2018 FORD EXPLORER · auksion tarixçəsi
VIN 1FM5K8FH9JGB86217 — 2018 FORD EXPLORER Hərrac Tarixi
VIN 1FM5K8FH9JGB86217 satıldı 2026-09-14 WI - Appleton, USA, WI Lot 64591136
2018 FORD EXPLORER Qırmızı · Yan tərəf zədələnmişdir damage
1 / 132018 FORD EXPLORER (FoMoCo) auksion profili
Qırmızı 2018 FORD EXPLORER WI - Appleton, USA, WI tarixindən $1,450 üçün September 14, 2026 tarixində satılır. FORD'nin FoMoCo mühəndisliyi Avtomatik ilə birləşdirilmiş 2.3L 4-dədir; Qaz yanacağı əməliyyat xərclərini FORD sahiblərinə tanış edir.
Odometr 165,487 mi oxuyur — yenidənqurma-iqtisadi diapazonda yaxşı. FORD EXPLORER-də yan tərəf zədələnmişdir zədələnmə adətən Mavi-Oval təmirdir və Copart siyahısında yalnız hissələr qeyd edilmir.
2018 FORD EXPLORER üzərində Yan tərəf zədələnmişdir zədə
2018 FORD EXPLORER, Yan tərəf zədələnmişdir zədələnməsi nadir hallarda ön çərçivə relslərini təmir olunmaz hala gətirir; daha ümumi silinmə səbəbi 2.3L 4 montaj nöqtələrinin zərbəni qəbul etməsidir. Mühərrik yuvasını və aşağı rels tikişlərini yoxlayın.
İkinci dərəcəli qeydə alınmayıb ziyan büdcə çarpanıdır - naqillər bu gövdədəki rokçu panellər boyunca uzanır və su xəttinin zədələnməsi adətən ikinci dərəcəli panel çatışmazlığı ilə yan zərbədən sonra baş verir.
Zərər və şərtlər
- İlkin zərər
- Yan tərəf zədələnmişdir
- Qaçış və sür
- Bəli - təsdiqlənmişdir
Birbaşa müqayisə oluna bilən bərpa namizədləri tapmaq üçün indeksləşdirilmiş kataloqu Yan tərəf zədələnmişdir zədəsinə görə süzün.
Hərrac tarixçəsi
2026-09-14 · WI - Appleton, USA, WI
- Qiymət
- $1,450
- Zərər
- Yan tərəf zədələnmişdir
- Başlıq
- Birbaşa satış
- Miles
- 165,487
- Lot
- 64591136
Oxşar siyahılar
Yeddi çarpaz istinad oxları — hər karusel fərqli oxşarlıq ölçüsüdür.
Qiymətə daha yaxındır
20 lots-
Salvage
2018 RAM 1500
Normal aşınma
-
Salvage
2022 TOYOTA COROLLA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2019 KIA FORTE
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2016 AUDI A4
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2020 GMC TERRAIN
Normal aşınma
-
Salvage
2020 TOYOTA COROLLA
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2019 NISSAN ALTIMA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2006 TOYOTA TACOMA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 TESLA MODEL 3
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2023 KIA NIRO
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2019 MITSUBISHI OUTLANDER SPORT
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2023 LGS INDUSTRIES TRAILER
Su/Sel
-
Salvage
2005 CADILLAC XLR
Normal aşınma
-
Salvage
2020 CHEVROLET SILVERADO
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 DODGE CHARGER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2021 KIA SELTOS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 LEXUS RX 350
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2015 DODGE CHALLENGER
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2006 TOYOTA TUNDRA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2019 TOYOTA HIGHLANDER
Ön tərəf zədələnib
Digər FORD EXPLORER lotlar
20 lots-
Salvage
2016 FORD EXPLORER
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2022 FORD EXPLORER
Su/Sel
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 FORD EXPLORER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2020 FORD EXPLORER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 FORD EXPLORER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2004 FORD EXPLORER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2004 FORD EXPLORER
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2025 FORD EXPLORER
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2016 FORD EXPLORER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 FORD EXPLORER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2011 FORD EXPLORER
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2000 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2024 FORD EXPLORER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2013 FORD EXPLORER
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2016 FORD EXPLORER
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2021 FORD EXPLORER
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2022 FORD EXPLORER
Ön tərəf zədələnib
Yan tərəf zədələnmişdir zədələnmiş digər FORD EXPLORER
20 lots-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2017 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2000 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2014 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2016 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2023 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2017 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2021 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2020 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2020 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2015 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2014 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2017 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2017 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2013 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2020 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2017 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2015 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2021 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2024 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
