2025 KENWORTH T880 · auksion tarixçəsi
VIN 1XKZP4TX2SJ128504 — 2025 KENWORTH T880 Hərrac Tarixi
VIN 1XKZP4TX2SJ128504 satıldı 2026-07-30 Heavy Truck, Trailer, Rv Specialty Sale, USA, SC Lot 76284535
2025 KENWORTH T880 Ağ · Ön tərəf zədələnib damage
1 / 10Bu haqda 2025 KENWORTH T880
Ağ-də tamamlanan bu 2025 KENWORTH T880, July 30, 2026 tarixində Heavy Truck, Trailer, Rv Specialty Sale, USA, SC-də $7,200 üçün satılıb. Avtomatik ilə qoşalaşmış 15.0L 6 məlum güc aqreqatı kombinasiyasını təqdim edir və Dizel yanacaq sistemi məsrəfləri tanış mötərizədə saxlayır.
80,564 mi-də lot xidmət edilə bilən diapazonda yerləşir; ön tərəf zədələnib zədə bu bədəndə təmir edilə bilər. Copart siyahısı onu yalnız hissələrə aid olan əraziyə itələyən başlıq sürprizləri olmadan bağlandı.
2025 KENWORTH T880 üzərində Ön tərəf zədələnib zədə
2025 model ilinin KENWORTH T880 gövdəsi proqnozlaşdırıla bilən təmir məntiqi ilə Ön tərəf zədələnib zədələri idarə edir. Alıcılar əməliyyat etməzdən əvvəl radiator dəstəyinin quraşdırılması nöqtələrini təsdiqləməlidirlər - bu, vahid cəzanın başladığı yerdir.
İkinci dərəcəli zəng kimi Alt hissə zədələnməsi adətən lotun dayanmış zərbədən çox hərəkət edən avtomobilin vurması deməkdir. 15.0L 6 ötürücü sistemi nadir hallarda təsirlənir.
Zərər və şərtlər
- İlkin zərər
- Ön tərəf zədələnib
- İkinci dərəcəli zərər
- Alt hissə
- Qaçış və sür
- Bəli - təsdiqlənmişdir
Birbaşa müqayisə oluna bilən zədə diapazonu üçün Ön tərəf zədələnib zədə filtrini açın.
Hərrac tarixçəsi
2026-07-30 · Heavy Truck, Trailer, Rv Specialty Sale, USA, SC
- Qiymət
- $7,200
- Zərər
- Ön tərəf zədələnib
- Başlıq
- Minimum təklif
- Miles
- 80,564
- Lot
- 76284535
Oxşar siyahılar
Yeddi çarpaz istinad oxları — hər karusel fərqli oxşarlıq ölçüsüdür.
Qiymətə daha yaxındır
20 lots-
Salvage
2025 TOYOTA RAV4
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2024 AUDI Q3
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2020 SUBARU OUTBACK
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2025 KIA K4
Normal aşınma
-
Salvage
2019 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Normal aşınma
-
Salvage
2020 LINCOLN NAUTILUS
Normal aşınma
-
Salvage
2022 CAN-AM MAVERICK X3
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2021 ISUZU NPR HD
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2023 POLARIS RZR PRO R 4 ULTIMATE
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2023 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2010 FORD F350
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2022 RAM 3500
Sökülmüş
-
Salvage
2026 RAM 1500
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2026 BUICK ENVISTA
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2025 MAZDA CX-30
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2019 BMW X3
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2020 FORD F150
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2021 TOYOTA CAMRY
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 FORD TRANSIT
Su/Sel
-
Salvage
2022 TOYOTA CAMRY
Yan tərəf zədələnmişdir
Digər KENWORTH T880 lotlar
20 lots-
Salvage
2019 KENWORTH T880
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2016 KENWORTH T880
Aşırılmış
-
Salvage
2017 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 KENWORTH T880
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2019 KENWORTH T880
Su/Sel
-
Salvage
2026 KENWORTH T880
Naməlum
-
Salvage
2026 KENWORTH T880
Naməlum
-
Salvage
2026 KENWORTH T880
Naməlum
-
Salvage
2019 KENWORTH T880
Bütün avtomobilin zədələnməsi
-
Salvage
2025 KENWORTH T880
Devrilmiş avtomobil
-
Salvage
2020 KENWORTH T880
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2025 KENWORTH T880
Mühərrik zədələnməsi
-
Salvage
2020 KENWORTH T880
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2022 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 KENWORTH T880
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2023 KENWORTH T880
Aşırılmış
-
Salvage
2022 KENWORTH T880
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2020 KENWORTH T880
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2020 KENWORTH T880
Aşırılmış
-
Salvage
2025 KENWORTH T880
Bütün avtomobilin zədələnməsi
Ön tərəf zədələnib zədələnmiş digər KENWORTH T880
20 lots-
Salvage
2017 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2020 KENWORTH T880
Front end
-
Salvage
2006 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2021 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2019 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2025 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2016 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2024 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2024 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2024 KENWORTH T880
