2022 JEEP COMPASS · auksion tarixçəsi
VIN 3C4NJDBB5NT165951 — 2022 JEEP COMPASS Hərrac Tarixi
VIN 3C4NJDBB5NT165951 satıldı 2026-09-14 IN - Dyer, USA, IN Lot 50519836
2022 JEEP COMPASS Bordo · Ön tərəf zədələnib damage
1 / 132022 JEEP COMPASS: Toledo hekayəsi
Bu 2022 JEEP COMPASS (Bordo) IN - Dyer, USA, IN-dən September 14, 2026 tarixində $2,150-da bağlandı. Toledo-da qurulmuş JEEP ötürmə qurğuları 2.4L 4-ni Avtomatik ilə birləşdirir — 4x4 miras güc aqreqatı Qaz əsas istehlak ilə.
23,131 mil məsafədə bu 2022 JEEP COMPASS yenidənqurma üçün etibarlı namizəddir. Toledo tərəfindən təchiz edilmiş JEEP hissələri ön tərəf zədələnib zədə sahəsini əhatə edir; Copart rekordu təkrarlanan limon naxışlı bayraqları göstərmir.
2022 JEEP COMPASS üzərində Ön tərəf zədələnib zədə
JEEP COMPASS (2022) üçün standart Ön tərəf zədələnib zədə sahəsi: ön bamperin yığılması, işıqlandırma, radiator barmaqlığı, kapot, soyuducu baca. Çərçivə və 2.4L 4 nadir hallarda tək oxlu zərbələrdə iştirak edir.
Yan tərəf zədələnmişdir zədələnmə əhatə dairəsini zərbə tərəfindəki qapıya, rokerə və qanadına qədər genişləndirir. Yalnız yuxarıda göstərilən hissələri təklif etməzdən əvvəl hər iki çağırış ilə lotlar üzrə dayaq qülləsinin metrologiyasını yoxlayın.
Zərər və şərtlər
- İlkin zərər
- Ön tərəf zədələnib
- İkinci dərəcəli zərər
- Yan tərəf zədələnmişdir
- Qaçış və sür
- Bəli - təsdiqlənmişdir
Təmir xərclərini tutuşdurmaq üçün digər Ön tərəf zədələnib elanları ilə müqayisə edin.
Hərrac tarixçəsi
2026-09-14 · IN - Dyer, USA, IN
- Qiymət
- $2,150
- Zərər
- Ön tərəf zədələnib
- Başlıq
- Birbaşa satış
- Miles
- 23,131
- Lot
- 50519836
Oxşar siyahılar
Yeddi çarpaz istinad oxları — hər karusel fərqli oxşarlıq ölçüsüdür.
Qiymətə daha yaxındır
20 lots-
Salvage
2023 CHEVROLET SILVERADO
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2025 NISSAN ALTIMA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2021 TOYOTA TACOMA
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2017 MERCEDES-BENZ METRIS
Su/Sel
-
Salvage
2021 TOYOTA RAV4 PRIME
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2025 NISSAN SENTRA
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2020 FORD RANGER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2023 TESLA MODEL 3
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2022 LINCOLN CORSAIR
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2017 VOLKSWAGEN PASSAT
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2025 CHEVROLET SILVERADO
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2021 MAZDA 3
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Vandalizm
-
Salvage
2010 FORD F150
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2016 HONDA CR-V
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 JAGUAR F-PACE
Normal aşınma
-
Salvage
2015 CADILLAC ESCALADE
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2019 FORD F150
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2017 NISSAN FRONTIER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2020 HONDA CIVIC
Arxa hissə zədələnib
Digər JEEP COMPASS lotlar
20 lots-
Salvage
2025 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 JEEP COMPASS
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2014 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2016 JEEP COMPASS
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2025 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2023 JEEP COMPASS
Dolu zədəsi
-
Salvage
2015 JEEP COMPASS
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2012 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2020 JEEP COMPASS
Dolu zədəsi
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2021 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2020 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2019 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2007 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2024 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2026 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
Ön tərəf zədələnib zədələnmiş digər JEEP COMPASS
20 lots-
Salvage
2025 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2025 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2012 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2021 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2020 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2019 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2007 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2024 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2026 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2019 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2023 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2019 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