Digər 2018 FORD EXPLORER
20 lots-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Normal aşınma
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Normal aşınma
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Front end
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Alt hissə
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Normal aşınma
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Normal aşınma
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Sol tərəf
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Normal aşınma
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Sol tərəf
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Ön və arxa zədələnmə
Digər 2018 FORD EXPLORER Yan tərəf zədələnmişdir zədələnmiş
20 lots-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2018 FORD EXPLORER
Yan tərəf zədələnmişdir
2026-09-14 tarixində hərraca çıxarılan digər lotlar
20 lots-
Salvage
2015 BUICK ENCLAVE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2010 TOYOTA RAV4
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2018 TOYOTA PRIUS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2023 MAZDA CX-5
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
1989 CHEVROLET CAMARO
Yanıq
-
Salvage
2014 BUICK ENCLAVE
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
1979 OLDSMOBILE CUTLAS SUPRM
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
1994 DODGE INTREPID
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2020 CHEVROLET EQUINOX
Dolu zədəsi
-
Salvage
2018 MITSUBISHI OUTLANDER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2002 MAZDA B4000
Dam/Səth
-
Salvage
2023 VOLKSWAGEN ATLAS CROSS SPORT
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 LINCOLN NAVIGATOR
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 TOYOTA HIGHLANDER
Su/Sel
-
Salvage
2007 LEXUS RX
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 JEEP PATRIOT
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2018 HYUNDAI SANTA FE SPORT
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2016 KIA SORENTO
Dolu zədəsi
-
Salvage
2015 BMW 750
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2025 HYUNDAI KONA
Arxa hissə zədələnib
WI - Appleton, USA, WI-də digər lotlar
20 lots-
Salvage
2006 NISSAN MURANO
Normal aşınma
-
Salvage
2011 NISSAN ROGUE
Dolu zədəsi
-
Salvage
2014 KEYSTONE MONTANA
Yanıq
-
Salvage
2016 FORD TRANSIT
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2014 FORD FOCUS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2020 CHEVROLET MALIBU
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 CHEVROLET SILVERADO
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2024 FORD EDGE
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2020 GMC ACADIA
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2017 FORD EXPEDITION
Dolu zədəsi
-
Salvage
2023 CHEVROLET EQUINOX
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2025 HONDA CR-V
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2020 CHEVROLET TRAX
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2007 FORD F150
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2019 TOYOTA HIGHLANDER
Dam/Səth
-
Salvage
2020 FORD ESCAPE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 CADILLAC XTS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2009 TOYOTA CAMRY
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2018 FORD EDGE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 LINCOLN MKT
Yan tərəf zədələnmişdir
Tez-tez verilən suallar
Bu 2022 Ford Bronco Copart və ya IAAI tarixində satılıb?
Bu Bronco hansı ştatda hərraca çıxarılıb?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 daşqın maşınıdır?
Bu Ford Bronco neçə mildir?
Bu Bronco üçün başlıq növü nədir?
Bu VIN bir dəfədən çox satılıb?
Baxmağa davam edin
- Bütün 2.018 FORD EXPLORER hərraclar—
- Bütün FORD auksion siyahıları—
- Yan tərəf zədələnmişdir zədələnmiş FORD avtomobillər—
- Digər Yan tərəf zədələnmişdir zədələnmiş avtomobillər—
- Hərracda daha çox xilasedici avtomobillər—
- Copart-dən 2026-09-14-də olan digər lotlar—
- WI - Appleton, USA, WI-də nəqliyyat vasitələri—
- WI - Appleton, USA, WI-də xilasetmə auksionları—
- Çoxlu satış VIN — limon ola bilərmi?guide
- Digər idarə edilə bilən Yan tərəf zədələnmişdir zədələnmiş avtomobillər—
- Pulsuz alətimizlə başqa VIN kodunu deşifrə edintool