2013 FORD F150 · auksion tarixçəsi
VIN 1FTFW1ET7DFB46299 — 2013 FORD F150 Hərrac Tarixi
VIN 1FTFW1ET7DFB46299 satıldı 2026-09-11 OH - Columbus, USA, OH Lot 65812826
2013 FORD F150 Ağ · Su/Sel damage
1 / 12F-Series bu 2013 FORD F150 hekayəsi
FORD'un Mavi-Oval yanaşması bu Ağ 2013 F150: 3.5L 6, Avtomatik, Qaz yanacaq verdi. Təmiz Copart siyahıdan sonra September 11, 2026 tarixində OH - Columbus, USA, OH qiymətində $100 qiymətinə satılır.
Saat üzrə yürüş: 0. Bu nəslin FORD F150-ləri su/sel zədələrin təmirinə yaxşı cavab verir və Copart siyahısı təmiz bağlanıb — xilasetmə yoxdur →yalnız hissələrə çevrilmə bayraqları.
2013 FORD F150 üzərində Su/Sel zədə
FORD F150 gövdə qabığında Su/Sel zədələnmə adətən işıqlandırma, bamper quruluşu, kapot və qanadın künclərinə təsir edir. Çərçivə deformasiyası 2013 model ili istehsal toleransları altında nadirdir.
İkinci dərəcəli yuvada qeydə alınmayıb zədələnmə hissələrin siyahısını genişləndirir və əmək haqqını təxminən bir gün artırır. 3.5L 6 nadir hallarda hissələr siyahısında olur.
Zərər və şərtlər
- İlkin zərər
- Su/Sel
- Qaçış və sür
- Bəli - təsdiqlənmişdir
FORD təmirinin həcmi ilə bağlı gözləntiləri dəqiqləşdirmək üçün Su/Sel zədə bölməsini ətraflı öyrənin.
Hərrac tarixçəsi
2026-09-11 · OH - Columbus, USA, OH
- Qiymət
- $100
- Zərər
- Su/Sel
- Başlıq
- Birbaşa satış
- Miles
- Lot
- 65812826
Oxşar siyahılar
Yeddi çarpaz istinad oxları — hər karusel fərqli oxşarlıq ölçüsüdür.
Qiymətə daha yaxındır
20 lots-
Salvage
2024 KIA NIRO
Su/Sel
-
Salvage
2009 FORD F150
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2017 CHRYSLER 300
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2017 FIAT 124 SPIDER
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2021 VOLKSWAGEN TIGUAN
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2005 LEXUS RX
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 HONDA CIVIC
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2018 HONDA ODYSSEY
Vandalizm
-
Salvage
2023 KIA EV6
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2003 FORD MUSTANG
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2015 TOYOTA PRIUS C
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2001 MAZDA MX-5 MIATA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2020 TOYOTA COROLLA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 BMW X3
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2013 BMW 535
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 NISSAN SENTRA
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2016 HYUNDAI TUCSON
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2011 FORD ECONOLINE
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2007 BMW 335
Aşırılmış
-
Salvage
2012 BMW 135
Yanıq
Digər FORD F150 lotlar
20 lots-
Salvage
2017 FORD F150
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2000 FORD F150
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2020 FORD F150
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2010 FORD F150
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2019 FORD F150
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2005 FORD F150
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2024 FORD F150
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2023 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2014 FORD F150
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2006 FORD F150
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 FORD F150
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2013 FORD F150
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2020 FORD F150
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2019 FORD F150
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2020 FORD F150
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2019 FORD F150
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2008 FORD F150
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 FORD F150
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2025 FORD F150
Yan tərəf zədələnmişdir
Su/Sel zədələnmiş digər FORD F150
20 lots-
Salvage
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2023 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2006 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2018 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2024 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2010 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2021 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2018 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2018 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2010 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2013 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2014 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2009 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2010 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2011 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2017 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2018 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2021 FORD F150
Su/Sel
Digər 2013 FORD F150
20 lots-
Salvage
2013 FORD F150
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2013 FORD F150
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2013 FORD F150
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2013 FORD F150
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2013 FORD F150
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2013 FORD F150
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2013 FORD F150
