2014 RAM 1500 · auksion tarixçəsi
VIN 1C6RR7FTXES362637 — 2014 RAM 1500 Hərrac Tarixi
VIN 1C6RR7FTXES362637 satıldı 2026-09-21 AL - Mobile, USA, AL Lot 58637836
2014 RAM 1500 Gümüş · Su/Sel damage
1 / 132014 RAM 1500 — Copart/IAAI tarixində Rebel-Era buraxılışı
Gümüş-də bu 2014 RAM 1500 $250 üçün September 21, 2026-də AL - Mobile, USA, AL-ni təmizlədi. 5.7L 8 və Avtomatik öz sinfinə uyğun Qaz səmərəliliyi ilə 1500 platformasını müəyyən edən Rebel-Era ötürücü sistemini təmsil edir.
RAM 1500 üzərində 179,071 mi orta yaş ərazisidir; Mopar-Qrup panel təchizatı tam olduqda su/sel zədə nadir hallarda RAM bədəni qənaətsiz edir. Copart siyahısında heç bir yenidən qurulma bayrağı göstərilməyib.
VIN auksion zolağından əvvəl velosipedlə keçib – aşağıdakı qrafik. Yenidən siyahıya alınan RAM 1500-lər Rebel-Era seqmentində geniş yayılmışdır, burada bərpaçılar təmirdən sonrakı inventarları çevirirlər.
2014 RAM 1500 üzərində Su/Sel zədə
RAM 1500 (2014) üçün standart Su/Sel zədə sahəsi: ön bamperin yığılması, işıqlandırma, radiator barmaqlığı, kapot, soyuducu baca. Çərçivə və 5.7L 8 nadir hallarda tək oxlu zərbələrdə iştirak edir.
Arxa hissə zədələnib zədələnmə əhatə dairəsini zərbə tərəfindəki qapıya, rokerə və qanadına qədər genişləndirir. Yalnız yuxarıda göstərilən hissələri təklif etməzdən əvvəl hər iki çağırış ilə lotlar üzrə dayaq qülləsinin metrologiyasını yoxlayın.
Zərər və şərtlər
- İlkin zərər
- Su/Sel
- İkinci dərəcəli zərər
- Arxa hissə zədələnib
- Qaçış və sür
- Bəli - təsdiqlənmişdir
Uyğun təmir xərci məlumatları üçün Su/Sel zədə siyahısı ilə müqayisə edin.
Hərrac tarixçəsi
Çoxlu satış. 2014 RAM 1500 September 4, 2026 və September 21, 2026 arasında üç dəfə blokunu keçdi — zaman qrafiki qiymət və başlığın necə dəyişdiyini izləyir.
2026-09-21 · AL - Mobile, USA, AL
- Qiymət
- $250
- Zərər
- Su/Sel
- Başlıq
- Minimum təklif
- Miles
- 179,071
- Lot
- 58637836
2026-09-14 · AL - Mobile, USA, AL
- Qiymət
- $1,200
- Zərər
- Su/Sel
- Başlıq
- Minimum təklif
- Miles
- 179,071
- Lot
- 58637836
2026-09-04 · AL - Mobile, USA, AL
- Qiymət
- $975
- Zərər
- Su/Sel
- Başlıq
- Minimum təklif
- Miles
- 179,071
- Lot
- 58637836
Oxşar siyahılar
Yeddi çarpaz istinad oxları — hər karusel fərqli oxşarlıq ölçüsüdür.
Qiymətə daha yaxındır
20 lots-
Salvage
2013 FORD FIESTA
Vandalizm
-
Salvage
2023 FORD MUSTANG
Aşırılmış
-
Salvage
2023 FORD MUSTANG
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2020 CHEVROLET SPARK
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2005 TOYOTA SIENNA
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2012 BMW X3
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2025 FORD F150
Su/Sel
-
Salvage
2014 LEXUS ES
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2006 LEXUS GS
Normal aşınma
-
Salvage
2013 HONDA ACCORD
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2015 FORD EDGE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 TOYOTA TACOMA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2010 JAGUAR XF
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 FORD FOCUS
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2013 LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE
Normal aşınma
-
Salvage
2023 MERCEDES-BENZ SPRINTER
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2004 FORD F250
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2011 BMW 328
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2017 FORD FLEX
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2001 FORD F250
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
Digər RAM 1500 lotlar
20 lots-
Salvage
2019 RAM 1500
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2018 RAM 1500
Normal aşınma
-
Salvage
2026 RAM 1500
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2026 RAM 1500
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2015 RAM 1500
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2018 RAM 1500
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2021 RAM 1500
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2017 RAM 1500
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2016 RAM 1500
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2020 RAM 1500
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2026 RAM 1500
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2023 RAM 1500
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 RAM 1500
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2025 RAM 1500
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2019 RAM 1500
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2021 RAM 1500
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2026 RAM 1500
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2020 RAM 1500
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2014 RAM 1500
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2019 RAM 1500
Ön tərəf zədələnib
Su/Sel zədələnmiş digər RAM 1500
20 lots-
Salvage