Front end
-
Salvage
2024 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2020 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2020 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2024 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
Digər 2025 KENWORTH T880
10 lots-
Salvage
2025 KENWORTH T880
Devrilmiş avtomobil
-
Salvage
2025 KENWORTH T880
Mühərrik zədələnməsi
-
Salvage
2025 KENWORTH T880
Bütün avtomobilin zədələnməsi
-
Salvage
2025 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2025 KENWORTH T880
Aşırılmış
-
Salvage
2025 KENWORTH T880
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2025 KENWORTH T880
Aşırılmış
-
Salvage
2025 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2025 KENWORTH T880
Aşırılmış
-
Salvage
2025 KENWORTH T880
Alt hissə
Digər 2025 KENWORTH T880 Ön tərəf zədələnib zədələnmiş
2 lots-
Salvage
2025 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2025 KENWORTH T880
Ön tərəf zədələnib
2026-07-30 tarixində hərraca çıxarılan digər lotlar
20 lots-
Salvage
2010 FREIGHTLINER CASCADIA
Aşırılmış
-
Salvage
2017 VOLVO VNL
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2024 VOLVO VNL
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2022 FREIGHTLINER CASCADIA 126
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2012 INTERNATIONAL PROSTAR
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2026 FREIGHTLINER CASCADIA
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2019 FREIGLINER CASCADIA 125
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2023 MACK ANTHEM
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 INTERNATIONAL PROSTAR
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2000 INTERNATIONAL 4000
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2012 PETERBILT 587
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2020 FREIGHTLINER CASCADIA 125
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2019 CHEVROLET SILVERADO
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2021 FREIGHTLINER CASCADIA 126
Aşırılmış
-
Salvage
2025 MACK PINNACLE
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2017 KENWORTH T680
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2019 ISUZU NPR HD
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2023 WESTENSTAR NEW 4700 C
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
1989 INTERNATIONAL S-SERIES
Aşırılmış
-
Salvage
2018 MACK GU713
Yan tərəf zədələnmişdir
Heavy Truck, Trailer, Rv Specialty Sale, USA, SC-də digər lotlar
20 lots-
Salvage
2008 ROADMASTER RAIL MONOCOQUE
Normal aşınma
-
Salvage
2021 KEYSTONE UNKNOWN
Normal aşınma
-
Salvage
1965 DODGE TRAVCO
Normal aşınma
-
Salvage
2018 FORESRIVER FLAGSTAFF
Normal aşınma
-
Salvage
2022 FORESRIVER MINI LITE
Normal aşınma
-
Salvage
2008 HEARTLAND RV UNKNOWN
Dolu zədəsi
-
Salvage
2018 KEYSTONE SPRINGDALE
Dolu zədəsi
-
Salvage
2020 KEYSTONE SPRINGDALE
Dolu zədəsi
-
Salvage
2022 KEYSTONE UNKNOWN
Dolu zədəsi
-
Salvage
2022 COACHMEN CATALINA
Dolu zədəsi
-
Salvage
1996 HOLIDAY RAMBLER UNKNOWN
Dolu zədəsi
-
Salvage
2019 FOREST RIVER GREY WOLF
Dolu zədəsi
-
Salvage
2021 FORESRIVER GREY WOLF
Dolu zədəsi
-
Salvage
2022 JAYCO JAY FLIGHT SLX
Dolu zədəsi
-
Salvage
2016 JAYCO JAY FLIGHT SLX
Dolu zədəsi
-
Salvage
2025 JACO JAY FLIGHT JAYFLIGHT
Dolu zədəsi
-
Salvage
1968 AIRSTREAM LAND YACHT
Dolu zədəsi
-
Salvage
2019 KEYSTONE ZINGER
Dolu zədəsi
-
Salvage
2016 FLAGSTAFF MICRO LITE
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2017 KEYSTONE OUTBACK
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
Tez-tez verilən suallar
Bu 2022 Ford Bronco Copart və ya IAAI tarixində satılıb?
Bu Bronco hansı ştatda hərraca çıxarılıb?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 daşqın maşınıdır?
Bu Ford Bronco neçə mildir?
Bu Bronco üçün başlıq növü nədir?
Bu VIN bir dəfədən çox satılıb?
Baxmağa davam edin
- Bütün 2.025 KENWORTH T880 hərraclar—
- Bütün KENWORTH auksion siyahıları—
- Ön tərəf zədələnib zədələnmiş KENWORTH avtomobillər—
- Digər Ön tərəf zədələnib zədələnmiş avtomobillər—
- Hərracda daha çox xilasedici avtomobillər—
- Copart-dən 2026-07-30-də olan digər lotlar—
- Heavy Truck, Trailer, Rv Specialty Sale, USA, SC-də nəqliyyat vasitələri—
- Heavy Truck, Trailer, Rv Specialty Sale, USA, SC-də xilasetmə auksionları—
- Çoxlu satış VIN — limon ola bilərmi?guide
- Digər idarə edilə bilən Ön tərəf zədələnib zədələnmiş avtomobillər—
- Pulsuz alətimizlə başqa VIN kodunu deşifrə edintool