2015 SCION TC · auksion tarixçəsi
VIN JTKJF5C77F3091647 — 2015 SCION TC Hərrac Tarixi
VIN JTKJF5C77F3091647 satıldı 2026-08-31 AL - Mobile, USA, AL Lot 58313066
2015 SCION TC satıldı August 31, 2026
August 31, 2026 — AL - Mobile, USA, AL: Copart bu 2015 SCION TC $250-də bağlandı. Eksteryer Qara, güc ötürücü 2.5L 4 Avtomatik ilə, yanacaq Qaz-dir.
Bildirilən yürüş 231,979. su/sel zərər SCION xilasetmədə yüksək həcmli kateqoriyadır; rekonstruksiya edənlər ilk növbədə ön bamper və radiator barmaqlığı yığımını qiymətləndirməlidirlər.
2015 SCION TC üzərində Su/Sel zədə
SCION TC (2015) üçün Su/Sel zədə üçün təmir meyarları adətən 1,5-3 günlük əmək aralığına, həmçinin bamper, işıqlandırma, kapot və soyutma hissələri siyahısına düşür. 2.5L 4 bloku adətən lotda qalır.
qeydə alınmayıb zədə təqribən bir iş günü əlavə edir və zərbə tərəfindəki qapı, rokçu və qanad üçün ehtiyat hissələri əlavə edir. Çox panellər arasında boya uyğunluğu davamlı xərcdir.
Zərər və şərtlər
- İlkin zərər
- Su/Sel
- Qaçış və sür
- Bəli - təsdiqlənmişdir
Təklif tavanını müəyyən etmək üçün daha geniş Su/Sel zədə kataloqu ilə müqayisə edin.
Hərrac tarixçəsi
2026-08-31 · AL - Mobile, USA, AL
- Qiymət
- $250
- Zərər
- Su/Sel
- Başlıq
- Birbaşa satış
- Miles
- 231,979
- Lot
- 58313066
Oxşar siyahılar
Yeddi çarpaz istinad oxları — hər karusel fərqli oxşarlıq ölçüsüdür.
Qiymətə daha yaxındır
20 lots-
Salvage
2013 FORD FIESTA
Vandalizm
-
Salvage
2023 FORD MUSTANG
Aşırılmış
-
Salvage
2023 FORD MUSTANG
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2020 CHEVROLET SPARK
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2005 TOYOTA SIENNA
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2012 BMW X3
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2014 LEXUS ES
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2006 LEXUS GS
Normal aşınma
-
Salvage
2013 HONDA ACCORD
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2015 FORD EDGE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 TOYOTA TACOMA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2010 JAGUAR XF
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 FORD FOCUS
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2013 LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE
Normal aşınma
-
Salvage
2023 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2004 FORD F250
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2011 BMW 328
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2017 FORD FLEX
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2001 FORD F250
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
Digər SCION TC lotlar
20 lots-
Salvage
2013 SCION TC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2006 SCION TC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2006 SCION TC
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2015 SCION TC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2016 SCION TC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2006 SCION TC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2008 SCION TC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2011 SCION TC
Sol arxa
-
Salvage
2012 SCION TC
Normal aşınma
-
Salvage
2009 SCION TC
Normal aşınma
-
Salvage
2014 SCION TC
Sağ arxa
-
Salvage
2013 SCION TC
Normal aşınma
-
Salvage
2007 SCION TC
Front end
-
Salvage
2006 SCION TC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2013 SCION TC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2007 SCION TC
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2007 SCION TC
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2009 SCION TC
Ön və arxa zədələnmə
-
Salvage
2011 SCION TC
Front end
-
Salvage
2007 SCION TC
Front end
Su/Sel zədələnmiş digər SCION TC
20 lots-
Salvage
2009 SCION TC
Su/Sel
-
Salvage
2008 SCION TC
Su/Sel
-
Salvage
2016 SCION TC
Su/Sel
-
Salvage
2011 SCION TC
Su/Sel
-
Salvage
2014 SCION TC
Su/Sel
-
Salvage
2014 SCION TC
Su/Sel
-
Salvage
2012 SCION TC
Su/Sel
-
Salvage
2014 SCION TC
Su/Sel
-
Salvage
2006 SCION TC
Su/Sel
-
Salvage
2015 SCION TC
Su/Sel
-
Salvage
2012 SCION TC
Su/Sel
-
Salvage
2005 SCION TC
Su/Sel
-
Salvage
2006 SCION TC
Su/Sel
-
Salvage
2013 SCION TC
Su/Sel
-
Salvage
2016 SCION TC
Su/Sel
-
Salvage
2013 SCION TC
Su/Sel
-
Salvage
2013 SCION TC
Su/Sel
-
Salvage
2013 SCION TC
Su/Sel
-
Salvage
2008 SCION TC
Su/Sel
-
Salvage
2008 SCION TC
Su/Sel
Digər 2015 SCION TC
20 lots-
Salvage
2015 SCION TC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 SCION TC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 SCION TC
