2011 FORD FLEX SE · auksion tarixçəsi
VIN 2FMGK5BC2BBD15294 — 2011 FORD FLEX SE Hərrac Tarixi
VIN 2FMGK5BC2BBD15294 satıldı 2019-09-16 IN - Fort Wayne, GREAT LAKES CENTRAL Lot 37672239
2011 FORD FLEX SE Qəhvəyi · Aşırılmış damage
1 / 102011 FORD FLEX SE — Sərt satış rekordu
Quraşdırılmış Tough 2011 FORD FLEX SE, Qəhvəyi-də tamamlandı, $575 qiymətə September 16, 2019 qiymətinə satılır IN - Fort Wayne, GREAT LAKES CENTRAL. FoMoCo güc qurğusu: 3.5L 6 + Avtomatik, Qaz yanacaq, Copart rekordunda yenidən qurulma sürprizləri yoxdur.
Quraşdırılmış Tough FORD FLEX SE üzərində 141,126 mil xidmət edilə bilər. aşırılmış zədə nadir hallarda FoMoCo hissələrin inventarının mövcud olduğu zaman təkrar satış potensialının FLEX SE hissəsini kəsir; Copart rekordu onu yalnız hissələrlə deyil, xilasetmədə saxladı.
2011 FORD FLEX SE üzərində Aşırılmış zədə
2011 model ilinin FORD FLEX SE hissəsinə zərbələr adətən Aşırılmış komponentlərinə təsir edir: bamperin strukturu, işıqlandırma, qəza barları, kapot. 3.5L 6 firewalldan qabaqda olan qəza strukturu öz işini aşağı və orta sürətlə yerinə yetirir.
Növbəti hadisə kimi qeydə alınmayıb zədələnmə vahid gövdədə yoxlama çubuğunu qaldırır. Yenidən qurucular, işə başlamazdan əvvəl tətil tərəfi boyunca qapı boşluğunun sapmasını axtarmalıdırlar.
Zərər və şərtlər
- İlkin zərər
- Aşırılmış
- Qaçış və sür
- Bəli - təsdiqlənmişdir
Ətraflı məlumat Aşırılmış zədə bölməsində — FORD üzrə hissə qiymətlərini müqayisə etmək üçün faydalıdır.
Hərrac tarixçəsi
2019-09-16 · IN - Fort Wayne, GREAT LAKES CENTRAL
- Qiymət
- $575
- Zərər
- Aşırılmış
- Başlıq
- Satıldı!
- Miles
- 141,126
- Lot
- 37672239
Oxşar siyahılar
Yeddi çarpaz istinad oxları — hər karusel fərqli oxşarlıq ölçüsüdür.
Qiymətə daha yaxındır
20 lots-
Salvage
2024 KIA SPORTAGE
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2023 TOYOTA COROLLA HYBRID
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2025 BMW 228XI
Aşırılmış
-
Salvage
2011 TOYOTA TACOMA
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2021 TOYOTA RAV4 PRIME
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2022 HONDA HR-V
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 TESLA MODEL S
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2025 CHEVROLET COLORADO
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2025 KIA SOUL
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2023 NISSAN MURANO
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2002 HONDA VTX1800
Normal aşınma
-
Salvage
2015 GMC SAVANA
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2007 HARLEY-DAVIDSON XL1200
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2018 HINO 195
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 FORD FOCUS
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2010 JAGUAR XF
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2007 GMC ACADIA
Normal aşınma
-
Salvage
2014 NISSAN VERSA
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2024 CHEVROLET MALIBU
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2010 CHEVROLET SILVERADO
Aşırılmış
Digər FORD FLEX SE lotlar
20 lots-
Salvage
2009 FORD FLEX SE
Vandalizm
-
Salvage
2019 FORD FLEX SE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2009 FORD FLEX SE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2011 FORD FLEX SE
Yanıq
-
Salvage
2010 FORD FLEX SE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2009 FORD FLEX SE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 FORD FLEX SE
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2016 FORD FLEX SE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2016 FORD FLEX SE
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2012 FORD FLEX SE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2019 FORD FLEX SE
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2014 FORD FLEX SE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 FORD FLEX SE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2019 FORD FLEX SE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 FORD FLEX SE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2009 FORD FLEX SE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 FORD FLEX SE
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2014 FORD FLEX SE
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2013 FORD FLEX SE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2013 FORD FLEX SE
Ön tərəf zədələnib
Aşırılmış zədələnmiş digər FORD FLEX SE
14 lots-
Salvage
2018 FORD FLEX SE
Aşırılmış
-
Salvage
2016 FORD FLEX SE
Aşırılmış
-
Salvage
2018 FORD FLEX SE
Aşırılmış
-
Salvage
2010 FORD FLEX SE
Aşırılmış
-
Salvage
2015 FORD FLEX SE
Aşırılmış
-
Salvage
2014 FORD FLEX SE
Aşırılmış
-
Salvage
2014 FORD FLEX SE
Aşırılmış
-
Salvage
2010 FORD FLEX SE
Aşırılmış
-
Salvage
2015 FORD FLEX SE
Aşırılmış
-
Salvage
