEVROLET CLASSIC
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2005 CHEVROLET CLASSIC
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2004 CHEVROLET CLASSIC
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2005 CHEVROLET CLASSIC
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2004 CHEVROLET CLASSIC
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2004 CHEVROLET CLASSIC
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2005 CHEVROLET CLASSIC
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2005 CHEVROLET CLASSIC
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2005 CHEVROLET CLASSIC
Bütünlükdə zədələnmə
Digər 1957 CHEVROLET CLASSIC
2 lots-
Salvage
1957 CHEVROLET CLASSIC
Normal aşınma
-
Salvage
1957 CHEVROLET CLASSIC
Arxa hissə zədələnib
2026-09-14 tarixində hərraca çıxarılan digər lotlar
20 lots-
Salvage
2013 CADILLAC XTS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 TESLA MODEL 3
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2022 KIA SPORTAGE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2016 NISSAN SENTRA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2020 KIA RIO
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2005 TOYOTA TACOMA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2021 VOLKSWAGEN PASSAT
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2017 NISSAN TITAN
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2017 CADILLAC ESCALADE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2002 CHEVROLET CORVETTE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2021 NISSAN TITAN XD
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2025 LUCID MOTORS AIR
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 KIA SORENTO
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2018 NISSAN VERSA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2016 DODGE JOURNEY
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2019 HYUNDAI IONIQ
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2026 TESLA MODEL Y
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2021 TOYOTA CAMRY
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2019 HYUNDAI SONATA
Ön tərəf zədələnib
AZ - Phoenix, USA, AZ-də digər lotlar
20 lots-
Salvage
2018 FORD FOCUS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2024 RAM 2500
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2007 CAPACITY UNKNOWN
Normal aşınma
-
Salvage
2005 CADILLAC ESCALADE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2011 MINI COOPER
Alt hissə
-
Salvage
2016 FORD ESCAPE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2011 BMW X5
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2009 PONTIAC SOLSTICE
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2012 CHEVROLET SONIC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2011 PORSCHE BOXSTER
Normal aşınma
-
Salvage
2016 HYUNDAI TUCSON
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2023 RIVIAN R1S
Normal aşınma
-
Salvage
2009 FORD CROWN VICTORIA
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2013 FORD F150
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2020 NISSAN ALTIMA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 HONDA PILOT
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2010 BMW 335
Normal aşınma
-
Salvage
2005 FORD EXPLORER
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN JETTA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 HARLEY-DAVIDSON XG750
Yan tərəf zədələnmişdir
Tez-tez verilən suallar
Bu 2022 Ford Bronco Copart və ya IAAI tarixində satılıb?
Bu Bronco hansı ştatda hərraca çıxarılıb?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 daşqın maşınıdır?
Bu Ford Bronco neçə mildir?
Bu Bronco üçün başlıq növü nədir?
Bu VIN bir dəfədən çox satılıb?
Baxmağa davam edin
- Bütün 1.957 CHEVROLET CLASSIC hərraclar—
- Bütün CHEVROLET auksion siyahıları—
- Bütünlükdə zədələnmə zədələnmiş CHEVROLET avtomobillər—
- Digər Bütünlükdə zədələnmə zədələnmiş avtomobillər—
- Hərracda daha çox xilasedici avtomobillər—
- Copart-dən 2026-09-14-də olan digər lotlar—
- AZ - Phoenix, USA, AZ-də nəqliyyat vasitələri—
- AZ - Phoenix, USA, AZ-də xilasetmə auksionları—
- Çoxlu satış VIN — limon ola bilərmi?guide
- Digər idarə edilə bilən Bütünlükdə zədələnmə zədələnmiş avtomobillər—
- Pulsuz alətimizlə başqa VIN kodunu deşifrə edintool