2016 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2018 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2020 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2024 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2017 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2017 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2026 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2017 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2019 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2025 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2017 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2016 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2024 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2021 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2018 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2022 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2017 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2023 RAM 1500
Su/Sel
Digər 2014 RAM 1500
20 lots-
Salvage
2014 RAM 1500
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2014 RAM 1500
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 RAM 1500
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 RAM 1500
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 RAM 1500
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2014 RAM 1500
Bütün avtomobilin zədələnməsi
-
Salvage
2014 RAM 1500
Sağ arxa
-
Salvage
2014 RAM 1500
Aşırılmış
-
Salvage
2014 RAM 1500
Dam/Səth
-
Salvage
2014 RAM 1500
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2014 RAM 1500
Vandalizm
-
Salvage
2014 RAM 1500
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2014 RAM 1500
Sol tərəf
-
Salvage
2014 RAM 1500
Normal aşınma
-
Salvage
2014 RAM 1500
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2014 RAM 1500
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2014 RAM 1500
Mexaniki zədələnmə
-
Salvage
2014 RAM 1500
Bütün avtomobilin zədələnməsi
-
Salvage
2014 RAM 1500
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2014 RAM 1500
Yan tərəf zədələnmişdir
Digər 2014 RAM 1500 Su/Sel zədələnmiş
20 lots-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
-
Salvage
2014 RAM 1500
Su/Sel
2026-09-21 tarixində hərraca çıxarılan digər lotlar
20 lots-
Salvage
2025 HYUNDAI SANTA FE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2013 NISSAN SENTRA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2024 VOLKSWAGEN ATLAS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2016 CHEVROLET SILVERADO
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2020 KIA SORENTO
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2020 MITSUBISHI MIRAGE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2018 HYUNDAI ELANTRA
Su/Sel
-
Salvage
2001 CHEVROLET SILVERADO
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2009 GMC SIERRA
Su/Sel
-
Salvage
2019 TOYOTA HIGHLANDER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2016 FORD FUSION
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2016 LAND ROVER RANGE ROVER
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2015 TOYOTA AVALON
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2017 NISSAN ALTIMA
Su/Sel
-
Salvage
2011 HONDA PILOT
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2015 BUICK ENCORE
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2008 NISSAN FRONTIER
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2011 HYUNDAI SONATA
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2007 LEXUS LS
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2021 TOYOTA COROLLA
Ön tərəf zədələnib
AL - Mobile, USA, AL-də digər lotlar
20 lots-
Salvage
2019 RAM PROMASTER 1500
Normal aşınma
-
Salvage
2025 RAM PROMASTER 1500
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2008 INFINITI M35
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2016 FORD FOCUS
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2019 SUBARU ASCENT
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2017 VOLVO XC90
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2012 TOYOTA TACOMA
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2020 HONDA SXS1000
Xırda əzilmələr/Cızıqlar
-
Salvage
2020 VOLKSWAGEN ATLAS
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2021 KTM 1290
Yanıq
-
Salvage
2024 YAMAHA YZFR3
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2017 NISSAN TITAN
Yan tərəf zədələnmişdir
-
Salvage
2004 TOYOTA CAMRY
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2019 BUICK ENCORE
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2013 FORD F150
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2017 TOYOTA CAMRY
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2024 LEXUS RX 350
Arxa hissə zədələnib
-
Salvage
2017 MERCEDES-BENZ C
Ön tərəf zədələnib
-
Salvage
2022 ISUZU NPR XD
Bütünlükdə zədələnmə
-
Salvage
2010 BUICK LUCERNE
Arxa hissə zədələnib
Tez-tez verilən suallar
Bu 2022 Ford Bronco Copart və ya IAAI tarixində satılıb?
Bu Bronco hansı ştatda hərraca çıxarılıb?
VIN 1FMEE5DPXNLB37346 daşqın maşınıdır?
Bu Ford Bronco neçə mildir?
Bu Bronco üçün başlıq növü nədir?
Bu VIN bir dəfədən çox satılıb?
Baxmağa davam edin
- Bütün 2.014 RAM 1500 hərraclar—
- Bütün RAM auksion siyahıları—
- Su/Sel zədələnmiş RAM avtomobillər—
- Digər Su/Sel zədələnmiş avtomobillər—
- Hərracda daha çox xilasedici avtomobillər—
- Copart-dən 2026-09-21-də olan digər lotlar—
- AL - Mobile, USA, AL-də nəqliyyat vasitələri—
- AL - Mobile, USA, AL-də xilasetmə auksionları—
- Çoxlu satış VIN — limon ola bilərmi?guide
- Digər idarə edilə bilən Su/Sel zədələnmiş avtomobillər—
- Pulsuz alətimizlə başqa VIN kodunu deşifrə edintool