2014 FORD FLEX SE
Aşırılmış
-
Salvage
2010 FORD FLEX SE
Aşırılmış
-
Salvage
2017 FORD FLEX SE
Aşırılmış
-
Salvage
2016 FORD FLEX SE
Aşırılmış
-
Salvage
2010 FORD FLEX SE
Aşırılmış
Digər 2011 FORD FLEX SE
20 lots-
Salvage
2011 FORD FLEX SE
Yanıq
-
Salvage
2011 FORD FLEX SE
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2011 FORD FLEX SE
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2011 FORD FLEX SE
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2011 FORD FLEX SE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2011 FORD FLEX SE
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2011 FORD FLEX SE
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2011 FORD FLEX SE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2011 FORD FLEX SE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2011 FORD FLEX SE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2011 FORD FLEX SE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2011 FORD FLEX SE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2011 FORD FLEX SE
Su/Sel
-
Salvage
2011 FORD FLEX SE
Normal aşınma
-
Salvage
2011 FORD FLEX SE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2011 FORD FLEX SE
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2011 FORD FLEX SE
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2011 FORD FLEX SE
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2011 FORD FLEX SE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2011 FORD FLEX SE
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
2019-09-16 tarixində hərraca çıxarılan digər lotlar
20 lots-
Salvage
2006 CHEVROLET COBALT LS
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2011 MITSUBISHI LANCER ES
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2006 TOYOTA SIENNA XLE
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2002 LEXUS RX 300
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2017 DODGE CHARGER R/
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 CHEVROLET SILVERADO
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2012 HONDA CIVIC EX
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2000 VOLKSWAGEN JETTA GLS
Bioloji/Kimyəvi çirklənmə
-
Salvage
2009 VOLKSWAGEN CITY JETTA
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2010 GMC SIERRA C15
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 BMW X3 XDRIVE2
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2010 CHEVROLET EQUINOX LT
Normal aşınma
-
Salvage
2008 LINCOLN MKZ
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2012 BUICK REGAL PREM
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 HYUNDAI VELOSTER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2016 FORD F150 SUPER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2005 FORD EXPLORER X
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2012 FORD FOCUS SE
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2006 LEXUS GS 430
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2007 TOYOTA COROLLA CE
Arxa hissə zədələnib
IN - Fort Wayne, GREAT LAKES CENTRAL-də digər lotlar
20 lots-
Salvage
2013 NISSAN ALTIMA
Normal aşınma
-
Salvage
2012 BUICK LACROSSE
Normal aşınma
-
Salvage
2006 FORD MUSTANG
Normal aşınma
-
Salvage
2005 TOYOTA 4RUNNER
Normal aşınma
-
Salvage
2009 CHRYSLER TOWN & COUNTRY
Normal aşınma
-
Salvage
2008 DODGE MAGNUM
Normal aşınma
-
Salvage
2015 KIA OPTIMA
Normal aşınma
-
Salvage
2016 HYUNDAI SONATA
Normal aşınma
-
Salvage
2014 MAZDA MAZDA2
Normal aşınma
-
Salvage
2014 VOLKSWAGEN JETTA
Normal aşınma
-
Salvage
2002 TOYOTA ECHO
Normal aşınma
-
Salvage
2010 DODGE CHALLENGER
Normal aşınma
-
Salvage
2014 MERCEDES-BENZ GLK 350
Normal aşınma
-
Salvage
2010 HONDA CIVIC HYBRID
Normal aşınma
-
Salvage
2012 FORD FOCUS
Normal aşınma
-
Salvage
2015 FORD EXPLORER
Normal aşınma
-
Salvage
2017 KIA SOUL
Normal aşınma
-
Salvage
2014 RAM 1500
Normal aşınma
-
Salvage
2012 HONDA ACCORD
Normal aşınma
-
Salvage
2010 KIA FORTE
Normal aşınma
Tez-tez verilən suallar
Bu 2022 Ford Bronco Copart və ya IAAI tarixində satılıb?
Bu Bronco hansı ştatda hərraca çıxarılıb?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 daşqın maşınıdır?
Bu Ford Bronco neçə mildir?
Bu Bronco üçün başlıq növü nədir?
Bu VIN bir dəfədən çox satılıb?
Baxmağa davam edin
- Bütün 2.011 FORD FLEX SE hərraclar—
- Bütün FORD auksion siyahıları—
- Aşırılmış zədələnmiş FORD avtomobillər—
- Digər Aşırılmış zədələnmiş avtomobillər—
- Hərracda daha çox xilasedici avtomobillər—
- Copart-dən 2019-09-16-də olan digər lotlar—
- IN - Fort Wayne, GREAT LAKES CENTRAL-də nəqliyyat vasitələri—
- IN - Fort Wayne, GREAT LAKES CENTRAL-də xilasetmə auksionları—
- Çoxlu satış VIN — limon ola bilərmi?guide
- Digər idarə edilə bilən Aşırılmış zədələnmiş avtomobillər—
- Pulsuz alətimizlə başqa VIN kodunu deşifrə edintool