Sol və sağ tərəf
-
Salvage
2015 SCION TC
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2015 SCION TC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 SCION TC
Biyo-təhlükə
-
Salvage
2015 SCION TC
Devrilmiş avtomobil
-
Salvage
2015 SCION TC
Sol ön
-
Salvage
2015 SCION TC
Front end
-
Salvage
2015 SCION TC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 SCION TC
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2015 SCION TC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 SCION TC
Aşırılmış
-
Salvage
2015 SCION TC
Sol tərəf
-
Salvage
2015 SCION TC
Ön və arxa zədələnmə
-
Salvage
2015 SCION TC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 SCION TC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 SCION TC
Ön və arxa zədələnmə
-
Salvage
2015 SCION TC
Front end
-
Salvage
2015 SCION TC
Sol və sağ tərəf
Digər 2015 SCION TC Su/Sel zədələnmiş
1 lots-
Salvage
2015 SCION TC
Su/Sel
2026-08-31 tarixində hərraca çıxarılan digər lotlar
20 lots-
Salvage
2016 HYUNDAI TUCSON
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2015 TOYOTA COROLLA
Su/Sel
-
Salvage
2025 AUDI A5
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 MITSUBISHI OUTLANDER SPORT
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2016 TOYOTA COROLLA
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2022 KIA FORTE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2019 VOLKSWAGEN JETTA
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2023 MITSUBISHI OUTLANDER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2015 CHEVROLET TRAVERSE
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2019 CHEVROLET MALIBU
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2022 VOLVO XC60
Su/Sel
-
Salvage
2019 NISSAN SENTRA
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2025 HYUNDAI SANTA FE
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2019 HYUNDAI SANTA FE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 CHEVROLET MALIBU
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2021 KIA K5
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2014 NISSAN ROGUE SELECT
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 HYUNDAI ELANTRA
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2022 VOLKSWAGEN ATLAS CROSS SPORT
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2024 HYUNDAI TUCSON
Ön tərəf zədələnib
AL - Mobile, USA, AL-də digər lotlar
20 lots-
Salvage
2019 RAM PROMASTER 1500
Normal aşınma
-
Salvage
2025 RAM PROMASTER 1500
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2008 INFINITI M35
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2016 FORD FOCUS
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2019 SUBARU ASCENT
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2017 VOLVO XC90
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2012 TOYOTA TACOMA
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2020 HONDA SXS1000
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2020 VOLKSWAGEN ATLAS
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2021 KTM 1290
Yanıq
-
Salvage
2024 YAMAHA YZFR3
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2017 NISSAN TITAN
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2004 TOYOTA CAMRY
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2019 BUICK ENCORE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2013 FORD F150
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2017 TOYOTA CAMRY
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2024 LEXUS RX 350
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2017 MERCEDES-BENZ C
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 ISUZU NPR XD
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2010 BUICK LUCERNE
Arxa hissə zədələnib
Tez-tez verilən suallar
Bu 2022 Ford Bronco Copart və ya IAAI tarixində satılıb?
Bu Bronco hansı ştatda hərraca çıxarılıb?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 daşqın maşınıdır?
Bu Ford Bronco neçə mildir?
Bu Bronco üçün başlıq növü nədir?
Bu VIN bir dəfədən çox satılıb?
Baxmağa davam edin
- Bütün 2.015 SCION TC hərraclar—
- Bütün SCION auksion siyahıları—
- Su/Sel zədələnmiş SCION avtomobillər—
- Digər Su/Sel zədələnmiş avtomobillər—
- Hərracda daha çox xilasedici avtomobillər—
- Copart-dən 2026-08-31-də olan digər lotlar—
- AL - Mobile, USA, AL-də nəqliyyat vasitələri—
- AL - Mobile, USA, AL-də xilasetmə auksionları—
- Çoxlu satış VIN — limon ola bilərmi?guide
- Digər idarə edilə bilən Su/Sel zədələnmiş avtomobillər—
- Pulsuz alətimizlə başqa VIN kodunu deşifrə edintool