Digər 2022 JEEP COMPASS
20 lots-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Normal aşınma
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Dam
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Sağ tərəf
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Sol tərəf
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Sağ arxa
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Front end
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Front end
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
Digər 2022 JEEP COMPASS Ön tərəf zədələnib zədələnmiş
20 lots-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Front end
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Front end
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 JEEP COMPASS
Ön tərəf zədələnib
2026-09-14 tarixində hərraca çıxarılan digər lotlar
20 lots-
Salvage
2021 HONDA ACCORD
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2015 JEEP WRANGLER /
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2020 HONDA CIVIC
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2026 CHEVROLET TRAX
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2016 GMC YUKON XL
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2012 BUICK ENCLAVE
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2025 VOLKSWAGEN TAOS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 CHEVROLET EQUINOX
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2021 GMC TERRAIN
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2019 CHEVROLET IMPALA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
1999 JEEP CHEROKEE
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2015 CHEVROLET TRAX
Dolu zədəsi
-
Salvage
2010 FORD FUSION
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2019 RAM 1500 CLASSIC
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2025 KIA TELLURIDE
Dolu zədəsi
-
Salvage
2007 FORD EXPEDITION
Dolu zədəsi
-
Salvage
2019 NISSAN ALTIMA
Normal aşınma
-
Salvage
2020 HYUNDAI ACCENT
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2021 FORD F150
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2012 HYUNDAI VELOSTER
Ön tərəf zədələnib
IN - Dyer, USA, IN-də digər lotlar
20 lots-
Salvage
2010 FORD EDGE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2016 MAZDA 6
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2020 TOYOTA CAMRY
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2019 CHEVROLET MALIBU
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2011 HONDA INSIGHT
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2014 TICO PROSPOTTER
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2026 RAM 1500
Dam/Səth
-
Salvage
2015 HONDA CIVIC
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2010 NISSAN ROGUE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 HONDA CIVIC
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
1995 FREIGHTLINER CONVENTIONAL
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2024 HYUNDAI ELANTRA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2021 NISSAN VERSA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2024 INTERNATIONAL MV607
Alt hissə
-
Salvage
2018 FORD ESCAPE
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2013 FORD FUSION
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2012 TOYOTA RAV4
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2013 LINCOLN MKZ
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2013 FORD TAURUS
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2012 BMW X5
Mexaniki zədələnmə
Tez-tez verilən suallar
Bu 2022 Ford Bronco Copart və ya IAAI tarixində satılıb?
Bu Bronco hansı ştatda hərraca çıxarılıb?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 daşqın maşınıdır?
Bu Ford Bronco neçə mildir?
Bu Bronco üçün başlıq növü nədir?
Bu VIN bir dəfədən çox satılıb?
Baxmağa davam edin
- Bütün 2.022 JEEP COMPASS hərraclar—
- Bütün JEEP auksion siyahıları—
- Ön tərəf zədələnib zədələnmiş JEEP avtomobillər—
- Digər Ön tərəf zədələnib zədələnmiş avtomobillər—
- Hərracda daha çox xilasedici avtomobillər—
- Copart-dən 2026-09-14-də olan digər lotlar—
- IN - Dyer, USA, IN-də nəqliyyat vasitələri—
- IN - Dyer, USA, IN-də xilasetmə auksionları—
- Çoxlu satış VIN — limon ola bilərmi?guide
- Digər idarə edilə bilən Ön tərəf zədələnib zədələnmiş avtomobillər—
- Pulsuz alətimizlə başqa VIN kodunu deşifrə edintool