Dolu zədəsi
-
Salvage
2013 FORD F150
Vandalizm
-
Salvage
2013 FORD F150
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2013 FORD F150
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2013 FORD F150
Normal aşınma
-
Salvage
2013 FORD F150
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2013 FORD F150
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2013 FORD F150
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2013 FORD F150
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2013 FORD F150
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2013 FORD F150
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2013 FORD F150
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2013 FORD F150
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2013 FORD F150
Ön tərəf zədələnib
Digər 2013 FORD F150 Su/Sel zədələnmiş
20 lots-
Salvage
2013 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2013 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2013 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2013 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2013 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2013 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2013 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2013 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2013 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2013 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2013 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2013 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2013 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2013 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2013 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2013 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2013 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2013 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2013 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2013 FORD F150
Su/Sel
2026-09-11 tarixində hərraca çıxarılan digər lotlar
20 lots-
Salvage
2015 NISSAN ALTIMA
Su/Sel
-
Salvage
2023 NISSAN FRONTIER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2008 HONDA ODYSSEY
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2016 JEEP CHEROKEE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 VOLKSWAGEN JETTA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
1991 FORD MUSTANG
Su/Sel
-
Salvage
2026 KIA K5
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2018 MAZDA 3
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2006 GMC SIERRA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2007 FORD EXPLORER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
1987 CHEVROLET CORVETTE
Su/Sel
-
Salvage
2020 FORD F150
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2007 TOYOTA CAMRY
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 FORD ESCAPE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2011 TOYOTA VENZA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2019 HONDA PILOT
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2012 CHEVROLET CRUZE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2025 NISSAN SENTRA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2019 FORD FUSION
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2017 FORD ESCAPE
Su/Sel
OH - Columbus, USA, OH-də digər lotlar
20 lots-
Salvage
2009 GREAT DANE TRAILER
Normal aşınma
-
Salvage
2010 WABASH UNKNOWN
Normal aşınma
-
Salvage
2008 GREAT DANE UNKNOWN
Normal aşınma
-
Salvage
1991 BOAT SPECTRUM
Normal aşınma
-
Salvage
2024 OTHERS SCISSOR STYLE FRAME
Normal aşınma
-
Salvage
2021 JEEP WRANGLER UNLIMITED
Normal aşınma
-
Salvage
2010 PETERBILT 3000
Normal aşınma
-
Salvage
2022 GMC SAVANA
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2006 WABASH UNKNOWN
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2019 DODGE GRAND CARAVAN
Dolu zədəsi
-
Salvage
2022 MERCEDES-BENZ GLC COUPE
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2008 LEXUS RX
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2022 BMW X5
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2019 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2019 TOYOTA HIGHLANDER
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2026 OTHERS 2026 PORTABLE 2 CLAMP FRAME P
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2026 OTHERS 2026 PORTABLE 2 CLAMP FRAME P
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2026 OTHERS 2026 3 TOWER/POST FRAME MACHIN
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2026 OTHERS 2026 CAR ROTISSERIE + ENGINE C
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2026 OTHERS 2026 CAR ROTISSERIE + ENGINE C
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
Tez-tez verilən suallar
Bu 2022 Ford Bronco Copart və ya IAAI tarixində satılıb?
Bu Bronco hansı ştatda hərraca çıxarılıb?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 daşqın maşınıdır?
Bu Ford Bronco neçə mildir?
Bu Bronco üçün başlıq növü nədir?
Bu VIN bir dəfədən çox satılıb?
Baxmağa davam edin
- Bütün 2.013 FORD F150 hərraclar—
- Bütün FORD auksion siyahıları—
- Su/Sel zədələnmiş FORD avtomobillər—
- Digər Su/Sel zədələnmiş avtomobillər—
- Hərracda daha çox xilasedici avtomobillər—
- Copart-dən 2026-09-11-də olan digər lotlar—
- OH - Columbus, USA, OH-də nəqliyyat vasitələri—
- OH - Columbus, USA, OH-də xilasetmə auksionları—
- Çoxlu satış VIN — limon ola bilərmi?guide
- Digər idarə edilə bilən Su/Sel zədələnmiş avtomobillər—
- Pulsuz alətimizlə başqa VIN kodunu deşifrə edintool